AICHI 2016 ide už skutočne do finále a tiež už vieme, aký program nás čaká na slávnostnom galavečere, kde budú vyhlásení víťazi tohto ročníka.

Štrnásty ročník kaderníckej súťaže AICHI 2016 vrcholí. To pravé, slávnostné vyvrcholenie sa uskutoční 11. októbra 2016 v priestoroch pražského Fora Karlín. Slávnostný večer ale nebude len o vyhlásení a udeľovaní cien víťazom – aj keď na to najmä súťažiaci tohto ročníka AICHI určite čakajú najviac. Tešiť sa môžete na opulentnú kadernícku show kaderníkov usporiadateľskej firmy Bomton štúdiá aj hostí z rôznych kútov sveta. Z nich galavečer AICHI predstaví juhoafrickú kaderníčku, poprednú artistku Davines Candice Wyatt Minter a britského umeleckého riaditeľa značky Ermila, Simona ShawBomton uvedie novú kolekciu účesových a vlasových trendov pre nadchádzajúci rok 2017. Ale čaká nás aj avantgardné vystúpenie Bomton štúdií pod vedením Jany Langmajerové. Samozrejme ako obvykle nebude chýbať vlasová show víťazky vlaňajšieho ročníka AICHILucie Ungrové. Tešiť sa môžeme na hudobné vystúpenie jedného z najdlhšie pôsobiacich rapperov na českej hip hopovej scéne s menom Vladimir 518 (člen skupiny PSH, label BiggBoss) spoločne s producentom DJ Mike Trafik a speváčkou s nezameniteľným hlasom Tonyou Graves (Monkey Business). Sprevádzať večerom vás bude aj tento rok multifunkčný muž – Leoš Mareš.

AICHI 2016 ide už skutočne do finále a tiež už vieme, aký program nás čaká na slávnostnom galavečere, kde budú vyhlásení víťazi tohto ročníka.

AICHI 2016 sa už chystá na svoje tohtoročné finále. Vstupenky sú už v predaji.

AICHI 2016 sa už chystá na svoje tohtoročné finále. Vstupenky sú už v predaji a môžete si ich kúpiť tu →

Kto je tento rok vo finále AICHI 2016?

Prihlásené kadernícke tímy prešli výberovým kolom, do ktorého zaslali svoje práce, ďalej sa zúčastnili semifinálového kola, v ktorom naživo menili vzhľad modeliek a v poslednom, finálovom, kole sa potom v štúdiu Bomton Florentinum pobili nielen s mejkapom, vlasmi ale aj celkovým stylingom. Prvé tri miesta hodnotí porota, ktorá je zložená z profesionálov v odbore, medzi ktoré bezpochyby patrí napríklad Taťána Kuchařová Gregor, Robert Starý, Misha Čadková, Jan Hlaváček, Karel Dražan, Filip Vaněk, Ivana Tokarski alebo Matúš Tóth. Vyhlasuje sa tiež cena verejnosti. Celú súťaž AICHI 2016 s vami aj tento rok sledujeme. V našom špeciále AICHI sa môžete pozrieť na úspešné premeny v jednotlivých kolách súťaže, rovnako tak, ako si prečítať minirozhovor s tohtoročnými semifinalistami a finalistami. Tie stále publikujeme, takže máte možnosť sa zoznamovať s novými a novými top tvárami našej kaderníckej scény.

GALÉRIA: Takto sa bojovalo o postup do finále AICHI 2016

Finalisti AICHI 2016

 • Adéla Kodetová – AKA, Karlovy Vary
 • Radka Bajglová – Hair studio Honza Kořínek, Praha
 • Miluše Najman Petrusková – Atelier Glam, Praha
 • Jitka Kočová – Hair Design Unique, Plzeň
 • Jana Frančíková – Kadeřnictví Jany Frančíkové, Aš
 • Jiří Kožíšek – Hair Art Jiří Kožíšek, Kladno
 • Yveta Růžičková – Vanilkové Nebe, Hodonín
 • Iuliia Ten – Beauty Shape Centre, Praha
 • Zbyněk Novák – kadeřnictví Kouzelné zrcadlo, Hodonín
 • Dagmar Abdel Popová – Salon VUE.010, Hradec Králové
 • Eva Komínková – Sanett, Praha

Zoznámte sa s hviezdou tohtoročného galavečera – s Candice Wyatt Minter

Čo predstaví kaderníka lepšie, než jeho kolekcia? Tou najnovšou kolekciou artistky značky Davines, Candice Wyatt Minter, ktorá bude hosťom slávnostného večera AICHI, je kolekcia účesov Delf Punk. Umelkyňa a kaderníčka sa inšpirovala holandskými objaviteľovi. Účesová kolekcia má byť pripomienkou ďalekých ciest a obchodov, stretávania starovekých kultúr naprieč svetom aj miešaním kultúr spojeným s voľným zaznamenaním zvykov.

