Finálový večer Czech&Slovak Hairdressing Awards je za nami. Pripravili sme pre vás kompletnú fotoreportáž: tu je fotogaléria Kaderník roka 2017.

Aj tento rok pražské Forum Karlín hostilo finálový večer Czech&Slovak Hairdressing Awards ktorého organizátorom je spoločnosť Schwarzkopf Professional. V tomto článku nájdete veľkú fotogalériu, ktorá vás prevedie celý večerom: viz Fotogaléria Kaderník roku 2017. Čo všetko sa na galavečere dialo? Predovšetkým sa oceňovali najlepší kaderníci v jednotlivých kategóriách súťaže, vrátane vyhlásenia hlavného víťaza ročníka – Kadeřníka roku 2017. Okrem toho bola na akcii predstavená nová medzinárodná kolekcia Schwarzkopf Professional Essential Looks a svoju kadernícku šou predviedla aj Misha Čadková, ktorá získala titul Kaderník roka za rok 2015 . Z kultúrneho programu do celej atmosféry príjemne zapadlo vystúpenie Marimba Lie Drums spolu s Bungee show. Moderátorov večera boli Iva Pazderková a Jakub Prachař.

♥ TIP

Sledujte špeciál s ďalšími informáciami a zaujímavosťami zo súťaže Czech&Slovak Hairdressing Awards – KADERNÍK ROKA.

GALÉRIA: Kaderník roka 2017

Zdroj obrázkov: Václav Tměj, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník