Jeseň je skvelým obdobím pre módu, pretože môžete kombinovať hrejivé zimné kúsky s ľahkými jesennými kúskami a vytvoriť si tak poriadne zaujímavý outfit.

Svoje obľúbené oblečenie tento rok nezabudnite doplniť originálnou červenou koženou bundou, farebným sakom alebo drsným krivákom.

Kožená bunda v odtieňoch červenej

Kožená bunda je kúsok, ktorý keď sa vie nosiť, pristane každej dáme. Záleží totiž, s čím ho zladíte. S koženými nohavicami sa premeníte v motorkárku, s roztrhanými džínsy v rebelku, s puzdrovou sukňou v elegantnú podnikateľku, s volánikovou sukňou v princeznú… Kúpte si štýlovú koženú bundu v odtieňoch červenej, farbe tohtoročnej jesene a budete za hviezdu. Frčí kože i koženka, záleží len na vás, čo je vám príjemnejšie.

Kúpte si štýlovú koženú bundu v odtieňoch červenej, farbe tohtoročnej jesene a budete za hviezdu.

Kúpte si štýlovú koženú bundu v odtieňoch červenej, farbe tohtoročnej jesene a budete za hviezdu.

Sáčko žiariace na sto honov

Sfarbené lístie, slabnúce, ale stále žiariace slniečko a príjemná teplota – takto si väčšina z nás predstavuje ideálnu jeseň. Väčšinou to tak však bohužiaľ nie je a mnohokrát nás trápi daždivo, blatisté a nepríjemne chladno. Jeseň ale môžete rozžiariť trendy farebným sáčkom, vďaka ktorému vás nikto len tak neprehliadne. Nebojte sa žltej, zelenej ani červenej farby. Skvele vyzerá výrazná, tyrkysovo modrá farba.

Krivák nie je len pre punkerov

Aj keď si krivák spájate s čírom a bláznivými punkermi poskakujúcimi po pódiu v zapľuvanom klube, verte, že je mimoriadne slušivý a dokáže ozvláštniť i business outfit. Čo tak vziať si k nemu lodičky, sukňu a výrazné šperky? Alebo pohodlné džínsy? Rozhodne neplatí, že si krivák môžu dovoliť len mladé slečny, dodá šmrnc v každom veku. Zlaďte ho s vašou obľúbenou kabelkou a užite si obdivné pohľady okolia.

Krivák nie je len pre punkerov a rozhodne neplatí, že si krivák môžu dovoliť len mladé slečny, dodá šmrnc v každom veku.

Krivák nie je len pre punkerov a rozhodne neplatí, že si krivák môžu dovoliť len mladé slečny, dodá šmrnc v každom veku.

Ležérny, dlhý kardigán

Nie ste fanúšikmi kože a sako máte spojené len s prácou? Potom svoj jesenný štýl ozvláštnite poriadne dlhým kardigánom, ktorý má hneď niekoľko výhod. Je pohodlný, elegantný a schová aj drobné nedostatky na vašej postave. Skvele vyzerá v prírodných a zemitých odtieňoch, ale ak máte odvahu, vyskúšajte aj farby!

Urobte si jeseň krajšiu s tou pravou bundou!

Zdroj obrázkov: IMP net