Avantgardné účesy

Avantgardné účesy nie sú len pre pobavenie. Môžu byť tiež skvelou inšpiráciou, keď hľadáte výraznejšie účesy – napríklad účesy na ples alebo svadobné účesy.

Nestavajte sa k extravagantným účesom tak, že keďže sa nedajú nosiť, tak vás nezaujímajú! Nie je to pravda. Avantgardné účesy dokonca nemusia byť len zábavka na pobavenie, keď sa v práci alebo doma pri počítači, tablete alebo mobilu nudíte a len tak naverímboha listujete alebo klikáte galériou účesov. Práve tieto účesy totiž môžu byť úžasnou inšpiráciou pre vaše veľké dni. Vydávate sa? Čo tak skúsiť vymyslieť vlastný svadobný účes a inšpirovať sa avantgardnými nápadmi kaderníkov? Chystáte sa na svoj ​​životný ples? Účesy na ples môžu byť obyčajné alebo neprehliadnuteľné. Tie neprehliadnuteľné rozhodne vymyslíte a nájdete tu medzi avantgardnými účesmi.

FOTOGALÉRIA: Avantgardné účesy

Avantgardné účesy – ako sa inšpirovať extravaganciou!

  1. Určite je úplne jasné, že takto prepracované avantgardné účesy, ktoré sú na hranici umeleckého diela, potrebujú ruky skutočne skúseného kaderníka.
  2. Nemusíte sa báť, že na podobný účes nemáte vlasy. To nemala žiadne z modeliek, ktorá ho predvádza. Avantgardné účesy pracujú s príčeskami, umelými vrkočami, clip-in vlasmi a všetkým, čo vám dodá správnu dĺžku vlasov, ich objem aj ich farbu.
  3. Samozrejme pridávaného materiálu nebýva málo a je potrebné sa vždy s kaderníkom dopredu dohovoriť, čo je potrebné k danému účesu zabezpečiť a do kedy.
  4. Je potrebné počítať aj s pomerne vysokou cenou za podobný účes. Jeho príprava je náročná na prácu a čas kaderníka. Nie málo ale zaplatíte aj za všetok materiál, ktorý je pre podobný účes potrebný.
  5. Ak sa do niečoho podobného vrhnete, rozhodne si zabezpečte poriadne fotky. Dodatočne by ste ľutovala, že ich nemáte. Amatérske fotky z akcie, alebo selfie pred zrkadlom v kúpeľni vás neuspokoja. Keď už investujete do takto úžasných avantgardných účesov, rozhodne si zaplaťte aj poriadneho fotografa, ktorý sa postará o to, že váš avantgardný účes zostane večný prinajmenšom na fotografiách.
  6. Prečo sa len tak obyčajne neučesat a investovať maximálne do laku na vlasy s vyšším leskom? Pretože si zaslúžite byť párkrát za život skutočne dokonalou a nadpozemsky krásnou. Takže nezatracujte avantgardné účesy a hľadajte v nich inšpiráciu pre svoje veľké dni!

Zdroj obrázkov: účesy svetových kaderníkov a firiem, Google

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný