Zabudnite na to, že sa luxus musí skrývať v obrovskom množstve zlata, v predražených diamantoch a v drahých kameňoch. Príkladom sú aj jarné šperky 2020. Luxus je dnes o detailoch, nápadoch, myšlienkach a tiež o značke.

Šperky TOUS sú typickým príkladom, že luxus dnes vypadá inak. Nie je nafúkaný, ale priateľský. Nie je o tom ukazovať sa s drahými šperkami, ale o našom vkuse. Jarné šperky 2020 luxusné sú, ale inak, než sme si zvykli.

Jarné šperky 2020 milujú luxus, ktorý im dáva čierna.

Jarné šperky 2020 milujú luxus, ktorý im dáva čierna.

Symboly luxusu pre jar 2020

Aké jarné šperky 2020 budú prezentovať luxus a noblesu našej šperkovnice? Určite vsaďte na šperky s perlou. Perla dokáže okúzliť ako solitér na jednoduchom prstienku. Keď ju ešte doplní uhrančivý medvedík TOUS, vznikne dokonalá kombinácia. Perly vypadajú úchvatne na náušniciach, na náhrdelníkoch aj náramkoch. Kde nie je perla, dokáže parádu ponúknuť využitie perlete.

Farbou kovu bude ružové zlato. Vypadá nádherne v kombinácii s čiernymi doplnkami. Úžasné je s už zmienenou perlou. Ružové zlato na šperku nemusí byť drahou záležitosťou. Nosiť ho môžete ako vermeil striebro, teda pozlátené striebro. Je veľmi kvalitné a pritom lacnejšie.

TOUS šperky omladzujú.

TOUS šperky omladzujú.

Luxusné kombinácie, ktoré inde neuvidíte

Nápaditý dizajn TOUS vie očarovať nejednu z nás. Tou tradičnejšou je kombinácia kože so zlatom, alebo striebrom. Menej obvyklá je potom čierna farba onyxu v kombinácii s ružovým, alebo tiež žltým zlatom. Tento teplý kontrast pôsobí až neuveriteľné luxusne a súčasne veľmi decentne. Nikdy však šperkom v týchto kombináciách nechýba nápad, ktorý sme inde nevideli. Nakoniec určite v sezóne jar 2020 neprehliadnite šperky, ktoré kombinujú žlté vermeil a čierne striebro s diamantmi. 

V Oriens kúpite TOUS šperky určené pre všetky generácie žien.

V Oriens kúpite TOUS šperky určené pre všetky generácie žien.

Keď je viac proste viac

Medzi šperkami TOUS nájdeme aj tie, ktoré sa rozhodne nedržia pri zemi. V jednom prstienku máme hneď tri. Podobné je to s náušnicami. Tieto šperky sa budú páčiť ženám, ktoré nenosia len jeden šperk, ale radi sa nimi doslova ovešajú. TOUS však ponúka vkusné kombinácie a multišperky, ktoré sa dajú nosiť bez straty pohodlia.

Ak hľadáte jarné šperky 2020, vyberajte tie s perlou či perlami.

Ak hľadáte jarné šperky 2020, vyberajte tie s perlou či perlami.

Decentnosť v hlavnej roli

Na druhej strane potom stoja šperky tak neuveriteľne decentné a štýlovo čisté, že nás uchvacujú svojím minimalizmom. Rozhodne ale nenudia. Práve naopak. Hrajú si s drahým kovom aj s drahými kameňmi, ale nechávajú vyniknúť ich „maličkosti“. Žiadne zlaté reťaze, ale decentné pevné obruče sú presne tým, čo jarné šperky 2020 zapíše do módnej histórie.

Jarné šperky 2020 z e-shopu Oriens

Luxusné šperky TOUS majú novú webovú adresu e-shopu, kde si ich môžeme kúpiť. Aktuálne nájdete plnosortimentný TOUS obchod na adrese Oriens-store.sk. Ide o e-shop oficiálneho distribútora tejto prestížnej španielskej značky. Tá tento rok slávi 100 rokov od svojho založenia. Od tej doby sa z pôvodne hodinárskej firmy vyvinul šperkársky svetoznámy gigant, ktorého dizajn milujeme už aj u nás na Slovensku.

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník