Tu sú najlepšie kadernícke tímy Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015. Kategória Kaderník roka: Tím roka 2015 – nominácie >>

Kategória Tím roka v súťaži Czech & Slovak Hairdressing Awards 2015 čiže Kaderník roka 2015 je špeciálnou kategóriou, do ktorej je zaradený automaticky každý kadernícky salón, ktorý sa zapísal do súťaže Czech and Slovak Hairdressing Awards v troch alebo viacerých, maximálne však v šiestich účastníkoch. Každý člen tímu musí byť kvalifikovaný kaderník a musí pracovať ako zamestnanec alebo na živnosť v salóne, za ktorý sa v tíme hlási, a to v čase trvania súťaže, teda tentoraz od 1. 7. do 31.12. 2015. Za kadernícky salón sa môže prihlásiť ľubovoľný počet súťažiacich, bolo však nutné označiť šesť kolekcií usilujúcich o cenu Kaderník roka: Tím roka 2015.

Kaderník roka 2015 – kategória Tím roka / Team Awards (RED Salon, Salon Michal Zapoměl, Salon ŠUTA, Bomton Štúdiá, Toni & Guy).

Kaderník roka 2015 – kategória Tím roka / Team Awards (RED Salon, Salon Michal Zapoměl, Salon ŠUTA, Bomton Štúdiá, Toni & Guy).

Nominácie Czech&Slovak Hairdressing Awards – Kaderník roka: Tím roka 2015

1. RED Salon
2. Salon Michal Zapoměl
3. Salon ŠUTA
4. Bomton Studia
5. Toni&Guy

♥ TIP

Sledujte špeciál s ďalšími informáciami a zaujímavosťami zo súťaže Czech&Slovak Hairdressing Awards KADERNÍK ROKA

Nominácia Tím roka 2015 – RED Salon

GALÉRIA: RED Salon

Nominácia Tím roka 2015 – Salon Michal Zapoměl

GALÉRIA: Salon Michal Zapoměl

Nominácia Tím roka 2015 – Salon ŠUTA

GALÉRIA: Salon ŠUTA

Nominácia Tím roka 2015 – Bomton Studia

GALÉRIA: Bomton Studia

Nominácia Tím roka 2015 – Toni&Guy

GALÉRIA: Toni&Guy

Zdroj obrázkov: kaderníci, Schwarzkopf Professional, koláže © Triax CZ / Vlasyaucesy.cz / Vlasyaucesy.sk

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník