Špeciálny styling pre jemné vlasy Matérialiste od Kérastase sľubuje konečne riešenie, ktoré jemné vlasy potrebovali. Nezaťaží, ale dodá objem!

Majiteľky jemných vlasov vedia, o čom je reč. Nájsť vlasovú kozmetiku a najmä styling pre jemné vlasy (tužidlo, tužiaci penu, gél alebo aj lak), ktorý by ich nezaťažil, ale dokázal správne zafungovať a vlasom dokonca dodať objem, je ako hľadanie ihly v kôpke sena. Jemné vlasy totiž rozhodne hneď tak nejaký styling neunesú a snaha o pridanie objemu končí zvyčajne efektom opačným – jemné vlasy sa zaťažia a splihnú. Hlavným odporúčaním býva stylingom na jemných vlasoch šetriť. Lenže to nie vždy odhadneme a niekedy stačí tužidlo alebo lak len neprotrepat pred použitím a na dne balenia je potom jeho konzistencia úplne iná, než bola na začiatku. Veľa rieši správne zvolené účesy pre jemné vlasy. Dobrý strih vlasov, ktorý podporí objem a nezdôrazní jemnosť vlasov, ktoré pôsobia riedko, je ideálny začiatok toho, ako sa s jemnými vlasmi popasovať. Ale len správne účesy jemné vlasy nespasia! Strihy pre jemné vlasy je potrebné podporiť vhodným stylingom. A nový Matérialiste, novinka z radu Couture Styling od Kérastase má byť na účesy pre jemné a riedke vlasy ideálnym. Ale rozhodne teraz nezavrhnite ani starostlivosť pred použitím stylingu a zostaňte verné tiež svojmu šampónu. Šampón pre jemné vlasy je totiž hneď pre strihu druhým krokom k tomu, aby potom ten tretí krok – styling pre jemné vlasy Matérialiste, správne zafungoval. Starostlivosť o jemné vlasy musí byť komplexná!

Špeciálny styling pre jemné vlasy Matérialiste od Kérastase sľubuje konečne riešenie, ktoré jemné vlasy potrebovali. Nezaťaží ale dodá objem!

Špeciálny styling pre jemné vlasy Matérialiste od Kérastase sľubuje konečne riešenie, ktoré jemné vlasy potrebovali. Nezaťaží ale dodá objem!

♥ TIP: Sledujte v našom magazíne tému Jemné vlasy >>

Matérialiste – objem vlasov aj pre jemné vlasy!

Ako na objem vlasov aj keď sú jemné alebo nám dokonca rednú? Pre jemné vlasy bez objemu je tu nový Kérastase styling Matérialiste. Je to ideálny styling pre jemné a rednúce vlasy, ktoré nemajú hustotu a objem. Ale taky pre vlasy, ktoré potrebujú textúru a silnejšiu štruktúru. Matérialiste je vlastne sprej vo forme gélu zvyšujúci objem vlasového vlákna. Tento gél v spreji s ľahkou fixáciou kompenzuje stratu hustoty: Má schopnosť rozšíriť priemer každého vlasového vlákna a preto vlasy vďaka nemu vyzerajú pevnejšie a oveľa ľahšie sa upravujú.

Potrebujú vaše vlasy objem? Určite je namieste nové Matérialiste vyskúšať. Jeho tajomstvo spočíva v spojení ceramidov, ktoré posilňujú vlasové vlákno, znižujú jeho trenie a dodávajú vlasom pružnosť, s minerálmi Intra-Cylane, ktoré posilňujú vlasy zvnútra a vytvára 3-D efekt odolnú medzibunkovú sieťou, ktorá rozšíri priemer každého vlasového vlákna. Poslednou zložkou Matérialiste je xylóza s termo ochrannými vlastnosťami, ktorá zachováva kvalitu vlasov. Pre jemné vlasy je tiež dôležitá!

Nový Kérastase styling Matérialiste vie dodať objem jemným aj rednúcim vlasom.

Nový Kérastase styling Matérialiste vie dodať objem jemným aj rednúcim vlasom.

Starostlivosť o jemné vlasy pomocou Matérialiste – návod, ako styling pre jemné vlasy správne používať!

  • Dajte vlasom správny strih a pri umývaní použite vždy šampón pre jemné vlasy.
  • Matérialiste aplikujte vždy na mokré vlasy alebo vlasy vysušené uterákom.
  • Dlhé jemné vlasy: Ak vás zdobia dlhé vlasy, aplikujte 4-6 dávok z pumpičky Matérialiste na ruky a rozotrite textúru. Vmasírujte do vlhkých vlasov do dĺžok a končekov.
  • Krátke jemné vlasy: Ak máte vlasy krátke, pre celkový objem aplikujte 2-4 dávky na ruky a rovnomerne rozotrite do vlhkých vlasov. Pre objem vlasov pri hlave sprej aplikujte priamo ku korienkom vlasov.

Ako na jemné vlasy – tip pre maximálny objem

Čo s jemnými vlasmi, aby bola hustota vlasov čo najväčšia a dosiahol sa maximálny objem?

  • Vysušte uterákom jemné vlasy v predklone, aby ste docielili zosilňujúceho efektu.
  • Pred aplikáciou Matérialiste na jemné vlasy možno použiť na ešte mokré vlasy MOUSSE BOUFFANTE. Docielite tak ešte výraznejšie zväčšenie objemu.
  • Po aplikácii prípravku Matérialiste možno použiť VIP VOLUME IN POWDER pre zosilnenie vlasov a texturizační efekt.

Na čo si dať pozor?

  • Nepoužívajte žehličku k vyžehleniu vlasov do rovna, objem sa potom stratí.
  • Nesprejujte prípravok Matérialiste priamo na vlasy. Vždy ho aplikujte na ruky, rozotrite a až potom vmasírujte do ešte vlhkých jemných vlasov.

 

O produktu Matérialiste

Dátum uvedenia na trh: november 2015

Odporúčaná cena: 21 €

Zdroj obrázkov: FL, L’Oréal

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník