Jiří Kožíšek hovorí, že melír s červenými prúžkami by neurobil ani najväčšiemu nepriateľovi. A prezrádza toho o sebe ešte oveľa viac. Prečítajte si!

Kaderník Jiří Kožíšek sa riadi životným krédom: „Čo ťa nezabije, to ťa posilní“. Za sebou má 13 rokov praxe a za svoj najväčší úspech považuje to, že sa mu podarilo vybudovať si vlastný kadernícky salón HairArt Jiří Kožíšek. Nájdete ho na Florianske ul. 665 v Kladne. Jirka Kožíšek je už vo finále AICHI 2016.

Jiří Kožíšek: spovedáme kaderníkov v súťaži premien AICHI 2016

Prečo si sa prihlásil do súťaže AICHI 2016? Čo si myslíš, že Ti súťaž prinesie?

∴ Jiří Kožíšek: Do súťaže AICHI som sa prihlásil, pretože som chcel vyskúšať niečo nové a stretnúť zaujímavých ľudí. Očakávam, že mi prinesie nové skúsenosti a napríklad aj otvorí dvere k novým projektom a možnostiam.

Súťažíš v AICHI prvýkrát, alebo máš za sebou už nejaké predchádzajúce účasti v tejto súťaži alebo dokonca úspechy?

Jiří Kožíšek: V AICHI súťažiam prvýkrát. V minulosti som sa zúčastnil L’Oréal Colour Trophy – bohužiaľ príliš mladý a bez skúseností 🙂

Jiří Kožíšek – Hair Art, Kladno | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do semifinálového kola

Jiří Kožíšek – Hair Art, Kladno | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do semifinálového kola

Predstavíš nám svoj tím, ktorý Ti v súťaži AICHI pomáha?

Jiří Kožíšek: Môj tím sa skladá z mojej maličkosti a vizážistky, mojej kamarátky, Ľudmily Škvorovej, ktorá sa oboru venuje dlho a je v ňom veľmi úspešná.

Čo by si žiadnej žene pri premene nikdy neurobil? Existuje strih, farba alebo styling, ktorý pokladáš skutočne skôr za pomstu?

Jiří Kožíšek: Pri premene by som určite žiadnej žene neurobil melír s červenými prúžkami. To považujem za pomstu, ktorú by som neurobil ani najväčšiemu nepriateľovi 🙂

Čo Ťa v súčasnej dobe baví robiť s vlasmi klientiek a klientov najviac?

Jiří Kožíšek: Každý klient je osobnosť a chce niečo iné. To ma však na tejto práci baví a môžem sa tak na každý deň tešiť.

Jiří Kožíšek – Hair Art Jiří Kožíšek, Kladno | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do finálového kola

Jiří Kožíšek – Hair Art Jiří Kožíšek, Kladno | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do finálového kola

Máš tip na kozmetický produkt, ktorý Ti pripadá ako skutočne top a rád ho doporučuješ?

Jiří Kožíšek: Používam kozmetiku TIGI, ktorá je pre mňa TOP a samozrejme každému odporúčam to, čo jeho vlasy potrebujú. Takže je ťažké určiť TOP produkt.

Odhadneš, koľko zákazníkov si počas roka odnesie od teba nový alebo upravený účes?

Jiří Kožíšek: Tak to bohužiaľ nie.

Ako často meníš svoj účes Ty sám?

Jiří Kožíšek: Doby keď som menil svoj účes sú preč. Stále zostávam verný rovnakému strihu.

Kaderník Jiří Kožíšek sa riadi životným krédom: "Čo ťa nezabije, to ťa posilní". Za sebou má 13 rokov praxe a za svoj najväčší úspech považuje to, že sa mu podarilo vybudovať si vlastný kadernícky salón HairArt Jiří Kožíšek.

Kaderník Jiří Kožíšek sa riadi životným krédom: „Čo ťa nezabije, to ťa posilní“. Za sebou má 13 rokov praxe a za svoj najväčší úspech považuje to, že sa mu podarilo vybudovať si vlastný kadernícky salón HairArt Jiří Kožíšek.

Čo najzaujímavejšieho Ťa v Tvojej kadernícke praxi postretlo? Akých ľudí si stretol, aké máš za sebou úspechy a ako dlho už vlastne ako kaderník pracuješ?

Jiří Kožíšek: Moja kadernícka prax nie je dlhá, odboru sa venujem asi 13 rokov. Stále sa mám čo učiť a často sa zúčastňujem tuzemských i zahraničných stáží. Asi najzaujímavejšiu osobnosť, ktorú som stretol je Anthony Mascolo. Ten je pre mňa naozajstnou osobnosťou a veľkou inšpiráciou. Zaujímavých ľudí a príbehov ale stretávam denne hŕbu (sú to všetci moji zákazníci). Za najväčší profesionálny úspech pokladám otvorenie vlastného salónu (brand HairArt Jiří Kožíšek). Mám za sebou aj kadernícke turné po Českej republike s kaderníckou show, ktorú som zakončil v rodnom Kladne, kde bola návštevnosť okolo 5000 ľudí. Ďalej tiež robím externé školenia pre značku TIGI.

Prezraď nám svoje životné motto?

Jiří Kožíšek: Čo ťa nezabije, to ťa posilní.

Zdroj obrázkov: AICHI, Jiří Kožíšek Facebook

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník