Kaderník roka

Kaderník roka 2017 / Czech and Slovak Hairdressing Awards NEXT LEVEL 2017

Najprestížnejšou českou a slovenskou kaderníckou súťažou je Czech and Slovak Hairdressing Awards, ktorá okrem iných ocenení udeľuje tiež titul Kaderník roka. 14. ročník súťaže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2015 odštartoval už 1. 7. 2015 a kaderníci mohli svoje práce prihlasovať až do 31. 12. 2015. Vyhodnotenie súťaže a udelenie titulu Kaderník roka 2015 prebehne na slávnostnom galavečere v apríli 2016. Od 9. februára tohto roka sa na stránkach tohto špeciálu najväčšieho magazínu zameraného na tému vlasy a účesy môžete pozrieť podrobne na nominácie Kaderníka roka 2015, čiže na finalistov, z ktorých potom v jednotlivých kategóriách vzídu víťazi, a to vrátane udelenia titulu Kaderníka roka 2015 (áno, naozaj nie Kaderník roka 2016, hoci sa ceny udeľujú až tento rok, hodnotí sa práce kaderníkov, ktoré vznikli v roku 2015).

Súťaž Czech and Slovak Hairdressing Awards alebo ak chcete Kaderník roka je prestížna nezávislá medzinárodná kadernícka súťaž. Môže sa jej zúčastniť každý kaderník z Českej republiky alebo zo Slovenska, bez ohľadu na to, s akou značkou vlasovej kozmetiky pracuje. Vyhlasovateľom súťaže je Schwarzkopf Professional, ktorý je divíziou spoločnosti Henkel. Najprestížnejšou cenou súťaže je udelenie už spomínaného titulu Kaderník roka. Cena Hairdresser of the Year je udelená na základe hodnotenia odbornej poroty súťaže.

 Zostaňte verní nášmu špeciálu Kaderník roka, do ktorého budeme postupne pridávať ďalšie a ďalšie novinky týkajúce sa českej a slovenskéj súťaže HDA. Na stránkach tohto špeciálu nájdete v apríli aj kompletné výsledky súťaže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015 / Kaderník roka 2015. Postupne sa vrátime aj predchádzajúcim ročníkom súťaže a trochu zaspomíname na krásne kolekcie, ktoré je škoda nechať upadnúť do zabudnutia. Ďalšie zaujímavé články týkajúce sa súťaže Kaderník roka nájdete aj na našom partnerskom módnom magazíne Profimoda.cz. Magazín Vlasy a účesy je mediálnym partnerom súťaže Czech & Slovak Hairdressing Awards 2015 a partnerom pre hlasovanie laickej verejnosti o Cenu verejnosti ČR / Consumer Awards CZ.

ŠPECIÁL: Kaderník roka 2015