Kvalitné kadernícke salóny potrebujú kvalitnú prezentáciu. Adresa a kontakt v rôznych menších či väčších katalógoch po internete dnes už rozhodne nestačí.

Zákazníci chcú viac. Vyberajú si najlepších z najlepších. A to o vás povie práve kvalitne pripravená prezentácia v správnom katalógu. Slovenský AdresarFiriem.sk je unikátny priestor pre firmy, ktoré hľadajú spôsob, ako svojim zákazníkom prehľadne a kvalitne poskytnúť informácie o svojich službách. A to s ďalšími pridanými hodnotami, akými sú napríklad prezentačné firemné videá.

Už máte kvalitne pripravenú prezentáciu v správnom katalógu?

Už máte kvalitne pripravenú prezentáciu v správnom katalógu?

Profesionálna prezentácia na kľúč

Katalóg firiem AdresarFiriem.sk vášmu kaderníckemu salónu ponúkne niektorý z troch typov profilov prezentácie. Pokiaľ sa váš salón môže pochváliť kvalitnými alebo špeciálnymi službami, úspechmi v kaderníckych súťažiach, skvelým tímom, zaujímavou vlasovou kozmetikou, či trebárs originálnym interiérom salónu, určite stojí za to voliť prémiový profil. Vaša firma bude umiestnená v preferovanej skupine a získate najväčší balíček kľúčových slov, na ktoré sa v katalógu zobrazujete. Okrem toho ale priamo na kľúč pre vás AdresarFiriem.sk vyrobí kvalitné propagačné video o vašom kaderníckom salóne a vašich službách. Zaradíte sa medzi odporúčané firmy z regiónu – naviac s unikátnou videoprezentáciou.

Profi natáčanie pobaví vás aj vašich klientov

A tiež vám určite prinesie veľa nových zákazníkov. Profesionálny tím pre vás pripraví až 90 minút záberov, ktoré sa nakoniec zostrihají na objektívnu a pútavú minútovú reportáž o vašom salóne. Kompletná produkcia zahŕňa strih obrazu, zvuku i prípravu sprievodného textu k videu.

Takto vyrobené video o vašom kaderníckom salóne je umiestnené k vášmu firemnému profilu, ale súčasne ho môžete po dobu trvania vašej prezentácie v katalógu firiem používať aj na svojich firemných či facebookových stránkach.

Prezentujte svoje kadernícke štúdio kvalitne pripraveným videom na kľúč.

Prezentujte svoje kadernícke štúdio kvalitne pripraveným videom na kľúč.

Dobrá prezentácia v kvalitnom katalógu je dnes dôležitým marketingovým nástrojom

Mnohé kadernícke salóny dnes žiadny marketing nerobia. Prípadne si myslia, že si vystačia s facebookovou, alebo webovou stránkou. To ale rozhodne nestačí. Potrebujete, aby sa na vaše webové stránky odkazovalo z kvalitných zdrojov. Súčasne potrebujete využívať formy marketingovej komunikácie, ktoré dnes ľudia vyhľadávajú. To sú práve videá. Nezáleží pritom na tom, či je váš salón „one man / one woman show“, alebo ste väčší tím. Dajte o sebe vedieť, v čom ste dobrí! A pokiaľ si myslíte, že video predsa len nie je pre vás, nezabudnite, že AdresarFiriem.sk ponúka aj ďalšie formy zápisu do katalógu. Na mieste, kam mesačne zavíta viac ako 200 000 návštevníkov, hľadajúcich konkrétne informácie o firmách – trebárs práve kontakt na kvalitné kaderníctvo vo vašom regióne, totiž určite nesmiete chýbať.

AdresarFiriem.sk je kvalitný katalóg, kde by váš salón nemal chýbať.

AdresarFiriem.sk je kvalitný katalóg, kde by váš salón nemal chýbať.

Zdroj obrázků: Pixabay, Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník