Zúčastniť sa súťaže AICHI považuje Eva Chmelíková za prekonanie vlastného strachu a snahu dokázať si, že na to má. Pošlite ju do finále?

Kaderníčka Eva Chmelíková si svoj vlastný salón otvorila len pred viac ako rokom. O stálu klientelu ale núdzu rozhodne nemá. Jej veľmi pekný salon Hair Salon Renesance, U Nádraží 280, nájdete v Holýšove. Čo Eva naozaj miluje, je práca na spoločenských účesoch a baví ju zapletať. Trendom, ktorý ju ešte drží, je balayage. Kaderníckej súťaže sa zúčastňuje úplne prvýkrát a stále má šancu sa vďaka „divokej karte“ prebojovať až do finále AICHI 2016.

Eva Chmelíková: spovedáme kaderníkov v súťaži premien AICHI 2016

Prečo si sa prihlásila do súťaže AICHI 2016? Čo si myslíš, že Ti súťaž prinesie?

∴ Eva Chmelíková: Som človek, ktorý sa vždy všetkého bál. Pred rokom a štvrť som si splnila sen a otvorila vlastný salón a za tú krátku dobu som zaznamenala veľmi rýchly vzostup a zožala veľa úspechov u spokojných klientiek. Zobrala som teda odvahu a skúsila sa prihlásiť do AICHI, lebo som sa potrebovala uistiť, že aj ja sama môžem začať veriť tomu, že som dobrá 🙂 Myslím, že mi to prinesie viac odvahy do budúcna a samozrejme prestíž vďaka prípadnému úspechu.

Súťažíš v AICHI prvýkrát, alebo máš za sebou už nejaké predchádzajúce účasti v tejto súťaži či dokonca úspechy?

Eva Chmelíková: Áno, prvýkrát. Doteraz som sa žiadnej inej súťaže nezúčastnila. Skôr sa tomu vyhýbala.

Predstavíš nám svoj tím, ktorý Ti v súťaži AICHI pomáha?

Eva Chmelíková: Eva Chmelíková – ja sama som celý svoj tím 🙂

Eva Chmelíková – Hair Salon Renesance, Holýšov | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do semifinálového kola

Eva Chmelíková – Hair Salon Renesance, Holýšov | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do semifinálového kola

Čo by si žiadnej žene pri premene nikdy neurobila? Existuje strih, farba alebo styling, ktorý pokladáš skutočne skôr za pomstu?

Eva Chmelíková: Myslím, že zo žiadneho strihu či farby, ak sú vykonané kvalitne a klientke sedí, nemôže vzísť pomsta. Neviem, v tejto chvíli ma nič nenapadá, však, nikdy by som hlavne neurobila klientke nič proti jej vôli a bez predchádzajúcej konzultácie. To platí aj pri premene.

Čo Ťa v súčasnej dobe baví robiť s vlasmi klientiek a klientov najviac?

Eva Chmelíková: Čo sa týka farbenia, tak určite trend, ktorý sa už chvíľu drží – balayage. Ale zo všetkého najradšej češem spoločenské účesy a zaplietam. Tým vo svojej práci žijem.

Eva sa dokáže tiež dokonale odviazať, čo dokázala na svojich úžasných fotkách k propagácii svojho salónu Hair Salon Renesance.

Eva sa dokáže tiež dokonale odviazať, čo dokázala na svojich úžasných fotkách k propagácii svojho salónu Hair Salon Renesance.

Máš tip na kozmetický produkt, ktorý Ti pripadá ako skutočne top a rada ho doporučuješ?

Eva Chmelíková: Jednoznačne je to rad OI od Davines. Keby som mala vyzdvihnúť skutočne len jeden produkt, tak najradšej z tejto rady odporúčam kondicionér. Pre mňa je to TOP zo všetkých produktov, čo používam – a pre moje klientky tiež.

Odhadneš, koľko zákazníkov si počas roka odnesie od Teba nový alebo upravený účes?

Eva Chmelíková: Tak to nemám tušenie. Na počty som lajdák 🙂

Ako často meníš svoj účes Ty sama?

Eva Chmelíková: Predtým som menila veľmi často strih i farbu. Vlastne myslím, že som na hlave mala snáď všetky farby. Cca posledné 3 roky u mňa žiadne zmeny neprebiehajú. Možno je to tým, že na to nemám čas. Možno to zase príde 🙂

Eva o stálu klientelu núdzu rozhodne nemá. Jej veľmi pekný salon Hair Salon Renesance, U Nádraží 280, nájdete v Holýšove.

Eva o stálu klientelu núdzu rozhodne nemá. Jej veľmi pekný salon Hair Salon Renesance, U Nádraží 280, nájdete v Holýšove.

Čo najzaujímavejšieho Ťa v Tvojej kadernícke praxi postretlo? Akých ľudí si stretla, aké máš za sebou úspechy a ako dlho už vlastne ako kaderníčka pracuješ?

Eva Chmelíková: Vezmem to od konca 🙂 Ako som už spomenula vyššie, je to ešte len rok a štvrť, čo som si založila vlastný salón. Najväčší úspech vidím hlavne v spokojných klientkách a tiež práve v tom, že počas prvého štvrť roka som mala vytvorenú stálu klientelu. Čo v dnešnej dobe neberiem ako samozrejmosť a to mi vlastne zároveň príde ako to najzaujímavejšie, čo ma zatiaľ v mojej praxi postretlo. Pred časom som tiež dostala ponuku školiť tvorbu spoločenských účesov a to pre mňa tiež znamená veľký úspech. A akých ľudí som stretla? Ak je otázka mierený na typy klientiek, tak mám šťastie na fajn ľudí okolo seba, ale je to tým, že má klientela sa už nemení a nerozširuje. Úprimne, nemusím ľudí sebeckých a takých, ktorí svoj vzhľad a svoje vlasy stavajú nad všetko ostatné. Hoci pracujem práve v oblasti krásy … je samozrejmé, že každá žena chce vyzerať krásne, ale všetko s mierou 🙂 Pri tejto práci si ale človek usporiada životné hodnoty, pokiaľ to tak ešte nemal – práve vďaka týmto jedincom. A ak je otázka mierená na kadernícke ikony, tak tou je pre mňa napr. slovenská kaderníčka Danielka Ceselčik, ktorá sa špecializuje práve na spoločenské účesy a ktorú som mala už tú česť stretnúť osobne pri príležitosti jej workshopov. A rada by som stretla aj ďalšie (Sharon Blain, Farrukh Shamuratov, atď., atď.). Sú však dosť z ruky :-), tak uvidíme, čo budúcnosť prinesie.

Prezraď nám svoje životné motto?

Eva Chmelíková: Nemám životné motto, len sa jednoducho snažím všetko robiť podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Ale dovolím si použiť vetu, ktorú ku mne zrovna dnes vyslovil jeden môj známy a ktorá mi absolútne hovorí z duše, snáď sa nebude hnevať, že ho citujem: „Buď rada za to, čo máš, karmu si nešpiň. Choď stále po svojej línii …..“

Zdroj obrázkov: AICHI, Eva Chmelíková Facebook

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník