Aké hodinky vybrať ako darček? Vyznať sa vo veľkom množstve modelov vám pomôžu tipy odborníkov. Vyberte trebárs hodinky mesiaca.

Už od čias, keď synovia dostávali od svojich otcov či dedov hodinky, sú práve hodinky jedným z najobľúbenejších a najcenejších darčekov. Doba sa samozrejme zmenila. Hodiniek máme doma obvykle viac. Nielen ženy ich používajú ako šperk a vyberajú si ich k oblečeniu ako módny doplnok. Taktiež sme sa stali milovníkmi funkčných hodiniek, ktoré nás sprevádzajú pri športe, cestovaní, eventuálne dokážu strážiť naše zdravie. Veľké množstvo hodiniek na trhu nás však často stavia do situácie, kedy nielenže sa nie sme pre tie ktoré hodinky schopní rozhodnúť, ale už vôbec nie sme schopní vybrať hodinky pre niekoho ako darček. Čím sa riadiť? Veď vyberať ich len podľa vzhľadu rozhodne nie je to pravé. Preto tím nadšencov z Helveti, ktorý okrem iného prevádzkuje aj rovnomenný e-shop s kvalitnými hodinkami, publikuje každý mesiac tip na hodinky mesiaca. Práve on môže byť vhodným tipom na to, ktoré hodinky vybrať ako darček, alebo tipom na skvelé hodinky pre seba.

Sledujte blog Helveti a tipy na v sekcii Hodinky mesiaca.

Sledujte blog Helveti a tipy v sekcii Hodinky mesiaca.

Hodinky mesiaca ako tip nielen od majiteľa a zakladateľa hodinárskeho obchodu a e-shopu Helveti

Jiří Štencek, ktorý je zakladateľom a majiteľom obchodu a e-shopu s hodinkami Helveti, je sám nielen hodinkovým nadšencom, ale aj cestovateľom a outdoorovým nadšencom. Ťažko budete hľadať niekoho, kto vie o hodinkách a ich funkciách toľko a kto tak veľké množstvo rôznych modelov priamo vyskúšal. A to v zaťažkávacích skúškach pri rôznych cestovateľských expedíciách či priamo pri športových aktivitách.

Zaujímavé postrehy, tipy a rady Jiřího Štenceka, ale aj jeho tímu, sa stali obľúbeným spestrením pre blog Helveti.cz. Na ňom okrem sekcie Hodinky mesiaca nájdete aj mnoho ďalších zaujímavých príspevkov najmä pre podobných hodinkových fanatikov, aké nájdete aj v tíme firmy Helveti. Ale obsah je zaujímavý aj pre nás amatérov, ktorí sme sa rozhodli investovať do pekných, kvalitných alebo funkčných hodiniek pár tisíc, alebo ich chceme venovať ako darček. Jiří Štencek a jeho tím rád poradí, ako neutrácať zbytočne a ktoré hodinky rozhodne neprehliadnuť.

Wenger, Citizen, Certina, Victorinox – Jiří Štencek a jeho tím pre nás vyberá svoje srdcové záležitosti!

Aj Jiří Štencek ako hodinkový fanda má medzi hodinkami svoje „srdcovky“. Jednu takú vyhlásil hodinkami mesiaca novembra 2017. Sú nimi hodinky Wenger Sea Force. Tieto kompletne modré hodinky sú medzi Wenger hodinkami špecialitou, ktorá vo farebnej škále modelov značky zatiaľ chýbala. Jiří sám hodinky nosí a sú pre neho skvelým spoločníkom nielen pre bežný deň, ale aj pri športových aktivitách, ktorým sa pravidelne venuje. Prekvapí vás ich vodoodolnosť až do 200 metrov, aj nadštandardné prevedenie typické pre švajčiarske hodinky. Pritom sú za veľmi príjemnú cenu 5390 Kč (cca 210 €). To ich predurčuje stať sa aj hodinkami vhodnými ako darček pre rôzne príležitosti.

Hodinkový fanda a majiteľ obchodu a e-shopu s hodinkami Helveti vybral ako hodinky mesiaca november 2017 model Wenger Sea Force.

Hodinkový fanda a majiteľ obchodu a e-shopu s hodinkami Helveti vybral ako hodinky mesiaca novembra 2017 model Wenger Sea Force.

A aké tipy na hodinky mesiaca ešte na blogu Helveti nájdete? Hodinková nadšenkyňa Darina Vokrojová z tímu Helveti odporúča hodinky Seiko SRPB43J1. Jakub Novák, cestovateľ a strážca značiek Wenger, Victorinox a Davos, vybral dizajnovo podarený čierny model hodiniek Wenger Urban Metropolitan 01.1741.119. Tomáš Doležal, športovec a odborník na hodinky Traser, Luminox, Swiss Military Hanowa, Triwa a Zeppelin, vybral ako hodinky mesiaca model Certina C032.407.11.041.00. A nakoniec ešte tip Františka Šmolíka, špecialistu na značky Certina, Citizen, Boccia Titanium a Bering – ten ako tip mesiaca vybral hodinky z limitovanej edície, ktorá vznikla pri príležitosti závodov WRC – Majstrovstiev sveta v rely. Ide o model Certina WRC C034.417.36.057.10.

Určite sa pozrite na podrobnosti k tipom hodiniek mesiaca skúseného tímu Helveti a sledujte ďalšie, ktoré budú nasledovať. Ako vybrať darček v podobe hodiniek už pre vás nebude neriešiteľným problémom. A verím, že sa v budúcnosti dočkáme aj tipov na dámske modely a tipov na hodinky nadupané rôznymi outdoorovými či športovými funkciami.

Zdroj obrázkov: Shutterstock, Helveti.cz, koláže ContentPub s.r.o. – špecialista na copywriting a vizualizáciu obsahu

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník