Cena Kaderník roka 2017 je doma! Tentoraz doputovala po niekoľkých rokoch na Slovensko. A to vďaka prešovskému kaderníkovi Igorovi Sedliakovi.

Titul Kaderník roka 2017, organizovaný spoločnosťou Schwarzkopf Professional, získal slovenský kaderník z Prešova, Igor Sedlák. Pred Igorom si na Slovensko odnášal túto prestížnu kadernícku cenu poslednýkrát Zoltán Takács, ktorý sa stal Kaderníkom roka 2010. Igor – posielame veľké blahoželanie! Igor Sedlák, Kaderník roka 2017, svojím víťazstvom zúročil svoje tohtoročné nominácie aj minuloročný úspech ako v kategórii Dámsky komerčný účes Slovensko, tak v kategórii Cena Tlače SR.

Súťaž Czech&Slovak Hairdressing Awards samozrejme okrem absolútneho víťaza súťaže oceňuje kaderníkov aj v ďalších kategóriách. Celkom sa okrem titulu Kaderník roka 2017 aj tento rok udelilo ďalších 13 pomyselných kaderníckych Oscarov. Pozrite sa na víťazov v jednotlivých kategóriách!

♥ TIP

Sledujte špeciál s ďalšími informáciami a zaujímavosťami zo súťaže Czech&Slovak Hairdressing Awards – KADERNÍK ROKA.

Czech and Slovak Hairdressing Awards 2017 / Kaderník roka 2017 – víťazovia

Absolútny víťaz – Kaderník roka 2017: Igor Sedlák

Kaderníkom roka 2017 je Igor Sedlák zo slovenského kaderníckeho salónu Salón Igor Sedlák Prešov. Igor zvíťazil v silnej konkurencii ďalších kolegov z brandže: Romany Topinkovej, Petry Měchurovej, Daniela Paška a Martina Tyla.

Igor Sedlák (Salón Igor Sedlák Prešov) - absolútny víťaz, Kaderník roku 2017 súťaže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017.

Objav roka 2017: Pavlína Fulínová

Víťazkou kategórie Objav roka 2017 je Pavlína Fulínová z Toni&Guy Praha. Pavlína kvôli svojmu veku mohla v tejto kategórii súťažiť naposledy. A svoju účasť zúročila víťazstvom. V rovnakej kategórii boli tento rok nominovaní aj Karolína Cimpová z Libor Šula The Salon, Anastázia Lecová z Bomton Studia, Lukáš Máčalal z New You a Jána Váňová zo Salon Gabriela. Na nominácie v kategórii HDA 2017 Objav roka 2017 sa pozrite v špeciálnom článku.

Pavlína Fulínová (Toni&Guy Praha) – Objav roka 2017 súťaže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017.

Avantgardný účes 2017: Robin Bilka

Cenu za najlepšiu avantgardu si tento rok odnáša Robin Bilka zo salónu New You Praha. Robin sa o cenu stretol s Janou Langmajerovou z Bomton Stúdií, Alenou Poláčkovou z Cut., s Robertom Starým zo Salon Robert Starý a s Romanou Topinkovou zo Salon RT. Na nominácie v kategórii HDA 2017 Avantgarda 2017 sa pozrite v špeciálnom článku.

Robin Bilka (New You Praha) – Avantgardný účes 2017 súťaže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017.

Kolorista roka 2017: Jan Hlaváček

Tohtoročným kolorista roka je Ján Hlaváček z Hairthusiasts. Jánov koloristické rukopis porazil ďalšie vydarené kolekcie kaderníckych kolegov. Nominácia v kategórii získali takisto Nikola Hlaváčková z Red Salon, Lucie Kacafírková z tónov & Guy, Kateřina Muratov z Red Salon a Lucia Zelengorovová z Bomton Štúdií. Na najlepších nominovaných v kategórii HDA 2017 Kolorista roka sa pozrite v špeciálnom článku.

Jan Hlaváček (Hairthusiasts) – Kolorista roku 2017 súťaže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2017.

Dámsky komerčný účes Praha 2017: Petra Měchurová

Cenu za najlepší dámsky komerčný účes Praha získala Petra Měchurová zo Salon Petra Měchurová. Utkala sa s Martinom Loužeckým z Hairthusiasts, Danielom Pašekom z Bomton Štúdií, s kolegyňou zo svojho salónu s Annou Pavlicovou a s Klárou Vítovou z Libor Šula The Salon Praha. Na nominované v kategórii Dámsky komerčný účes Praha 2017 sa pozrite v špeciálnom článku.

Petra Měchurová (Salon Petra Měchurová) – Dámsky komerčný účes Praha 2017 súťaže HDA – Kaderník roka 2017.

Dámsky komerčný účes Čechy 2017: Romana Topinková

Na pomyselný stupienok víťazov v kategórii Dámsky komerčný účes Čechy vystúpila Romana Topinková z plzenského salónu Salon RT. Nominovanými boli takisto Martin Kováč zo Salon Martin Kováč, Jiří Kožíšek z Hair art Jiří Kožíšek, Ondřej Lukavský z Libor Šula The Salon Plzeň a Michal Moučka z Michal Moučka salón. Na nominované v kategórii Dámsky komerčný účes Čechy 2017 sa pozrite v špeciálnom článku.

Romana Topinková (Salon RT) – Dámsky komerčný účes Čechy 2017 súťaže HDA – Kaderník roka 2017.

Dámsky komerčný účes Morava 2017: Marcela Blechová

Marcela Blechová z Kaderníckeho salónu TOP získala cenu za najlepší Dámsky komerčný účes Morava. Utkala sa s kolegami: Danou Hauptovou z Omorfi Salon, Martinom Nosálom z kaderníckeho štúdia M. Nosál, s Martinou Odstrčilovou zo Studia Marteena a s Kateřinou Slovákovou z Trendy Hair Fashion. Na nominované v kategórii Dámsky komerčný účes Morava 2017 sa pozrite v špeciálnom článku.

Marcela Blechová (Kadernícky Salon TOP) – Dámsky komerčný účes Morava 2017 súťaže HDA – Kaderník roka 2017.

Dámsky komerčný účes Slovensko 2017: Igor Sedlák

Slovenské víťazstvo, teda víťazstvo v kategórii Dámsky komerčný účes Slovensko, patrí Igorovi Sedliakovi zo Salón Igor Sedlák. Prešovský kaderník si nakoniec odniesol aj hlavnú cenu – titul Kaderník roka 2017. V kategórii boli nominovaní aj Tomáš Čepiga zo Salón Vogue, Jana Kukučková z Anar, Marieta Murga z Lekart Hairdressing a Izabela Trutzová zo Studio Rebel. Na nominované v kategórii Dámsky komerčný účes Slovensko 2017 sa pozrite v špeciálnom článku.

Igor Sedlák (Salón Igor Sedlák) – Dámsky komerčný účes Slovensko 2017 súťaže HDA – Kaderník roka 2017.

Pánsky komerčný účes 2017: Martin Tyl

Najlepšie hodnoteným kaderníkom a teda víťazom v kategórii Pánsky účes 2017 je tento rok Martin Tyl z New You. Zvíťazil v konkurencii ďalších nominovaných kolegov, ktorými boli Jakub Dráb z Toni&Guy, Josef Hubálek zo Salon Robert Starý, Vladimír Mazač z Libor Šula The Salon a Robert Starý zo Salon Robert Starý. Na nominované v kategórii Pánsky účes 2017 sa pozrite v špeciálnom článku.

Martin Tyl (New You) – Pánsky komerčný účes 2017 súťaže HDA – Kaderník roka 2017.

Cena tlače SR 2017: Jan Hlaváček

Cenu tlače ČR 15. ročníka Czech&Slovak Hairdressing Awards získal Ján Hlaváček z Hairthusiasts. Konkurentmi mu boli ďalší nominovaní kolegovia z branže: Misha Čadková z Misha Hair Studio, Pavlína Fulínová z Toni&Guy, kolega zo salónu Martin Loužecký a Petra Měchurová zo Salon Petra Měchurová. Na nominované v kategórii Cena tlače ČR 2017 sa pozrite v špeciálnom článku.

Jan Hlaváček (Hairthusiasts) – Cena tlače CZ 2017 súťaže Czech&Slovak Hairdressing Awards.

Cena tlače SR 2017: Igor Sedlák

Cenu tlače Slovensko 15. ročníka Czech&Slovak Hairdressing Awards získal Igor Sedlák zo Salón Igor Sedlák. Konkurentmi mu boli ďalší nominovaní kolegovia z branže: Jana Kukučková z Anar, Marieta Murga z Lekart Hairdressing, Ľubica Šabová z Vlasové štúdio EL a Izabela Trutzová zo Studio Rebel. Na nominované v kategórii Cena tlače SR 2017 sa pozrite v špeciálnom článku.

Igor Sedlák (Salón Igor Sedlák) – Cena tlače SK 2017 súťaže Czech&Slovak Hairdressing Awards.

Cena verejnosti SR 2017: Lenka Bechyňová

O Cenu verejnosti 2017 ČR súťaže Kaderník roku 2017 sa hlasovalo na stránkach magazínu Vlasyaucesy.cz. V napínavom hlasovaní nakoniec zvíťazila Lenka Bechyňová z Yveta Röhrich. Ďalšími najúspešnejšími z desiatich kolekcií zaradených do hlasovania boli súťažné účesy Marcely Blechovej z Kadernícky salón TOP, Jana Hlaváčka z Hairthusiasts, Leony Michalovej z Fame a Daniela Paška z Bomton Štúdií. Na najlepší nominované v kategórii Cena verejnosti ČR 2017 sa pozrite v špeciálnom článku.

Lenka Bechyňová (Yveta Röhrich) – Cena verejnosti CZ 2017 súťaže Czech&Slovak Hairdressing Awards.

Cena verejnosti SR 2017: Petra Podolanová

O Cenu verejnosti 2017 SR súťaže Kaderník roku 2017 sa hlasovalo na stránkach magazínu Vlasyaucesy.sk. V hlasovaní zvíťazila Petra Podolanová z Kaderníctva Valéria Brokešová v Novom Meste nad Váhom. Ďalšími najúspešnejšími z desiatich kolekcií zaradených do hlasovania boli súťažné účesy Hany Havetovej z Vlasového štúdia EL, Dominiky Hradeckej z Diamond, Marieta Murgy z Lekart Hairdressing a Miroslavy Sojákovej z Hair Salon Riccardo. Na najlepší nominované v kategórii Cena verejnosti SR 2017 sa pozrite v špeciálnom článku.

Petra Podolanská (Kaderníctvo Valéria Brokešová) – Cena verejnosti SK 2017 súťaže Czech&Slovak Hairdressing Awards.

Tím roka 2017: Toni&Guy

V súťaži Czech&Slovak Hairdressing Awards – Kaderník roka sa oceňuje aj tímová práca. Titul Tím roka 2017 získal Toni&Guy. Na nominované v kategórii Tím roka sa pozrite v špeciálnom článku.

74/5000 Tímom roka 2017 súťaže Czech and Slovak Hairdressing Awards je Toni&Guy.

Zdroj obrázkov: Schwarzkopf Professional, Václav Tměj, koláže ContentPub s.r.o. – špecialista na copywriting a vizualizáciu obsahu

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník