Pracujete v oblasti kozmetiky, prípadne prevádzkujete svoj vlastný salón? Predstavujeme vám novinku v oblasti pleťovej kozmetiky, ktorú vaši zákazníci ocenia!

Prípravky určené na pleťovú kozmetiku prechádzajú neustálym vývojom, vplyvom ktorého sa ich kvalita a účinnosť neustále zlepšuje. Na trhu pôsobí obrovské množstvo firiem, ktoré sa zameriavajú na vývoj a výrobu pleťovej kozmetiky, len zlomok z nich však prináša skutočne inovatívne a účinné riešenia. Ak chcete zákazníkom svojho salónu zabezpečiť najlepšiu možnú starostlivosť, mali by ste siahnuť po tom najlepšom na trhu. V čom je BB Glow procedúra taká výhodná?

Špičkové kórejské produkty

BB Glow treatment využíva produkty špičkových kórejských výrobcov – Stayve a Physiolab Cosmeceutical. Celá procedúra je zameraná a aplikovaná na epidermu – vrchnú časť pokožky tváre, na ktorej sa nachádzajú mnohé nedokonalosti, vrásky a podobne. Z vlastnej skúsenosti určite viete, že mnohé firmy účinky svojich výrobkov neraz zveličia a prikrášlia, v skutočnosti pritom vôbec nemajú požadovaný efekt. Proti tomuto sa snaží BB Glow procedúra bojovať.

Výsledky už po prvom použití?

Je to skutočne tak, výsledky BB Glow Stayve sú často viditeľné už po prvej aplikácii, odporúča sa však celú procedúru zopakovať 3-krát, v 10-14 dňových intervaloch. BB Glow procedúra je vhodná pre všetky typy pleti, pomôže vyhladiť vrásky, odstrániť nedokonalosti a prinavrátiť pleti pôvodnú pružnosť a mladistvý vzhľad.

Zaškolenie personálu a rýchle dodanie produktov

BB Glow starter kit obsahuje základné prípravky na procedúru, jednotlivé prípravky a nástroje si však môžete objednať aj individuálne. Proces objednávky produktov je jednoduchý, rýchly a mimoriadne rýchle je aj ich samotné doručenie do vášho salónu. Môžete tak plnohodnotne poskytovať svoje služby bez zbytočných zdržaní. BB Glow zabezpečuje aj školenie zamestnancov na prácu s ich produktmi, vďaka ktorému budú vami ponúkané služby dosahovať najvyššiu možnú úroveň, čo sa odrazí na spokojnosti zákazníkov.

Tak nečakajte a objednajte si pre svoj salon BB Glow training aj vy!

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník