Farba na vlasy Garnier Olia je olejová farba so 100% krytím šedín a v 25 intenzívnych odtieňoch. Ponúka ľahké farbenie vlasov v pohodlí domova.
Farba na vlasy Garnier Olia je olejová farba so 100% krytím šedín a v 25 intenzívnych odtieňoch. Ponúka ľahké farbenie vlasov v pohodlí domova.

Farby na vlasy Garnier OLIA – fantastická revolúcia v domácom farbení!

Farba na vlasy Garnier Olia je olejová farba so 100% krytím šedín a v 25 intenzívnych odtieňoch. Ponúka ľahké farbenie vlasov v pohodlí domova.

Zažite revolúciu v domácom farbení vlasov s farbou Garnier Olia. Táto jedinečná olejová farba s technológiou ODS (Oil Delivery System), 100% krytím šedín a v 25 intenzívnych odtieňoch napĺňa predstavy o snadnom farbení vlasov v pohodlí domova. Okrem zamatovej štruktúry, ktorá pri aplikácii nesteká, a príjemne vonia, oceníte i silu olejov, ktoré maximálne podporujú farbiaci proces. Farby na vlasy Garnier Olia sú inšpirované snom o dokonalom produkte, ktorý vlasy vyživuje a stará sa o pokožku hlavy, zatiaľ čo perfektne zafarbí vlasy na požadovaný odtieň. Olia zmenila celý proces farbenia, aby sa sen stal skutočnosťou. Olejové složenie vlasy vyživuje a viditelne zlepšuje jich kvalitu.

Farby na vlasy Garnier Olia – prelomová technológia vo farbení vlasov

Častým problémom pri farbení vlasov býva podráždená pokožka a nepríjemný zápach zpôsobený amoniakom, ktorý bežné farby na vlasy obsahujú. Farby na vlasy Garnier Olia naopak využívajú unikátnu technológiu ODS (Oil Delivery System) na báze prírodných olejov. Vďaka tejto technológii chránenej 22 patentmi je amoniak už celkom zbytočný, nastupuje nekonečná sila prírodných olejov, ktoré premenia farbenie vlasov v skutočný zážitok. Vďaka vysokej koncentrácii kvetinových olejov z kamélie, slnečnice, mučenky a mokrade budú vaše vlasy nie len krásne žiarivé, ale Olia vás okúzli i jemnou kvetinovou vôňou. Prelomové riešenie s využitím kvetinových olejov a technológie ODS otvára celkom novú kapitolu vo farbení vlasov.

Vyberte si odtieň, ktorý Vás najlepšie vystihne. Zvoliť si môžete z bohatej palety viac než 20 odtieňov.
Vyberte si odtieň, ktorý Vás najlepšie vystihne. Zvoliť si môžete z bohatej palety viac než 20 odtieňov.

Garnier Olia – Sila olejov a intenzita farieb

Inovatívne zloženie farieb Garnier Olia s vysokou koncentráciou olejov zaišťuje najvyššiu sýtosť a intenzitu farieb, 100% krytie šedín a dodáva vlasom hebkosť a extrémny lesk. Oslnivá paleta farieb Olia od Garnier zahrňuje celkom 25 bohatých, živých a výrazných odtieňov plných odleskov. Sedem svetlých, žiarivých blond odtieňov, dva výrazné a živé odtiene červenej, osem lesklých a bohatých odtieňov hnedej, jeden odtieň zvodne tmavo fialovej a tri žiarivé a intenzívne čierne odtiene – to sú farby, ktoré rozbúšia srdce každej ženy! Farby Garnier Olia viditeľne zlepšujú kvalitu vlasov. Vyživujúce látky vďaka kvetinovým olejom pôsobia počas farbenia vo vnútri i zvonku vlasového vlákna. Olej naviac každý vlas obalí, chráni a zlepšuje jeho štruktúru. Vlasy sú jemnejšie a ich lesk je oslňujúci.

Kúzlo domáceho farbenia vlasov s Olia

Doprajte sebe i vašim vlasom zcela nový zážitok s farbami Garnier Olia. Farbiaci krém sa vďaka bohatej a zamatovej textúre skvele a jednoducho nanáša. Už žiadne kvapky ani stekajúca farba, farby Olia aplikujete rovnako snadno ako napríklad vlasovú masku. Farby Olia od Garnier sú na trhu od mája roku 2013. Pokiaľ ste ich už vyskúšala, podeľte sa s čitateľkami o svoje zážitky.

Odporúčaná predajná cena: 5.85 €

Zdroj obrázkov: Garnier