FIBREPLEX znamená koniec poškodených vlasov farbením

Poškodenie vlasov farbením, zosvetľovaním a odfarbovaním je minulosťou – skúste FIBREPLEX. Nový systém ochráni vlasy a nemení pritom systém farbenia.

Nájdenie metódy farbenia vlasov alebo odfarbovania, ktorá nepoškodzuje vlasy, to je pre profesionálov ako objaviť kameň mudrcov. A je dosť možné, že bol tento „kameň“ práve objavený. Schwarzkopf Professional totiž prišiel so systémom FIBREPLEX, ktorý konečne znamená, že naše vlasy aj po farbení alebo odfarbovaní zostanú zdravé a nepoškodené. Farbiť, zosvetľovať aj odfarbovať vlasy teraz budeme môcť bez kompromisu!

Vďaka FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional sú teraz suché, lámavé a poškodené vlasy po farbení minulosťou.
Vďaka FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional sú teraz suché, lámavé a poškodené vlasy po farbení minulosťou.

FIBREPLEX znižuje lámavosť vlasov po farbení

Vďaka FIBREPLEX – Bond Enforcing System od Schwarzkopf Professional sú teraz suché, lámavé a poškodené vlasy po farbení minulosťou. Systém FIBREPLEX sľubuje znížiť lámavosť vlasov až o 94% v troch jednoduchých krokoch, ktoré s vašimi vlasmi vykonajú v profesionálnom kaderníctve používajúcim tento systém. Čo vás čaká?

Použitie FIBREPLEX – krok č. 1:

Kaderník zmieša FIBREPLEX No.1 a farbu alebo odfarbovací prípravok, aplikujte na vlasy a nechá pôsobiť podľa návodu na použitie. Akonáhle farba začne pôsobiť, otvorí kutikulu, oxidačné činidlá a farebný pigment môžu preniknúť hlboko do vlasu. FIBREPLEX použitý v kombinácii s akoukoľvek chemickou procedúrou, za pomoci vysoko účinnej Bond Enforcing technológie, sa prepája s vlasovými vláknami pre posilnenie a upevnenie štrukturálnych väzieb a minimalizáciu poškodenia vlasov počas odfarbovania, zosvetľovania a farbenia. Vlasy budú ihneď posilnené, viditeľne silnejšie a zdravšie na pohľad.

FIBREPLEX No.1 - Bond Booster
FIBREPLEX No.1 – Bond Booster

Použitie FIBREPLEX – krok č. 2:

Vlasy sa opláchnu a umyjú šampónom ako obvykle. Aplikuje sa potrebné množstvo FIBREPLEX No.2 Bond Sealer a približne dvojnásobné množstvo prípravku No.1. Nechá sa pôsobiť 5-10 minút. Potom sa prípravok dôkladne opláchne a vlasy sa upravia do účesu.

FIBREPLEX No.2 - Bond Sealer
FIBREPLEX No.2 – Bond Sealer

Použitie FIBREPLEX – krok č. 3:

Tretí krok je už na vás a je súčasťou následnej domácej starostlivosti. Ako sústavná starostlivosť sa používa v treťom kroku FIBREPLEX No.3 Bond Maintainer a to dvakrát týždenne pri umývaní vlasov. Vlasy doma umyte šampónom, aplikujte FIBREPLEX No.3 Bond Maintainer od korienkov po končeky, nechajte pôsobiť 5 minút, dôkladne opláchnite a upravte ako obvykle.

FIBREPLEX No.3 - Bond Maintainer
FIBREPLEX No.3 – Bond Maintainer

♥ TIP

FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional je kompatibilný so všetkými profesionálnymi systémami farbenia. Minimalizuje poškodenie vlasov farbením, zosvetľovaním a odfarbovaním. Zabezpečuje skvelú kvalitu vlasov, dokonalú farbu, a to všetko bez zmien v systéme farbenia, ktorý kaderník používa.

FIBREPLEX – revolúcia pre milovníkov farbenia vlasov!

Chemické procesy počas oxidačného farbenia môžu spôsobiť nezvratné poškodenie vlasov, ktoré sa prejavuje hlavne ich lámavosťou. Koloristi Schwarzkopf Professional teraz však môžu vďaka FIBREPLEX bez obáv garantovať skvelú kvalitu vlasov pri odfarbovaní, zosvetľovaní a farbení dokonca aj na už zničených vlasoch.

Chemické procesy během oxidačního barvení mohou způsobit nezvratné poškození vlasů, které se projevuje hlavně jejich lámavostí. Koloristé Schwarzkopf Professional nyní však mohou díky FIBREPLEX bez obav garantovat skvělou kvalitu vlasů při odbarvování, zesvětlování a barvení dokonce i na již zničených vlasech.

„Naším cieľom bolo jednoduché zaradenie FIBREPLEX do štandardného procesu farbenia. Kaderníci nemusia nič meniť! Nie je potreba ďalší krok v systéme farbenia, zvýšenie sily developera, dokonca ani predĺžený čas pôsobenia. Jedná sa o absolútnu revolúciu vo svete farbení a výsledky sú skvelé!“ hovorí ambasádorka FIBREPLEX Kateřina Muratová z Toni&Guy.

Ambasadorka FIBREPLEX Kateřina Muratová z Toni&Guy
Ambasadorka FIBREPLEX Kateřina Muratová z Toni&Guy

Aké sú výhody FIBREPLEX oproti iným prípravkom?

FIBREPLEX garantuje skvelú kvalitu vlasov po farbení, bez viditeľných odchýlok vo farbe, alebo bez zmien v sile odfarbovania. Cieľom pri vytvorení nového ochranného systému pre farbenie, zosvetľovanie a odfarbovanie vlasov bolo jednoduché zaradenie FIBREPLEX do štandardného procesu farbenia. Nič nemusíte meniť. Nie je potreba ďalší krok v systéme farbenia, nie je potreba predĺžený čas pôsobenia, nie je potreba zvýšenia sily developera. Výsledky farbenia sú skvelé a vlasy bez poškodenia.

Systém FIBREPLEX sľubuje znížiť lámavosť vlasov po farbení, odfarbovaní a zosvetľovaní až o 94%
Systém FIBREPLEX sľubuje znížiť lámavosť vlasov po farbení, odfarbovaní a zosvetľovaní až o 94%

Zdroj obrázkov: poskytol Blue Gekko