Eva Komínková prevádzkuje veľmi úspešne pražský salon Sanett v Dejviciach a sama aj s tímom spolupracovníkov nechýba v žiadnych kaderníckych súťažiach.

Akonáhle spoznáte prácu, ktorú Eva Komínková robí, uhranie vás. Pre mňa osobne je Eva doslova kúzelníčka s farbami. Dokazujete to vo všemožných kolekciách, s ktorými sa zúčastňuje prestížnych kaderníckych súťaží. Prevádzkuje vlastný kadernícke štúdio Sanett, ktoré nájde na adrese Študentská 5, Praha 6 v Dejviciach. Teraz jej premena nechýba medzi 24 finalistami AICHI 2016 a čaká na „divokú kartu“, aby mohla postúpiť do finále.                                                    

Eva Komínková: spovedáme kaderníkov v súťaži premien AICHI 2016

Prečo si sa prihlásila do súťaže AICHI 2016? Čo si myslíš, že Ti súťaž prinesie?

∴ Eva Komínková: Do súťaže som sa prihlásila, pretože ma baví súťažiť a aj preto, že je to únik od každodennej rutiny. Prinesie mi to osobné potešenie, pocit, že tvorím niečo viac. Už len tie fotky, ktoré mi zo súťaží zostávajú, ma fascinujú. Stále si hovorím – to som robila ja 🙂

Súťažíš v AICHI prvýkrát, alebo máš za sebou už nejaké predchádzajúce účasti v tejto súťaži či dokonca úspechy?

Eva Komínková: Tretíkrát mi vyšiel postup.

Predstavíš nám svoj tím, ktorý Ti v súťaži AICHI pomáha?

Eva Komínková: Patrí do neho má úžasná Lenka Hanusková z kozmetického štúdia Nova Dejvice.

Čo by si žiadnej žene pri premene nikdy neurobila? Existuje strih, farba alebo styling, ktorý pokladáš skutočne skôr za pomstu?

Eva Komínková: Neurobila by som nič, čo by si modelka alebo zákazníčka nepriala. A napríklad trvalú 🙂 Veľa načúvam.

Eva Komínková – Sanett, Praha | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do semifinálového kola

Eva Komínková – Sanett, Praha | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do semifinálového kola

Čo Ťa v súčasnej dobe baví robiť s vlasmi klientiek a klientov najviac?

Eva Komínková: Teraz ma strašne bavia pastely. Ružová, šedá, modrá … K tomu dlhé vlasy, glamour vlny … Zrovna v piatok zase fotím na ďalšiu súťaž krásne pastelové odtiene – veľmi sa teším.

Máš tip na kozmetický produkt, ktorý Ti pripadá ako skutočne top a rada ho doporučuješ?

Eva Komínková: Fibreplex.

Odhadneš, koľko zákazníkov si počas roka odnesie od Teba nový alebo upravený účes?

Eva Komínková: Tak tých bude skutočne veľa. 🙂 

Ako často meníš svoj účes Ty sama?

Eva Komínková: Vôbec nikdy. Som veľa outdoorový / horský typ. Paradox, vzhľadom k mojej práci 🙂

Eva je doslova kúzelníčka s farbami. Dokazujete to vo všemožných kolekciách, s ktorými sa zúčastňuje prestížnych kaderníckych súťaží. Prevádzkuje vlastný kadernícke štúdio Sanett, ktoré nájde na adrese Študentská 5, Praha 6 v Dejviciach.

Eva je doslova kúzelníčka s farbami. Dokazujete to vo všemožných kolekciách, s ktorými sa zúčastňuje prestížnych kaderníckych súťaží. Prevádzkuje vlastný kadernícke štúdio Sanett, ktoré nájde na adrese Študentská 5, Praha 6 v Dejviciach.

Čo najzaujímavejšieho Ťa v Tvojej kadernícke praxi postretlo? Akých ľudí si stretla, aké máš za sebou úspechy a ako dlho už vlastne ako kaderníčka pracuješ?

Eva Komínková: Najzaujímavejšia vec je účasť v HDA 2015 – jedna nominácie a moja srdcová kolekcia avantgarda Mad Max, ktorá vychádza zo mňa ako z človeka. Mám za sebou dve vybudované kaderníctva: 22 rokov fungujúci Sanett Aš (od januára 2014 zrušené) a Sanett v Prahe v Dejviciach. Funguje už sedem rokov, je veľmi úspešné a to aj vďaka mojim špičkovým a úspešným kolegom. Som hrdá na niekoľko osobne vyučených učňov, ktorí mi robia radosť a úspešne sa tiež umiestňujú v súťažiach. Som rada, že je pozitívne motivujem a snáď som im aj vzorom 🙂 Mám za sebou aj rad úspechov a víťazstvo v súťažiach značiek Matrix, získala som tretie miesto v súťaži Goldwell, cením si svoju účasť v súťažiach Inšpirácia 2015 na World of Beauty and spa, už spomínanú nomináciu do HDA 2015 v kategórii Cena verejnosti, ale aj fotenie pre lifestylové časopisy. Za 23 rokov svojej praxe som toho stihla veľa.

Prezraď nám svoje životné motto?

Eva Komínková: Účes robí človeka – ale na motta moc nie som 🙂

Zdroj obrázkov: AICHI, Eva Komínková Facebook

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník