Babylights je obľúbenou farbiaciou technikou. Poznáte tento trend? Ak nie, pozrite sa, aké môžu byť vaše vlasy vďaka tomuto spôsobu melírovania.

Hľadáte zaujímavé tipy na účesy s melírom? Technika farbenia vlasov a melírovania nazvaná Babylights (niekedy tiež Baby lights, určite nie Babylight alebo Baby light) je melír, ktorý vytvára vo vlasoch prirodzene vyzerajúce jemné prúžky v inom tóne. Všetky použité odtiene sú však použité rovnomerne a žiadna z farieb nie je čo do plochy vlasov dominantná. Farbenie metódou Babylights je veľmi náročné. Zvyčajne si pre kaderníka vyčleňte až dvojnásobok času oproti bežnému melíru. Náročnosti zodpovedá tiež vyššia cena farbenia Babylights.

Babylights je typ melíru, ktorý možno aplikovať na všetky farby vlasov – na blond, brunet aj trebárs na červenkasté odtiene.

Babylights je typ melíru, ktorý možno aplikovať na všetky farby vlasov – na blond, brunet aj trebárs na červenkasté odtiene.

Prečo si zvoliť farbenie metódou Babylights?

  • Babylights farbenia vlasov vyzerá veľmi prirodzene.
  • Vie celkom nenápadne odrastať a bez nutnosti ďalšieho farbenia môže vydržať aj 3 mesiace. Záleží ale na viacerých faktoroch.
  • Babylights melír vyzerá veľmi delikátne a táto technika je považovaná za melír budúcnosti!
  • Dobre prevedený Babylights vie vydržať 12 až 14 týždňov ak je aplikovaný len parciálne, teda na častiach hlavy.
  • Vlasy s Babylights farbou vyzerajú ako pobozkané slnkom a tiež objemné.

 

L'Oréal Professionnel uviedol v máji 2015 na trh nový rad zosvetľujúcich produktov vytvorenú v spolupráci s kaderníkmi. Volá sa Blond štúdio. V rámci nej bol predstavený aj účes Babylights.

L’Oréal Professionnel uviedol v máji 2015 na trh nový rad zosvetľujúcich produktov vytvorenú v spolupráci s kaderníkmi. Volá sa Blond štúdio. V rámci nej bol predstavený aj účes Babylights.

Pre koho sa technika farbenia Babylights hodí?

Pristane všetkým odtieňom vlasov, ale tie najvydarenejšie výsledky dáva Babylights na blond vlasoch. Práve ony s Babylights melírom vyniknú najviac. Technike sa hovorí tiež multidimenzionálne farbenie a je pravdou, že najmä blond vlasy dostanú vďaka Baby lights ďalšie dimenzie. Svetlejšie časti vlasov účes rozjasňujú, tmavšie mu dávajú zaujímavú hĺbku.

Takto si s Babylights technikou farbenia poradil kaderník Honza Kořínek. Techniku vidíte použitú na speváčke Kateřině Mátlovej.

Takto si s Babylights technikou farbenia poradil kaderník Honza Kořínek. Techniku vidíte použitú na speváčke Kateřině Mátlovej.

A prečo sa vlastne táto technika volá Babylights? Pretože nádherne presvetľuje účes a vo výsledku pripomína krásu jemných detských vláskov.

GALÉRIA: Babylights – Inšpirácia z internetu

Zdroj obrázkov: repro Byrdie.com, Maneaddicts.com, Sheereluxe.com, L’Oréal Professionnel