INOA SUPREME

INOA- zoznámte sa s revolučnou technológiou farbenia vlasov

Poznáte revolučnú technológiu farbenia vlasov INOA? Zoznámte sa s technológiou farbenia na olejovej báze bez amoniaku i s farbením špeciálne určeným pre biele vlasy. 

V roku 2009 L´Oréal Professionnel rozpútal na trhu s farbami revolúciu zvanú INOA, ktorá sa preslávila novou technológiou ODS (Oil delivery system) na olejovej báze bez amoniaku. Za necelé tri roky, sa to najlepšie stalo ešte lepším a INOA sa zjednodušila z troch zložiek na dve, a to vďaka technológii ODS2. To ale nebolo všetko – v roku 2011 sa objavilo riešenie pre zrelé ženy, ktoré túžia po dokonalom krytí bielych vlasov a zároveň po nádherných lesklých vlasoch plných objemu. Prišla INOA SUPRÊME v trojzložkovom prevedení. Po všetkých inováciách a úpravách nastal správny čas, aby sa aj INOA SUPRÊME zdokonalila a zjednodušila. A preto sa vo februári 2013 premení v dvojzložkovú INOA SUPRÊME 2 s technológiou ODS2 a komplexom Densilum, ktorý dokonale splní všetky požiadavky zrelých žien a doplní tak služby INOA v salónoch.

INOA SUPREME
INOA SUPREME

INOA SUPRÊME – všetko čo potrebujú zrelé vlasy

Ženy považujú svoje vlasy za symbol ženskosti a majú k nim špecifický vzťah. Práve na tento špeciálny vzťah sa zameriava INOA SUPRÊME 2, ktorá prináša riešenie pre všetky problémy vlasov a vlasovej pokožky predovšetkým u zrelých žien – biele vlasy bez lesku a elasticity, málo odolné voči vonkajším vplyvom či suchšia a citlivejšia vlasová pokožka. Ženy s vysokým percentem bielych vlasov môžu pôsobiť smutne a nevýrazne. Ich pleť je matná a zbytočne zdôrazňuje príznaky stárnutia ako sú vrásky a zvädnutá pleť. INOA SUPRÊME 2 je farba, ktorá dokonale kryje biele vlasy. Nie je nutné ju miešať zo základným odtieňom, samotná tuba už obsahuje vyváženú kombináciu pigmentov. Je ideálna pre ženy s viac než 70 % bielych vlasov. Farba INOA SUPRÊME 2 sa aplikuje zmiešaná s rich oxidantom 20 vol. čím sa dosiahne nádherných tzv. dvojitých odleskov, ktoré pleť rozžiaria. Súčasne farba INOA SUPRÊME 2 efektívne bojuje proti všetkým príznakom stárnutia vlasov vďaka komplexu Densilum, ktorý vlasy posilňuje.

Eva VIROSTKOVÁ, Technologická ředitelka L´Oréal Professionnel ČR   Pre mňa ako technológa a kaderníka je INOA SUPRÊME 2 splnením sna – je to čerešnička na kompletnom servise služieb farbenia INOA v salóne. Táto farba plní očakávania a požiadavky klientiek na farbu, ktorá dokonale kryje ich biele vlasy. Naviac je toto krytie doplnené nádhernými dvojitými odleskami, ktoré rozžiaria každý typ zrelej pleti. Vlasysú bohatšie a pevnejšie než pred farbením a to vďaka komplexu Densilum. Vlas si udrží svoju hydratáciu po dobu až šiestich týždňov. Naviac je táto farba šetrná k vlasovej pokožke, a to všetko bez nepríjemného zápachu. A teraz to najpodstatnejšie – po farbení INOA SUPRÊME 2 vypadajú klientky skutočne aspoň o 15 rokov mladšie! Eva VIROSTKOVÁ, Technologická riaditeľka L´Oréal Professionnel ČR

Starostlivosť o farbené vlasy INOA COLORCARE

Produkty INOA COLORCARE sú vytvorené v dokonalej synergii s farbou INOA. Pôsobia ako ochrana vlasového vlákna proti vonkajším vplyvom a pre zachovanie dokonalosti vašej farby až do ďalšej návštěvy salóna.

Zdroj obrázkov: L’Oréal – INOA