Dtangler znamená koniec bolestivého česania aj vytrhaných vlasov. Rozčesávací hrebeň si váži každý vlas a pre jeho záchranu urobí úplne všetko.

Zamotané a ťažko rozčesateľné vlasy môžu byť väčším problémom než sa na zdá. Na prvý pohľad ide skôr o nepríjemnosť. Na druhý o problém, ktorý je bolestivý a do toho nám vie pekne zriediť vlasový porast. S týmto všetkým si ale vedia hravo poradiť rozčesávacie kefy, alebo ak chcete rozčesávacie hrebene. Problém zamotaných vlasov riešime obvykle pri dlhých vlasoch. Ak sú navyše poškodené, napríklad nešetrným farbením, býva ich rozčesávanie ešte problematickejšie. Rovnako ako vo chvíli, keď dlhé vlasy rozčesávame z módnych zaplétaných vrkočov alebo drdolov. Ale aj kratšie alebo krátke vlasy vedia pekne rozhnevať. Budíme sa s vlasmi takmer zauzlíkovanými, často v dôsledku používania rozličných stylingových prípravkov počas dňa. A s týmto problémom nebojujú len ženy, ale aj muži. Takže si poďme predstaviť pomocníka, ktorý si so zamotanými vlasmi hravo poradí – originálny rozčesávací hrebeň Dtangler. Áno, originálny, lebo kefa Dtangler je profesionálny patentovaný hrebeň s unikátnymi vlastnosťami aj tvarom.

Dtangler znamená koniec bolestivého rozčesávania zamotaných vlasov aj zbytočne vytrhaného vlasového porastu.

Dtangler znamená koniec bolestivého rozčesávania zamotaných vlasov aj zbytočne vytrhaného vlasového porastu.

Ako na rozčesávanie vlasov s Dtangler?

Nie je to len hairbrush! Originálna rozčesávacia kefa Dtangler má špeciálne štetiny, ktoré vynikajú schopnosťou ohnúť sa nad zamotaným miestom vo vašich vlasoch. A aj keď by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že kefa takto zamotané miesto iba „pohladí“ a nerozčeše, opak je pravdou. To preto, že má dve dĺžky štetiniek a zatiaľ čo tie dlhšie pracujú na učesaní už uvoľnených vlasov, tie krátke postupne rozčesávajú aj skutočne zamotané vlasy.

Štetinky Dtangler kefy sú veľmi blízko seba a vďaka tomu majú schopnosť pri česaní uhládzať vlasovú kutikulu. Výsledkom sú zdravé vlasy s vysokým leskom. A tým ešte výpočet schopností Dtangleru nekončí. Jeho štetiny majú schopnosť masírovať pokožku hlavy, stimulovať tak jej prekrvenie a prispievať tým k rastu vlasov. Kefy sú vhodné aj pre citlivú vlasovú pokožku a pre veľmi jemné vlasy.

Dtangler prináša revolúciu v česaní. To je teraz bezbolestné a nepoškodzuje vlasy.

Dtangler prináša revolúciu v česaní. To je teraz bezbolestné a nepoškodzuje vlasy.

Dtangler nie je jediná rozčesávacia kefa. Lenže vďaka svojmu ergonomickému tvaru s ohnutou a do ruky skvele padnúcou rukoväťou sa stáva čím ďalej tým obľúbenejšou. Zamotané vlasy dokonale a veľmi rýchlo rozčeše, pritom vás nepripravuje o rozkoš z ladných pohybov pri česaní, na ktoré sme zvyknutí u klasických kief s rukoväťou. Ponúka sa v dvoch veľkostiach, väčšia a menšia. Menšia je určená do kabelky alebo pre deti, pretože najmä pre detské vlásky je kefa Dtangler absolútne nenahraditeľný pomocník. Hodí sa aj pre česanie predĺžených vlasov, pretože je tak jemná, že nepoškodí spoje vlasov. Češe skvele pred fénovaním vlasov aj po ňom, rozčeše suché i mokré vlasy – samozrejme bez ich poškodenia. Je ideálnym pomocníkom pre tých z nás, kto trpíme lámaním vlasov a rozštiepenými končekmi. Dtangler je k vlasom natoľko šetrný, že vie týmto problémom vznikajúcim často práve pri česaní zabrániť.

Vyberte si svoj Dtangler!

Dtangler je nielen revolučná, ale aj univerzálna kefa. Univerzálna ale v jej prípade neznamená kompromis. Rovnaká kefa sa hodí pre krátke i dlhé vlasy, pre ženy aj mužov alebo pre mokré a suché česanie. Takže váš výber bude spočívať predovšetkým v tom, po akom z vydarených designov kefy Dtangler siahnete. Lákajú vás módne leopardie vzory alebo úžasný vzor zebry? Bodky či kvetinový ornament? Hľadáte niečo decentnejšie v jednej farbe, ktorou môže byť aj elegantná grafitová čierna? Rozhodne je čím uspokojiť svoj zmysel pre estetiku a vybrať trebárs pre každého člena rodiny inú kefu.

Dtangler pre mužov: Štýlový a praktický Dtangler si vyberú aj muži.

Dtangler pre mužov: Štýlový a praktický Dtangler si vyberú aj muži.

Zastavme sa ale u kefy Dtangler pre deti. Detské rúčky sú predsa len výrazne menšie a tak by mala byť menšia aj kefa na vlasy. V tomto prípade je optimálne vybrať si jeden z krásnych metalických setov v darčekovom balení, kde nájdete Dtangler hneď v dvoch veľkostiach. Set využijete aj keď doma malú parádnicu či fešáka nemáte. Pretože zatiaľ čo veľká kefa patrí do vašej kúpeľne či na váš toaletný stolík, tú malú dokážete schovať do kabelky a mať ju tak po ruke po celý deň. Táto nádherná limitovaná edícia kief je skvelá aj ako darček pre rodinu a známych. Dtangler patrí do každej domácnosti, do každej kabelky aj do každého kaderníckeho salónu. V Českej republike a na Slovensku predáva Dtangler kefy spoločnosť BK BEAUTY KERATIN.

Dtangler kúpite v dvoch veľkostiach. Menšie kefy sa hodia do kabelky alebo pre deti.

Dtangler kúpite v dvoch veľkostiach. Menšie kefy sa hodia do kabelky alebo pre deti.

Zdroj obrázkov: FL, BK BEAUTY KERATIN, Dtangler