Galavečer AICHI predstaví 13. októbra 2015 víťaza posledného ročníka súťaže a tiež kadernícku hviezdu – príde Angelo Seminara!

Premeny 2015 AICHI už poznajú víťaza. Aj keď výsledky tohtoročného AICHI 2015 pozná zatiaľ len pár zasvätených. Slávnostné vyhlásenie tejto medzinárodnej súťaže prebehne až 13. októbra 2015 v priestoroch Fora Karlín v Prahe. Galavečer AICHI, ktorý predstaví víťazné premeny, začne o 19:30 a svoju show na ňom predvedie aj jedna z najväčších svetových kaderníckych hviezd – kadernícky talent a umelecký riaditeľ značky Davines, Angelo Seminara. Usporiadateľom medzinárodnej súťaže sú Bomton Studia.

Galavečer AICHI 2015

  • Kedy: 13. októbra 2015
  • V koľko: od 19:30
  • Kde: Forum Karlín, Praha
  • Špeciálny hosť: Angelo Seminara
  • Kde kúpiť vstupenky: Ticketstream

Galavečer AICHI predstaví 13. októbra 2015 víťaza posledného ročníka súťaže a tiež kadernícku hviezdu – príde Angelo Seminara!

Kto je Angelo Seminara

Angelo Seminara patrí medzi najprestížnejších a najuznávanejších kaderníkov sveta. Je držiteľom titulu Bristký kaderník roka – British Hairdresser of the Year v rokoch 2007, 2010 a 2012, držiteľom ceny AIPP Grant Triphy a novo aj držiteľom titulu Icon of the Year v súťaži Australian Hair Fashion Awards 2015.

Kaderník Angelo Seminara s každou novou kolekciou prekvapuje novými a novými avantgardnými štýlmi. Inšpiruje sa prírodou a tak neprekvapí, že sa jeho vlasy vedia stotožniť so štruktúrou dreva či napodobniť vtáčia perie. Hoci sú jeho kreácie veľmi výrazné, nikdy u neho nevidíte, že by potláčali fundamentálnu krásu ženy – naopak. Krížia ženskú DNA s prírodnými prvkami do ešte nádhernejších celkov. To, čo je Angelovi vedľa lásky k prírode veľmi blízke, je filozofia tzv. „udržateľnej krásy“.

♥ Tip: Pozrite sa na veľkú galériu účesov Angelo Seminara. Stojí rozhodne za to!

Ako nástroj na realizáciu svojich predstáv používa Angelo Seminara revolučný systém farbenia vlasov nazývaný Flamboyage. Angelo Seminara vychováva nových talentov a svoju prácu a nové technologické postupy predvádza na akciách, akými je napríklad galavečer AICHI 2015. Jeho klientkami sú hviezdy zvučných mien? Medzi nimi Natalia Vodianova, Giselle Bundchen, Gweneth Paltrow, Naomi Cambell, Eva Herzigova alebo Ringo Starr.

 Zdroj obrázkov: Bomton Studia

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník