Blond vlasy

Ste blondína alebo po blond vlasoch túžite a hľadáte vhodné blond vlasy pre vás? Pozrite sa na inšpiratívnu galériu s blond účesmi.

Na farbe vlasov záleží! Blondínky môžu síce nosiť rovnaké účesy ako brunetky, avšak blond farba vlasov robí blond vlasy špecifickými a tak aj blond účesy vyniknú v iných podobách, než tmavšie vlasy. Blondínkam mnohokrát pristanú iné strihy, iný styling, o melírovaniu a prefarbovaniu nehovoriac. Špecifické sú tiež slávnostné účesy pre blond vlasy alebo ešte špecifickejšie účesy na ples pre blond vlasy. Poďte sa pozrieť na veľkú fotogalériu účesov pre blond vlasy. Vybrali sme blond účesy pre rôzne príležitosti – pre bežné nosenie aj slávnostné účesy, pre rôzne dĺžky vlasov a pre rôzny typ stylingu. Ak ste blondína, poďte sa inšpirovať. Ak nie, poďte sa nechať nalákať napríklad k svojej životnej zmene na blond.

FOTOGALÉRIA: Blond vlasy

Blond vlasy – vyberte si blond účesy správne!

  1. Skutočne ste typ na blond vlasy? Je jedno, či ste prirodzená blondína, odfarbená blondína alebo či sa pre blond účes rozhodujete prvýkrát. Skutočne si myslíte, že vám  blond pristane? Zanalyzujte svoj ​​typ – pomôžu vám štylisti aj koloristi. Proste nie na každom je blond farba vlasov plus! A verte mi, žiť sa dá aj bez anjelsky svetlých vlasov.
  2. Nezabúdajte, že výber blond účesu začína pri výbere blond farby. Pretože ako už viete, nie je blond, ako blond. Mnoho odtieňov začínajúcich na ľadovej či platinovej blond končí v odtieňoch často hraničiacich so svetlou brunet. A potom sú špecialitky, ako jahodová blond alebo rôzne módne farebné podfarbenia a melíry. To všetko vás čaká skôr, než sa budete rozhodovať o svojich blond vlasoch z ďalších hľadísk.
  3. Blond vlasy majú ako každá iná farba vlasov veľa možností čo do výberu dĺžky. Nezabúdajte ale, že ak nie ste prirodzená blondína, bude pre vás udržiavanie blond farby na dlhých vlasoch veľmi náročné a vláskom dá zabrať.
  4. Extrémne módnymi sú blond vlasy prefarbované inými farbami. Extra hitom je ružová. Ak vám pristane, skúste to! Ale rozhodne sa zverte do rúk skúseného koloristy.
  5. Odfarbenie na blond vždy zverte do rúk odborníkom. Nechcete predsa prísť o svoju krásnu blond hrivu len preto, že vám to doma s odfarbením príliš nevyšlo.
  6. Nezabudnite používať špeciálnu vlasovú kozmetiku pre blond vlasy. Dnes sa na ňu zameriava už rad značiek a vašim vlasom dá to najlepšie čo potrebujú.
  7. Blond vlasy nie sú len o farbe a strihu. Potrebujú byť tiež zdravé. Dbajte na kvalitnú regeneráciu a používajte špeciálnu regeneračnú kozmetiku pre blond vlasy, pre odfarbené alebo farbené vlasy.
  8. Ďalší rozmer a krásu pridá blond vlasom lesk. Dosiahnete ho kvalitnými farbami na vlasy, špeciálnymi kúrami, vlasovou kozmetikou aj stylingom.
  9. Ak ste zvolili iný odtieň blond vlasov, než je váš prirodzený, strážte si odrasty. Nie je nič horšieho, než „priznať farbu”.
  10. Blond vlasy sú nádherné a ak vám je príroda nadelila ako krásnu dlhú hrivu, vzdajte jej hold svojou hravosťou. Rôzne drdoly, vrkoče a vrkôčiky, doplnené módne vlasovými doplnkami, vytvoria z vašej hrivy nekonečné množstvo variácií. Bavte sa so svojimi blond vlasmi!

 

Zdroj obrázkov: účesy svetových kaderníkov a firiem

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný