Ján Rigó pracuje v salóne Lorma a súťaže AICHI sa tento rok zúčastňuje už po niekoľkýkrát. Stále má šancu dostať vašu divokú kartu a postúpiť do finále.

Kaderník Jan Rigó, ktorý je jedným z 24 semifinalistov súťaže AICHI 2016, organizovanej Bomton štúdiami, sme s redakciou vyspovedali a vy tak máte šancu pozrieť sa viac pod pokrievku jeho práce. Viete napríklad, že česal v súťaži Česká Miss, alebo na ďalších prestížnych podujatiach? Jan vám ale odkazuje, že rovnako tak, ako sa postará o celebritu, sa postará o každú svoju zákazníčku. Salon Lorma nájdete na adrese Kadeřnické studio Lorma na Senovážnom námestí 29, Praha 1.

Jan Rigó: zpovídáme kadeřníky v soutěži proměn AICHI 2016

Prečo si sa prihlásil do súťaže AICHI 2016? Čo si myslíš, že Ti súťaž prinesie?

∴ Jan Rigó: Do súťaže AICHI som sa hlásil, pretože milujem spoluprácu s báječnými ľuďmi, ako je kozmetička Sandra Braunová a fotografka Jana Mensatorová. Spolu raz ročne vložíme všetky svoje sily do toho, aby sme dievča či ženu, čo nám ide za modelku, urobili tou najkrajšou.

Súťažíš v AICHI prvýkrát, alebo máš za sebou už nejaké predchádzajúce účasti v tejto súťaži alebo dokonca úspechy?

Jan Rigó: Hlásim sa do súťaže AICHI už po niekoľkýkrát.

Predstavíš nám svoj tím, ktorý Ti v súťaži AICHI pomáha?

Jan Rigó: Je to už spomínaná kozmetička Sandra Braunová a fotografka Jana Mensatorová.

Čo by si žiadnej žene pri premene nikdy neurobil? Existuje strih, farba alebo styling, ktorý pokladáš skutočne skôr za pomstu?

Jan Rigó: Moja snaha spočíva v tom, aby som zákazníčkam vyhovel. Chcem ich robiť šťastnými, nie sa im mstiť a robiť je nešťastnými. Preto sa u každej klientky zo seba snažím vydať maximum.

Jan Rigó – Lorma, Praha | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do semifinálového kola

Jan Rigó – Lorma, Praha | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do semifinálového kola

Čo Ťa v súčasnej dobe baví robiť s vlasmi klientiek a klientov najviac?

Jan Rigó: Baví ma ako nové trendy, tak aj zabehnuté techniky.

Máš tip na kozmetický produkt, ktorý Ti pripadá ako skutočne top a rád ho doporučuješ?

Jan Rigó: Mám veľa obľúbených produktov. A všetkým svojim klientkám odporúčam produkty na mieru ich vlasom a ich požiadavkám finálneho výsledku.

Odhadneš, koľko zákazníkov si počas roka odnesie od teba nový alebo upravený účes?

Jan Rigó: To naozaj netuším. 🙂

Ako často meníš svoj účes Ty sám?

Jan Rigó: Nechávam svoje vlasy v rukách kolegov a tak mám zakaždým niečo trochu iné a verím, že aj slušivé 🙂 Pracujem so skvelými ľuďmi čo svoju prácu milujú.

Ján sa o vás postará ako o celebritu. Salon Lorma, v ktorom pracuje, nájdete na adrese Kadeřnické studio Lorma na Senovážnom námestí 29, Praha 1.

Ján sa o vás postará ako o celebritu. Salon Lorma, v ktorom pracuje, nájdete na adrese Kadeřnické studio Lorma na Senovážnom námestí 29, Praha 1.

Čo najzaujímavejšieho Ťa v Tvojej kadernícke praxi postretlo? Akých ľudí si stretol, aké máš za sebou úspechy a ako dlho už vlastne ako kaderník pracuješ?

Jan Rigó: O vlasy sa starám na zaujímavých akciách už niekoľko rokov. Je to napríklad Česká Miss, Filmový festival v Karlových Varoch, Fashion Week Unique alebo Bál európskych šľachticov. Nikdy však nerobím rozdiel medzí tým, či u mňa sedí celebrita alebo úplne nová klientka z ulice. Snažím sa, aby sa u mňa cítil každý klient najlepšie čo to ide a odchádzal spokojný. Pracujem ako kaderník deväť rokov a verím, že ešte mnoho rokov pracovať budem 🙂

Prezraď nám svoje životné motto?

Jan Rigó: Miluj!

Zdroj obrázkov: AICHI, Jan Rigó Facebook

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník