10 kultových produktov Kérastase

Poznáte značku Kérastase a vyskúšali ste ich produkty? Kérastase je značka, ktorá sa už 50 rokov snaží splniť naše sny o krásnych vlasoch. Pozrite sa na desať kultových produktov v histórii značky Kérastase. Rozhodne vás milo prekvapia!

MASQUE AU MAIS – 1979

Kérastase vyvíja prvý zábal na vlasy s použitím oleja z kukuričných klíčkov, ktorý vyživuje a zvláčňuje vlasy. Kukuričný škrob ponúka väčšiu plnosť, zatiaľ čo vosky a kationtové deriváty zvyšujú lesk. Dnes sa tento produkt volá Masquintense.

MASQUE AU MAIS – 1979

LAIT VITAL – 1984

Prvá  tekutá ľahká intenzívna kúra. Táto ľahká kúra, pre výsledok bez vynaloženia času a skúseností, je určená na suché vlasy a jeho ľahká konzistencia s galenickými prípravkami požičanými zo starostlivosti o pleť skrášľuje vlasy, bez toho aby ich zaťažovala.

LAIT VITAL – 1984

KÉRASTASE SOLEIL – 1987

Kérastase vyvíja prvú radu na ochranu vlasov pred slnkom. Aj napriek najväčším vlnám horúčav majú vlasy svojho strážcu. Oba prípravky, z ktorých sa jeden používa pred pobytom na slnku a druhý po ňom, sľubujú príjemné letné chvíle chránené pred oxidačným stresom.

KÉRASTASE SOLEIL – 1987

SÉRUM RÉPARATEUR – 1989

Prvé najmodernejšie sérum na vyhladenie vlasových kutikul a spojenie rozštiepených končekov vlasov vďaka makromolekulám, ktoré vytvárajú okolo všetkého čoho sa dotknú nepriepustný obal. Neskorším vývojom sa toto sérum zaradilo do sortimentu Nutri-sculpt. Jeho terajším nástupcom je Touche Perfection.

SÉRUM RÉPARATEUR – 1989

BAIN SATIN – 1990

Prvá šampónová kúra, ktorá vtrhla do sveta vlasovej kozmetiky, lebo vlasy obalí do jemného filmu, dokonca aj keď sa vlasy umyjú. Jej výživové ukazovatele (1.2.3) umožňujú prispôsobené umývanie podľa priania zákazníkov.

BAIN SATIN – 1990

AQUA OLEUM – 1998

Prvá nano-emulzia (jojobový a avokádový olej rozpustený vo vodnej báze) schopná preniknúť iba za 20 sekúnd do stredu vlasu, ktorému dodá výživné látky, bez toho aby vlasom pridala na hmotnosti. 

AQUA OLEUM – 1998

CIMENT THERMIQUE – 2007

Prvý „posilňovač“ vlasov s dvojitým účinkom. Tento „staviteľ“ sa votrie do vlasov, aby ich zjednotil pomocou látky vita-cement, zatiaľ čo vita-topseal dodá stavbe vlasov ohybnú ochranu, ktorá je poddajná avšak zároveň pevná.

CIMENT THERMIQUE – 2007

ELIXIR ULTIME – 2010

Prvý elixír so štyrmi vzácnymi olejmi. Tento vyberaný elixír sa rozprestrie na vlasy a vytvorí lesklú glazúru s jedinečnou žiarivosťou. A naviac kriesi príťažlivosť kozmetickej starostlivosti o vlasy navodením príjemných pocitov a technikou nanášania. 

ELIXIR ULTIME – 2010

INITIALISTE – 2012

Prvé sérum vlasovej kozmetiky s prírodnými bunkami z jablone domácej pre výberovú výživu vlasovej pokožky. Podporuje rast vlasov, ktoré žiaria i krásnou premenou, sú oveľa atraktívnejšie a odolnejšie.

INITIALISTE – 2012

LAQUE COUTURE – 2013

Prvý sprej na vlasy, ktorý zdôrazňuje jemný pohyb vlasov vďaka mikro-polyméru tvoriacemu neviditeľnú sieťku. Miniatúrny flakónik je všetko, čo žena potrebuje k intenzívnej radosti. Dotyk módneho štýlu podľa Luigiho Murenu.

LAQUE COUTURE – 2013

Zdroj obrázkov: produkty Kérastase