Plzeňský kadernícky salón Hair Art Design predstavuje svoju novú kolekciu účesov pre zimu 2014/2015. Dámske účesy dopĺňa aj účes pre mužov.

Veľakrát sa nadchneme pre účesy, ktoré vyzerajú skvelo na štylizovaných fotkách, ale pre bežný život nie sú vôbec praktické. Nová kolekcia účesov pre zimu 2014/2015 plzenského kaderníckeho štúdia Hair Art Design je úplne iná. Kadernícky tím sa rozhodol predstaviť účesy vhodné pre každodenné nosenie, ktoré nie sú len o dokonalej fotke, ale aj o tom, že svojho nositeľa či nositeľku robia krajším. „Všetky účesy sú štylizované do jednoduchej elegantnej bežnej nositeľnosti, avšak súčasne vždy s nejakým zaujímavým efektom, ktorý naruší klasickosť,“ hovorí o novej kolekcii účesov manažérka kaderníctva Hair Art Design Jaroslava Vlková.

Kolekcia účesov Hair Art Design zima 2014/2015 – blond lob s ružovými akcentami.

Kolekcia účesov Hair Art Design zima 2014/2015 – blond lob s ružovými akcentami.

Kolekcia účesov Hair Art Design stavia na najmódnejšie trendy a tak rozvlněný blond lob oživujú ružové pramienky a ružovou nájdeme aj v platinovom blond účesu na pätke, kam navyše pribudli aj kontrastne šedočierne pramene. Z „peroxidovej“ blondínky je vďaka jemným farebným akcentom moderná a vkusná žena, ktorá sa nebojí byť kreatívna.

Kolekcia účesov Hair Art Design zima 2014/2015 – krátke blond vlasy s ružovými a šedočiernymi pramienkami.

Kolekcia účesov Hair Art Design zima 2014/2015 – krátke blond vlasy s ružovými a šedočiernymi pramienkami.

V kolekcii účesov Hair Art Design pre zimu 2014/2015 nechýba ani vydarený výčes. Je to skvelý účes pre obdobie firemných party, večierkov, ale aj ako účes na ples alebo účes do divadla. Vlasy sú tónované do koňakových odtieňov a veľmi decentne sú niektoré pramienky osviežené tak červenými tónmi. Tento nádherný hladký drdol vás ako spoločenský účes nikdy nesklame.

Kolekcia účesov Hair Art Design zima 2014/2015 – elegantný slávnostný drdol.

Kolekcia účesov Hair Art Design zima 2014/2015 – elegantný slávnostný drdol.

Účesy z kolekcie Hair Art Design zima 2014/2015 nie sú len pre mladšie ročníky. Sú to ideálne účesy tiež pre ženy stredného veku alebo pre staršie dámy, ktoré ocenia mladistvý účes omladzujúci celkový vzhľad.

Jaroslava Vlková, manažérka kaderníctva Hair Art Design

„Sústredili sme sa na účesy, ktoré by chceli nosiť aj naši bežní klienti, ktorí často musia dodržiavať striedmosť vzhľadom na povolanie, avšak zároveň chcú pôsobiť trendy. Aj preto sme vybrali modelky o niečo staršie, aby pôsobili reálnejšie, „dodáva k manažérka kaderníctva Hair Art Design Jaroslava Vlková.

Hair Art Design tiež pre mužov

Posledným účesom v kolekcii Hair Art Design je pánsky krátky strih. Jeho najväčšou zvláštnosťou je výrazný kontrast medzi vystrihanými, alebo skôr vyholenými bokmi okolo uší a bradou. Je to veľmi módna forma pánskeho strihu, ktorá nastupuje ako nový trend pre pánske účesy v roku 2015.

Kolekcia účesov Hair Art Design zima 2014/2015 – pánsky účes z kolekcie.

Kolekcia účesov Hair Art Design zima 2014/2015 – pánsky účes z kolekcie.

O kolekcii účesov

Kadernícky salón: Hair Art Design

Kolekcia účesov: zima 2014/2015

Kaderník: kadernícky tím salónu Hair Art Design

Make-up a styling: Eliška Matějková

Fotografie účesov: Karel Královec

Použitá vlasová kozmetika. farby L’Oréal, styling a styling L’Oréal a Kérastase

Kontakt

Hair Art Design

Rybářská 10,  301 00 Plzeň

Tel: +420 603 472 002

E-mail: hairartdesignm@gmail.com

Web: http://www.hairartdesign.com/

Otváracia doba:

Po-pá: 9:00 až 18:00

Zdroj obrázkov: Hair Art Design

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník