Hairchalk – to je prvý make-up na Vaše vlasy!

Hairchalk je prvý make-up na vlasy, ktorý ženám umožní okamžite a zároveň dočasne premeniť svoju farbu, rovnako ako napríklad lak na nechty alebo rúž.

Vďaka Hairchalk vlasy získajú výrazné farebné akcenty, ktoré pôsobia prirodzene a vypadajú trendy – vlasy sa stanú skutočným módnym doplnkom. Hairchalk ale nie je len pre fanúšikov módy. Každá žena môže experimentovať s touto nezáväznou farbou a nosiť ju pri akejkoľvek príležitosti! Je to prvý make-up na vlasy, ktorý vám umožní bezstarostne experimentovať s farbami na vlasy. Ako klasický makeup je i Hairchalk zmývateľný.

Hairchalk je první make-up na vlasy
Hairchalk je prvý make-up na vlasy

Hairchalk – nový trend pre ženy, ktoré milujú farebné vlasy!

Blogy, sociálne média i redaktori lifestylových médií, všetci nás informujú o tomto novom trende, ktorého priekopníkmi sú IT GIRLS a celebrity. Ženy po celom svete sa dnes nechávajú inšpirovať týmto návykovým vlasovým trendom a Hairchalk od L’Oréal Professionnel je ten produkt, ktorý vám ho umožní nasledovať!

Hairchalk je prvý make-up na vlasy

Vďaka jednoduchej aplikácii je táto inovatívna služba novou hviezdou medzi službami v salónoch a kaderníctvach. Odborná aplikácia kaderníka umožní každej žene získať Hairchalk look za púhych 5 minút! Musí si len zvoliť odtieň, ktorý sa jej najviac páči. Na výber je päť žiarivých odtieňov – ružová, fialová, modrá, zelená a korálová – a tri jemné odtiene zvýrazňujúce farbu blond, hnedých a veľmi tmavých vlasov.

Hairchalk je tiež hit módnych mól

Nový trend Hairchalk priniesol L’Oréal Professionnel tiež na prehliadkové móla. Táto inovatívna technológia dočasného farbenia sa stala hitom londýnskeho Fashion Weeku pre sezónu jeseň a zima 2014. Špičkové módne prehliadky zahrňujúce napríklad Felder Felder alebo Ashish predviedli Hairchalk ako odvážne farebné vyjadrenie a súčasť celkového looku. Hairchalk bol tiež jednou z hviezd poslednej Vogue Fashion Night Out v mestách ako Paříž, Milán alebo Madrid. Hairchalk je prvý make-up na vlasy

Revolučná technológia Hairchalk

Vďaka svojej revolučnej technológii je Hairchalk po uschnutí odolný proti zotreniu a vymýva sa pri umývaní. Farebné efekty vo vlasoch teraz môžete striedať ako odtiene rúžu. Zapáči sa ti, vezmeš si ju a zmyješ si ju, kedykoľvek sa ti zachce! Hairchalk je dokonca k dostaniu i pre klientov pre domáce použitie. K dostaniu je v salónoch L’Oréal Professionnel už od februára 2014.

Odporúčaná predajná cena: 405 Kč.

Zdroj obrázkov: L’Oréal