Poďte sa báť! Halloweenske účesy a strašidelný make-up vás príjemne naladí na tradičný sviatok. Rozsvieťte si tekvicu a bavte sa!

Či už ste tomuto přivandrovanému sviatku prepadli alebo nie – je jednoducho tu. 31. október sa oslavuje Halloween. Tento anglosaský ľudový sviatok je jednoducho dotieravý rovnako ako Valentín a než sa tváriť, ako strašne nás obťažuje, čo sa tak ním príjemne pobaviť? Napríklad účesmi. Kto sa chystá na párty, môže pokojne halloweenske účesy z našej fotogalérie skúsiť. Kto nie, môže sa pri nich aspoň príjemne pobaviť.

Poďte sa báť s halloweenskymi účesy! 31. októbra sa oslavuje Halloween!

Poďte sa báť s halloweenskymi účesy! 31. októbra sa oslavuje Halloween!

Halloweenske účesy sme vybrali z najlepších avantgardných kolekcií prestížnych svetových kaderníkov. Tak sa poďte baviť a možno aj tak trochu báť. Nehovorte, že vám niektoré nepripadajú skutočne strašidelné. Navyše v kombinácii s make-upom … Stále sa nebojíte?

FOTOGALÉRIA: Halloweenske účesy

12...5

Máme pre vás ešte jedno prekvapenie. Môžete sa pozrieť na kostýmy a tiež na halloweenske účesy, v ktorých oslavuje Halloween nemecká topmodelka Heidy Klum. Svojimi strašidelnými prevlekmi je preslávená a tento rok v prevleku, ktorý pripravuje aj niekoľko mesiacov, oslávi Halloween už po pätnástykrát. Pozrite sa na jej úžasné strašidelné prevleky– tu je Heidi Klum na Halloween >>

Zdroj obrázkov: účesy svetových kaderníkov a firiem z avantgardných kolekcií