Hľadáte najlepšie galérie účesov? Listujte galériami účesov pre ženy, mužov aj deti v najväčšom magazíne o vlasoch a účesoch. V rubrike Galérie účesov nájdete najmä fotočlánky s trendy účesmi. Ak hľadáte inšpiráciu pre svadobné účesy alebo pre plesové účesy, nájdete ich práve tu. Ak neviete, aký účes sa hodí k vášmu typu tváre, práve v rubrike Galérie účesov nájdete účesy pre okrúhlu tvár, pre oválnu tvár, aj pre ďalšie typy tváre. Fotogalérie účesov členíme tiež podľa veku. Tínedžerky rozhodne hľadajú iné účesy ako krásne štyridsiatnička alebo zrelé päťdesiatničky. Aj v tejto rubrike nájdete špeciálnu galériu slovenských kaderníkov – teda účesy, ktoré vám skutočne niekto urobí v niektorom zo slovenských kaderníctiev. Mnoho menších galérií účesov nájdete aj v našich ďalších rubrikách, ale ak sa chcete pred návštevou kaderníctva inšpirovať a vybrať si nový účes, strih alebo farbu na vlasy, je práve naša galéria účesov tým pravým miestom, kde nájdete to, čo hľadáte. Galérie účesov je plná noviniek od svetových ale aj našich kaderníkov. Aktuálne účesy 2015 hľadajte práve tu.

Galerie účesů – účesy pro krátké vlasy

Účesy pre krátke vlasy

Galérie účesov pre krátke vlasy vám predstaví aktuálne trendy účesy pre krátke vlasy 2015. Krátke účesy v galérii osloví blondínky aj brunetky. Nechýbajú účesy v prírodných odtieňoch, ale ani obľúbené červené vlasy alebo módne multifarebné účesy a melíry. Vyberte si nový moderný krátky účes!

Galéria účesov pre krátke vlasy >>

 

Galerie účesů – účesy pro polodlouhé vlasy

Účesy pre polodlhé vlasy

Milujete praktické stredne dlhé vlasy a hľadáte inšpiráciu? Galéria účesov pre polodlhé vlasy vám predstaví strednedlhé účesy z aktuálnych kolekcií svetových i slovenských kaderníckych salónov. Ďalšie polodlhé účesy potom nájdete v našej rubrike Účesy. Inšpirujte sa novými účesmi pre polodlhé vlasy!

Galéria účesov pre polodlhé vlasy >>

Galerie účesů – účesy pro dlouhé vlasy

Účesy pre dlhé vlasy

Hľadáte inšpiratívne účesy pre dlhé vlasy? Galéria účesov pre dlhé vlasy vám predstaví novinky v oblasti strihov pre dlhé vlasy, ale aj stylingu alebo iných úprav pomocou všemožných doplnkov. Nájdite si svojho favorita! Blondýnky, brunetky ako aj inak zafarbené krásky tu nájdu ideálne dlhý účes.

Galéria účesov pre dlhé vlasy >>

Galerie účesů – účesy pro starší ženy

Účesy pre staršie ženy

Čas nezastavíme a raz príde chvíľa kedy nám nezostane nič iné, než hľadať inšpiráciu pre nový účes v galérii účesov pre staršie ženy. Okrem toho, že v našom magazíne Vlasy a účesy publikujeme stále nové nápady na účesy pre zrelý vek, pripravili sme aj samostatnú galériu účesov pre staršie ženy.

Galéria účesov pre staršie ženy >>

Galerie účesů – svatební účesy

Svadobné účesy

Galéria svadobných účesov vás môže inšpirovať nielen pri výbere svadobného účesu, ale aj ak hľadáte slávnostný účes do spoločnosti. Nevesty tu nájdu svadobné účesy pre dlhé, krátke aj polodlhé vlasy, svadobné účesy sa závojom, čelenkou aj prostovlasé svadobné účesy.

Galéria svadobných účesu >>

Galerie účesů – společenské účesy

Spoločenské účesy

Chystáte sa do spoločnosti, na promóciu, niekomu na svadbu alebo napríklad do divadla? Galéria účesov so spoločenskými účesmi vám pomôže nájsť vhodný účes pre každú z týchto príležitostí. Dámske spoločenské účesy sú z aktuálnych svetových aj slovenských kaderníckych kolekcií – vyberte si ten svoj!

Galéria spoločenských účesov >>

Galerie účesů – účesy na ples

Účesy na ples

Špeciálnou spoločenskou príležitosťou je ples. Plesové účesy volíme podľa typu plesu, vždy však ide o slávnostné účesy, ktoré vyžadujú väčšiu prípravu než bežný účes. Potrebujete inšpiráciu? Galéria účesov na ples obsahuje plesové účesy pre krátke, dlhé aj polodlhé vlasy. Nechýbajú ani drdoly!

Galéria účesov na ples >>

Galerie účesů – drdoly a vyčesané up-do účesy

Drdol

Drdol je ideálny účes pre dlhovlásky a je tiež účesovým evergreenom. Poznáte ale všetky typy drdolov? Pozrite sa na drdoly od A do Z. Jednoduché aj zložité, pre blondínky aj brunetky, na drdoly s ozdobami, na svadobné, spoločenské aj na drdoly do práce – galéria účesov vám ich predstaví desiatky!

Galéria účesov s drdolmi >>

Galerie účesů – pletené copy

Pletené vrkoče

Pletené vrkoče sú hitom a tak nám nesmie chýbať ani galéria účesov s vrkočmi a vrkôčikmi. Inšpirujte sa rôznymi zaplétanými účesmi, vrátane dirndelu. Vrkoče a vrkôčiky sa nosia v bežný deň aj pre slávnostné príležitosti. Dávno stratili folklórny ráz, naopak, vrkočové účesy sú hypermodernými účesmi.

Galéria účesov s pletenými vrkočmi a vrkôčikmi >>

Galerie účesů – červené vlasy

Červené vlasy

Milujete červené odtiene vlasov? Galéria účesov pre červené vlasy vám predstaví účesy v nespočetnom množstve červených, mahagónových aj medených odtieňov, v módnych odtieňoch marsala aj sangria, červené účesy pre krátke, polodlhé aj dlhé vlasy. Nájdite si nové účesy pre červené vlasy!

Galéria účesov pre červené vlasy >>

Galerie účesů – hnědé vlasy

Hnedé vlasy

Ani prírodné hnedé vlasy nemusia byť nudné alebo bez sexappealu. Naopak. Stačí zvoliť dobrý účes pre hnedé vlasy. Nové nápady pre hnedé účesy vám predstaví naša galéria účesov. Dlhé, stredne dlhé aj krátke strihy prestriedajú rôzne možnosti pre ofinu, rôzne hnedé farebné odtiene aj melíry.

Galéria účesov pre hnedé vlasy >>

Galerie účesů – blond vlasy

Blond vlasy

Blond vlasy môžu mať nielen mnoho odtieňov – od platinovej, cez medovú až po jahodovú blond – ale aj mnoho dĺžok, strihov a úprav. Galéria účesov pre blondínky uspokojí každú z nás, či už hľadáme rovné blond účesy, alebo účesy pre vlnité či kučeravé blond vlasy. Účesy sú pre rôznu dĺžku vlasov.

Galéria účesov pre blond vlasy >>

Galerie účesů – účes mikádo

Mikádo

Mikádo je evergreenom medzi účesmi a možností, ako môže vyzerať je skutočne veľa. Pozrite sa na najobľúbenejšie mikádo strihy aj na horúce novinky. Galéria účesov vám predstaví kratšie mikádo aj jeho dlhšiu formu – lob. Nájdete tu obľúbené mikádo podkovu, vlnité mikádo alebo mikádo s ofinou.

Galéria mikádo účesov >>

Pozrite sa na veľkú fotogalériu melírov. Melír zažíva obrodenie a je viac než len zosvetlením pár prameňov. Melír dneška je doslova kadernícke umenie!

Melír

Melíry sa menia a vyznať sa v tom, aké práve letia, vyžaduje sledovať módne trendy. Tie sledujeme za vás. Nápady na trendy melíry nájdete nielen v našich článkoch, ale aj v tejto fotogalérii. Poďte sa pozrieť na prírodné melíry pre blond aj tmavé vlasy, ale aj na melíry farebné či multifarebné.

Galéria účesov s melírmi >>

Galerie účesů – vlnité vlasy a kudrnaté vlasy

Vlnité a kučeravé vlasy

Krásne vlnité a kučeravé vlasy potrebujú tiež nápady na účesy. Alebo napríklad hľadáte inšpiráciu, aký vlnitý účes vykúzliť zo svojich rovných kaderí? K tomu vám dá inšpiráciu galéria účesov pre vlnité a kučeravé vlasy. Účesy sú určené opäť všetkým dĺžkam vlasov a líšia sa aj svojim farebným prevedením.

Galéria účesov pre vlnité a kučeravé vlasy >>

Galerie účesů – účesy s ofinou

Účesy s ofinou

Kladiete si otázku: „Aká ofina mi pristane“? A viete, aká sa práve teraz nosí? Pozrite sa na galériu účesov s ofinou. Opäť sú tu účesy s ofinou nielen pre krátke alebo polodlhé vlasy, ale aj účesy s ofinou pre dlhé vlasy. Vyberte si ofinu podľa trendov aj tvaru vašej tváre.

Galéria účesov s ofinou >>

Pixie účesy patrí medzi najobľúbenejšie jednoduché účesy. Ľahko sa udržiavajú a sú vďaka stylingu veľmi variabilné. Nájdite ten svoj pixie strih!

Pixie účesy

Obľúbené pixie účesy, ktoré preslávila v 60. rokoch Twiggi, sú stále v kurze. Odvtedy dostal pixie účes veľa nových podôb a rad z nich nájdete ako inšpiráciu práve na stránkach galérie účesov s pixie účesmi. Chcete ísť nakrátko alebo nosíte krátke vlasy stále? Skúste niektorý pixie strih vlasov!

Galéria pixie účesov >>

Galerie účesů – avantgardní účesy

Avantgardné účesy

Radi sa bavíte alebo inšpirujete avantgardnými účesmi? Galéria účesov s avantgardnými a extravagantnými účesmi vám predstaví tieto umelecké diela svetových aj našich kaderníkov. Nenechajte si ich ujsť. Nie sú to účesy na Halloween, ale umenie najprestížnejších kaderníkov sveta – tzv. avantgarda.

Galéria avantgardných účesov >>

Zabudnite na tradičné mikádo a skúste bob! S oblými líniami, v úžasnej farbe a skvelým strihom vás omladí a dodá vám ženský šarm.eňte na tradiční mikádo a zkuste bob! S oblými liniemi, v úžasné barvě a skvělým střihem vás omladí a dodá vám ženský šarm.

Účes bob

Nádherné zaoblené línie bob-u nás fascinujú, aj keď odvahu pre tento krátky účes majú len niektoré z nás. Pozrite sa, ako môže byť bob slušivý. Galéria účesov s bob účesmi vás možno navnadí. Účes bob umožňuje kúzliť s tvarom účesu, s ofinou a predovšetkým s farbou, ktorá tu dostáva obrovský priestor.

Galéria bob účesov >>

Galerie účesů – pánské účesy

Pánske účesy

Hľadáte inšpiratívne účesy pre mužov? Pozrite sa na veľkú fotogalériu pánskych účesov. Mnoho ďalších elegantných, moderných i mladistvých pánskych účesov nájdete v rubrike Pre mužov. Avšak táto galéria účesov pre mužov vám dá rýchly prehľad o tom, čo sa nosí na mužskej hlave práve teraz.

Galéria účesov pre mužov >>

 

Zdroj obrázkov: účesy svetových kaderníkov a firiem