GALÉRIA: Kolekcia Candice Wyatt Minter – Delf Punk

O kolekcii účesov Delft Punk 2016
 • Vlasy a farba: Candice Wyatt-Minter
 • Fotograf: Aubrey Johnsson
 • Make-up: Krassi Toma
VIDEO: Účesy Candice Wyatt Minter – Delf Punk

Kto je Candice Wyatt Minter

Candice Wyatt Minter je popredná artistka značky Davines. Súčasne je majiteľkou salónu Wyatt Hairdressing and Barbering v juhoafrickom Johannesburgu. Svoju inšpiráciu čerpá z architektúry, výtvarného umenia aj hudby a interpretuje ich do vlastných vlasových trendov. Jej jedinečný cit pre vnímanie drobných „vecí“ ďalej určuje jej celkový pohľad na vlasy ako také. Pracuje s nimi tak, aby spojila dobre odvedenej remeslo s kreativitou. „Som veľmi poctená, že môžem navštevovať zahraničné show. Cestovanie ma inšpiruje, rada spoznávam kolegov kaderníckeho odboru, ich osobnosť a prístup k práci. Dlhodobo pracujem so značkou Davines, vždy dodrží čo sľúbi a nikdy ma nesklamala. Záväzok k životnému prostrediu spoločnosti Davines ma doviedol k ohleduplnějšímu životu k prírode. Ich etika a hodnoty sú v súlade s mojou dušou.“ Hovorí o svojej práci Candice.

Zoznámte sa s hviezdou tohtoročného galavečera AICHI 2016 – s Candice Wyatt Minter

Zoznámte sa s hviezdou tohtoročného galavečera AICHI 2016 – s Candice Wyatt Minter

Úspešná vlasová umelkyňa Candice Wyatt Minter získala mnoho kaderníckych ocenení a je právom hrdá aj na svoje ocenenie MTV – najšetrnejší salon k životnému prostrediu v Afrike. Je víťazkou svetovej súťaže Davines World Style Contest v roku 2010.

Načerpajte inšpiráciu z Wyatt Hairdressing and Barbering salónu, ktorý získal už spomínané prestížne ocenenie MTV za najšetrnejší salon k životnému prostrediu v Afrike a patrí jednej z našich hviezd slávnostného vyhlásenia cien kaderníckej súťaže AICHI.

Kto je Simon Shaw

Simon Shaw, umelecký riaditeľ značky Ermila pôsobiaci v Londýne, je držiteľom ocenenia Hair Awards Best men’s range 2014 a Grand Master Barber Award. Shaw je jednou z najinšpiratívnejších osobnosí, ktorá je v Londýne známa ako inovatívny a zábavný školiteľ-kaderník Simon. So svojím vlasovým strojčekom posúva hranice dizajnu a strihania vlasov na novú úroveň. Vďaka dlhodobým skúsenostiam poskytuje nielen inšpiráciu, ale aj poradenstvo v mnohých odborných časopisoch. Simon je známy pre svoju vášeň k vzdelaniu, sám semináre a kurzy nielen pripravuje, ale aj realizuje. Spoločne s umeleckým tímom v Londýne je vyhľadávanou osobnosťou na všetkých kaderníckych show nielen vo Veľkej Británii ale aj v zahraničí, zúčastnil sa napríklad výstavy Salon International. Je jedno, kde sa Simon objaví, vždy pripraví perfektnú show a je jej pravou hviezdou. Očarenie? Zaručené. Takže sa určite máme na čo tešiť aj na galavečere AICHI 2016.

Simon Shaw, umelecký riaditeľ značky Ermila, známy školiteľ a medzinárodne vyhľadávaná kadernícka persona, bude jedným zo zahraničných hostí tohtoročného galavečera AICHI 2016.

Simon Shaw, umelecký riaditeľ značky Ermila, známy školiteľ a medzinárodne vyhľadávaná kadernícka persona, bude jedným zo zahraničných hostí tohtoročného galavečera AICHI 2016.

Zdroj informácií obrázkov: AICHI.cz, Wyatthairdressing.com

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník