Aj vy môžete zvoliť svojho Kaderníka roka! Zapojte sa do hlasovania Consumer awards – čiže Cena verejnosti 2017 Czech&Slovak Hairdressing Awards!

Zapojte sa do hlasovania o Cenu verejnosti 2017 súťaže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017 – Next Level. Z 10 nominovaných kolekcií laickou verejnosťou teraz práve vy, čitatelia magazínu Vlasy a účesy, máte možnosť vybrať víťaza kategórie Consumer awards. Cena verejnosti je špeciálnou kategóriou súťaže Kaderník roka, v ktorej ako v jedinej nerozhodujú o víťazovi odborníci, ale práve vy, bežní zákazníci kaderníckych salónov a naši čitatelia. Vyberte z 10 kaderníckych kolekcií nominovaných laickou verejnosťou svojho favorita a pomôžte mu zvíťaziť!

Hlasujte v súťaži Kaderník roka – Cena verejnosti 2017 a vyhrajte!

Hlasovaním v ankete Cena verejnosti Kaderník roka 2017 sa môžete tiež zúčastniť súťaže nášho magazínu Vlasyaucesy.sk o profesionálne výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf Professional.

Hlasujte a vyhrajte vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional

Vlasová kozmetika Fibre Force Schwarzkopf ProfessionalV súťaži môžete vyhrať profesionálnu vlasovú kozmetiku Fibre Force, ktorá obnovuje väzby v štruktúre vlasov a stylingové prípravky OSiS+.

Fibre Force je 1. posilňujúci režim s patentovanou Bond Connector technológiou, ktorá dokáže obnoviť vnútornú štruktúru chemicky aj mechanicky poškodených vlasov.

OSiS+ je kreatívny profesionálny stylingový rad, ktorý vďaka zaujímavej konzistencii jednotlivých produktov radu dokáže prebudiť naše tvorivé schopnosti pri finálnom stylingu účesov. Jeho používanie je cestou k jedinečnému štýlu a dlhotrvajúcemu účesu.

Ako sa zúčastniť hlasovania Cena verejnosti 2017?

  • Vyberte jednu z 10 účesových kolekcií slovenských kaderníkov, ktorú pokladáte za najvydarenejšiu. Označte vybranú kolekciu a potom pod všetkými zobrazenými kolekciami nezabudnite kliknúť na ikonku HLASOVAŤ.
  • Vybrať môžete iba jednu z 10 kolekcií. Každá obsahuje celkom štyri účesy. Kaderník je až do zverejnenia výsledkov hlasovania v ankete Cena verejnosti 2017 anonymný, preto u kolekcie nevidíte meno autora / kaderníka kolekcie.
  • Každý užívateľ/návštevník magazínu Vlasyaucesy.sk má právo hlasovať v tejto ankete iba raz.
  • Pre možnosť overiť korektnosť hlasovania aj pre to, aby ste sa mohli zúčastniť súťaže o vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional, musíte vyplniť aj údaje o sebe: meno, priezvisko, adresu a platný e-mail.
  • Výsledky hlasovania ankety budú zverejnené na slávnostnom galavečere Czech and Slovak Hairdressing Awards, ktorý sa bude konať 11. novembra 2017 v pražskom Fóre Karlín.
  • Hlasovať v tejto ankete môžete od 11. septembra do 1. októbra 2017.

Ako sa zúčastniť súťaže o vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional

  • Do súťaže o vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional je automaticky zaradený každý hlasujúci v ankete o Cenu verejnosti 2017.
  • Celkom vyberieme šesť víťazov: tri v Českej republike a tri na Slovensku. (Hlasovanie pre Českú republiku je k dispozícii na Vlasyaucesy.cz a je vybrané z kolekcií českých kaderníkov.)
  • Víťazov vyžrebujeme.
  • Všeobecné pravidlá súťaží nášho magazínu nájdete tu >>

♥ TIP

Zaujímajú vás nominácie v dalších kategóriách súťaže? Dozviete se ich už 19. 10. 2017! Sledujte špeciál s ďalšími informáciami a zaujímavosťami zo súťaže Czech&Slovak Hairdressing Awards 
KADERNÍK ROKA

Hlasovanie o najlepšiu kolekciu – Cena verejnosti

Hlasovanie o Cenu verejnosti 2017 súťaže Czech and Slovak Hairdressing Awards bolo ukončené.

Zdroj obrázkov: kaderníci, Schwarzkopf Professional, koláže ©ContentPub s.r.o. / Vlasyaucesy.cz / Vlasyaucesy.sk

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník