Obnova suchých a poškodených vlasov má nové riešenie – prípravky na vlasy BC Oil Miracle Fig Oil od Schwarzkopf Professional.

Nový rad vlasovej kozmetiky a starostlivosti o vlasy BC Oil Miracle Barbary Fig Oil prvýkrát prepája intenzívnu vlasovú starostlivosť s jedinečným zážitkom. Nové prípravky na vlasy BC Oil Miracle od Schwarzkopf Professional obsahujúci mikro keratín a olej na vlasy z opuncie mexickej umožňujúce kaderníkom kombinovať príjemný a odľahčený ošetrujúci efekt vzácnych olejov s hlboko regeneračným účinkom pre dosiahnutie výnimočnej obnovy suchých a poškodených vlasov.

Receptúry založené na oleji z opuncie mexickej prinášajú vlasom okamžitý lesk a mimoriadnu hebkosť. Rad BC Oil Miracle Barbary Fig Oil obsahuje štyri prípravky a ponúka až osem rôznych variantov.

Zoznámte sa s vlasovou kozmetikou BC Oil Miracle Barbary Fig Oil

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil je prvý olejový rad obsahujúci mikro keratín a olej z opuncie mexickej pre regeneráciu poškodených vlasov. Regeneračné prípravky tvoriace novú túto sériu dopĺňajú existujúce skupinu výrobkov BC Oil Miracle a sú určené špeciálne pre starostlivosť o suché, poškodené a krehké vlasy.

Veľa žien používa tepelné stylingové prístroje, ktoré môžu spôsobovať dehydratáciu vlasov a ich mdlý vzhľad bez života. Na kaderníckom trhu je zrejmý výrazný trend smerom k používaniu olejových masiek obsahujúcich prospešné exotické oleje, ktoré prinášajú hrubým a krehkým vlasom vynikajúce výsledky. Olej zo semienok opuncie mexickej je bohatý na obsah esenciálnych mastných kyselín a tokoferolov. Chráni pred negatívnym pôsobením voľných radikálov, stimuluje bunky a prináša intenzívnu hydratáciu. Receptúra kombinuje prírodný ošetrujúci olej s mikronizovanými keratínom, ktorý obnovuje štruktúru vlasu bez jeho zaťaženie. Kvetinová parfumácia podporí zmyselný a hýčkajúci zážitok pri aplikácii starajúceho ošetrenia v salóne.

Zoznámte sa s vlasovou kozmetikou BC Oil Miracle Barbary Fig Oil

Zoznámte sa s vlasovou kozmetikou BC Oil Miracle Barbary Fig Oil

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil ako ošetrujúce ošetrenie v salóne

Dokonalé služby starajúce sa o vlasy by mali byť jedným z pilierov každodennej práce v salóne. Schwarzkopf Professional prináša vďaka BC Oil Miracle Barbary Fig Oil možnosť ponúknuť zákazníkom službu, ktorá kombinuje luxusný zážitok v salóne s účinným riešením špecifických vlasových problémov.

Jedinečný obnovujúci rituál predstavuje mimoriadnu službu, ktorá je určená pre suché a poškodené vlasy a prináša jedinečný zážitok hýčkajúci všetky zmysly. Pomáha kaderníkom vybudovať si u svojich zákazníkov povesť expertov na krásne vlasy. Konzultácie a predaj prípravkov na domáce použitie pomáhajú zákazníkom pokračovať doma v ošetreniu započatom v salóne a podporujú zachovanie krásneho vzhľadu vlasov až do ďalšej návštevy u kaderníka.

Súvisiaci článok

BC Oil Miracle Rose Oil – ružová budúcnosť pre naše vlasy!

Rad vlasovej starostlivosti BC Oil Miracle Barbary Fig Oil

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin – obnovujúca kúra

Bohatá obnovujúca olejová kúra s prírodným olejom z opuncie mexickej uhladzuje, vyživuje a obnovuje suché, mdlé a poškodené vlasy. Je určená pre okamžitú pevnosť, žiarivý lesk a hebkosť vlasov bez ich zaťaženia.

  • BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovujúca kúra, 100 ml: 16.59 €
BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovujúca kúra, 100 ml: 16.59 €

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovujúca kúra, 100 ml: 16.59 €

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin – obnovujúci šampón

Kombinácia mikroemulznej technológie a oleja z opuncie mexickej, ktorý je bohatá na obsah antioxidantov a nenasýtených mastných kyselín, prináša čistiaci a intenzívne regenerujúci efekt pre silné, lesklé a hodvábne vláčne vlasy.

  • BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovujúci šampón, 200 ml: 8.99 €
BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovujúci šampón, 200 ml: 8.99 €

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovujúci šampón, 200 ml: 8.99 €

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin – obnovujúce vyživujúce mlieko

Tento bohatý olejový sprej vyživuje suché a poškodené vlasy a intenzívne ich obnovuje. Používa sa pre navrátenie odolnosti, poddajnosti a hebkosti vlasov.

  • BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovujúce vyživujúce mlieko, 150 ml: 12.59 €
BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovujúce vyživujúce mlieko, 150 ml: 12.59 €

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovujúce vyživujúce mlieko, 150 ml: 12.59 €

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin – obnovujúca maska

Bohatá maslová štruktúra sa rozpúšťa vo vlasoch a vypĺňa mdlé, suché a poškodené vlasy. Slúži pre okamžitú pevnosť, odolnosť a uhladenie vlasov.  

  • BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovujúca maska, 150 ml: 14.49 €
BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovujúca maska, 150 ml: 14.49 €

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil – obnovujúca maska, 150 ml: 14.49 €

Zdroj obrázkov: Schwarzkopf Professional