Kasíno hry, hlavne online sloty, našli inšpiráciu aj v kaderníckej profesii, v salónoch krásy či v barber shopoch. A bavia nielen kaderníkov.

Byť kaderníčkou je snom nejedného malého dievčatka. Od chvíle, kedy poprvé doprovodí svoju maminku do kaderníctva, netúži mnoho dievčat po ničom inom, než sa raz venovať tejto profesii. Tá stúpa na prestíži, pretože byť skutočne dobrým kaderníkom, to je už ďaleko za hranicou remesla. Je to skutočné umenie. Ale verili by ste, že kadernícka profesia fascinuje nielen malé dievčatká, ale aj tvorcov kasíno hier? Premýšľam, čo ich k tomu vedie. Možná zažili kaderníctvo, do ktorého je „strčiť“ hlavu rovnakým hazardom, ako na gilotínu… Ale dosť vtipov. Poďte sa pozrieť na niektorú s kaderníckym svetom inšpirovaných kasíno hier. Že s rôznymi hrami, akými sú baccarat, blackjack, kocky, keno, ruleta či sloty nemáte skúsenosti? Online slot, teda online verziu hracieho automatu, určite pochopíte aj ako úplný začiatočník.

Kadernícka profesia inšpiruje nielen deti, ale aj tvorcov kasíno hier.

Kadernícka profesia inšpiruje nielen deti, ale aj tvorcov kasíno hier.

Navštívte Jean Wealth Hair Salon

V sekunde sa ocitnete v oblakoch laku na vlasy, vo vánku naštartovaných fénov i medzi cvrlikajúcimi kaderníckymi nožnicami. Otvorí sa pred vami svet famózneho kaderníckeho salónu Jean Wealth Hair Salon, ktorý mení sny na realitu. Na valcoch hracieho online automatu sú hrebene, fény, kadernícke nožnice. A vy doslova cítite, ako ste vydaní na milosť kaderníkovi, ktorý sa do vašeho nového účesu púšťa s takou vervou, že už vás vôbec nepočúva. Len strihá, fúka… Vy sa zatiaľ sústreďte na všetky bonusy, ktoré vám hra ponúka. Sledujte bonusové ikony, ako je lak na nechty, či postavy muža a ženy. Získajte „Módny bonus“ aj bonus „Fortuna Hairstyle“.

Navštívte Jean Wealth Hair Salon.

Navštívte Jean Wealth Hair Salon.

Beauty Salon – premena doslova v priamom prenose

Miestnosť je nasiaknutá vôňou parfumov. Salón žiari vo farbách lakov na nechty aj nádherných farieb rúžov. Občas sa vzduchom zapráši púder či zašumí zvuk zapnutého fénu. Hra ponúka tri úrovne. Najprv musíte zdolať rúž, potom sa popasujete s maskarou a nakoniec vás čaká kaderníctvo.

Beauty Salon – premena doslova v priamom prenose.

Beauty Salon – premena doslova v priamom prenose.

Vítajte v barber shope

Barber shopy sú trendom. Mužov opäť fascinuje, keď sa o nich niekto stará. Zaujímajú sa o pánske účesy, pestujú si fúzy aj svoj charakteristický imidž. Miesto holiaceho strojčeka sa zveria štetke, mydlu a britve. Buďte tiež trochu odvážni a roztočte to! A opäť nezabudnite na bonusy. Je to rovnaké, ako v dobrom barber shope či v barber salóne – vždy máte nejakú tú službu ako bonus zdarma. Tak si ich nezabudnite vybrať.

Vítejte v barber shope.

Vítejte v barber shope.

Online kasíno ako relax

Objavili ste konečne aktivitu, ktorá je pre vás dobrou relaxáciou? Nájdite si na www.kasino-online-sk.com ďalšie online kasína, kde môžete hrať tieto a podobné kasínové hry.

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník