100 pánskych účesov – tentoraz ale žiadne strihy z kaderníckych súťaží, ale skutočná realita! Takto sa na jar a leto 2016 strihajú muži vo svete!

S teplom prichádzajú na rad nožnice alebo mašinka a kratší strih. Najmä u nás mužov je to takmer bez zaváhania. Ako sa ale nechať ostrihať v tejto sezóne? Poďte sa pozrieť na 100 pánskych účesov, ktoré však tentoraz nie sú ukážkami nápaditosti kaderníkov, ktorí sa snažia predať svoju kreativitu na rôznych kaderníckych súťažiach, ale realitou, ako to s nami muži dopadne v kaderníckych salónoch. Zatiaľ nie v tých našich, slovenských, ale možno čoskoro … Práve kvôli tomu som dal dohromady túto zámorskú inšpiráciu pre pánske strihy a pánske účesy jar/leto 2016. Lenže tak ľahké to zas mať nebudete. Prečo?

Pánske účesy tak, ako vyzerajú reálne potom, čo vylezieme z kaderníctva.

Pánske účesy tak, ako vyzerajú reálne potom, čo vylezieme z kaderníctva.

Stačí sa na zostrihy pre mužov pozrieť a rýchlo vám to dôjde. K holičovi či kaderníkovi si budete s väčšinou týchto účesov musieť zájsť oveľa častejšie, než to bežne robíte. Aby vydržali ako majú, musia sa celkom často upravovať. Najmä rôzne vyholené obrazce, ale aj extra vyholené či podholené partie pánskeho účesu vyžadujú častejšiu údržbu, než bežný krátky pánsky zostrih, na ktorom odrasty hneď tak nespoznáte. Ale nezúfajte. Nájdite si pánsky salón s kompletnou starostlivosťou a keď už v ňom necháte častejšie ako doteraz nejaký ten obolus, aspoň si u toho doprajte napríklad aj starostlivosť s masážou hlavy. Poviem vám, stojí to za to.

GALÉRIA: 100 pánskych účesov pre jar a leto 2016

12...5

Trendy pánske účesy pre jar a leto 2016

  1. Krátkym pánskym strihom s parádnou bradou rozhodne nič nepokazíte ani tento rok na jar a v lete – aj keď sa možno nechtiac zahreje.
  2. Striedajte dĺžky – od extra vyholených partií až po tie výrazne dlhšie.
  3. Tieňujte – rôzne dĺžky vlasov nechajte na seba postupne nadväzovať tak, že vytvoríte efekt tieňovania.
  4. Ostrý prechod je skvelý – schody nie sú na pánskych účesoch pre jar a leto 2016 nič nechceného.
  5. Nechajte si vyholiť obrazce – prúžky a vzory vyholené až na kožu vyzerajú skvele. Len chcú častejšiu následnú úpravu.
  6. Bokombrady nie, ale krásny prechod na bradu áno. A pokojne s nejakým zaujímavým efektom.
  7. Odhalené tattoo na krku alebo napríklad aj na tvári je super!
  8. Ísť miestami až do hola nie je žiadny problém. Naopak, nosí sa to.
  9. Odhaliť čelo elegantným vyčesom vám pristane.
  10. Rovnako ako parádna pánska ofina na stranu.

Zdroj obrázkov: účesy kaderníkov a firiem – Instagram