Dámske tattoo účesy

Dámske tattoo účesy sú veľkým hitom. Undercut podholené účesy s tattoo vedia ozdobiť každú dĺžku vlasov – krátke, polodlhé i dlhé účesy.

Kto hľadá netradičný strih pre dámsky účes a nechýba mu odvaha do toho trochu „strihnúť“, pre toho sú tu nápady na dámske tattoo účesy. Kombinujú dva módne trendy. Trend podholených vlasov, tzv. undercut podholené účesy, a ozdobné vyholovanie obrazcov do takmer vyholených partií, ktoré pripomínajú tattoo. Tetovanie vo vlasoch je hitom nielen v dámskych, ale aj v pánskych strihoch. Dámskym účesom však dokážu dať nový rozmer, aj keď ide o dlhé vlasy.

GALÉRIA: Dámske tattoo účesy

Dámske tattoo účesy – najväčšie hity undercut hairstyles trendov

  1. Účesy ozdobte geometrickými vzormi. Prosté úsečky, trojuholníky, alebo štvorčeky v štýle šachovnice vyzerajú skvele. Tattoo účesom pristanú strohosť prosté geometrie.
  2. Vzory však môžu mať aj svoju symboliku. Hviezdy, srdce, pierka, kľúče a iné jednoduché grafické vzory vyzerajú efektne.
  3. Dámske tattoo účesy zdobia aj mandala. Používa sa na temeni aj na spánkovej časti. Nie je však úplná, ako sa na mandalu vychádzajúcu zo symboliky kruhu pristane. Zvyčajne ide len o jej polovičný alebo tretinový výrez.
  4. Vzor je možné vytvoriť aj prestriedaním niekoľkých dĺžok dámskych vlasov.
  5. Dámske tattoo účesy si rozumejú s farbou. Undercut účesy s tattoo možno kombinovať s netradičnou farbou, melírmi alebo si vyhrať s multifarebnosťou.
  6. Premeňte svoju hlavu na maliarske plátno. Podholené účesy pekne omaľujte. Trebárs si z hlavy vytvorte antistresové omaľovánky. Aj keď vyfarbovanie si sama asi neužijete a vyblázni sa pri ňom skôr váš kaderník či kamarátka, ktorej sa zveríte do rúk.
  7. Keď kombinujete tattoo efekt s dlhými vlasmi, zapojte aj fantáziu pri úprave dlhých vlasov. Chvosty, pletené copy a vrkôčiky, výčesy a drdoly – to všetko si s vyholenými partiami vlasov s tattoo dekoráciou rozumie.
  8. Undercut + tattoo + mohawk – to je úplne dokonalá kombinácia. A najúžasnejšie – keď je to pletený mohawk.
  9. Tattoo účesy pre dlhé vlasy je najlepšie ozdobiť na zátylku. Ľahko ich vystavíte na obdiv vypnutím vlasov, alebo naopak schováte, keď si vlasy rozpustíte.
  10. Nezabudnite, že na spánkoch aplikované tattoo zdobenie vlasov vyzerá najlepšie zakomponované do asymetrického účesu.

Zdroj obrázkov: Fashionisers.com, Instagram, Facebook, Pinterest

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník