Kaderník roka

Kaderník roka 2017 / Czech and Slovak Hairdressing Awards NEXT LEVEL 2017

Najprestížnejšou českou a slovenskou kaderníckou súťaží je Czech and Slovak Hairdressing Awards, ktorá okrem iných ocenení udeľuje tiež titul Kaderník roka. 15. ročník súťaže Czech & Slovak Hairdressing Awards 2017 odštartoval, tento rok s podtitulom Next Level 2017, a kaderníci môžu svoje práce prihlasovať až do 31. 7. 2017. Vyhodnotenie súťaže a udelenie titulu Kaderník roka 2017 prebehne na slávnostnom galavečere 11. novembra 2017 v pražskom Fóre Karlín. Na stránkach tohto špeciálu najväčšieho magazínu zameraného na tému vlasy a účesy môžete sledovať všetky novinky týkajúce sa súťaže Kaderník roku 2017. Po vyhlásení tu nájdete nominácie súťaže, ale aj jej výsledky. Pozrieť sa môžete aj na výsledky posledného ročníka, u ktorého sme tiež boli.

Súťaž Czech& Slovak Hairdressing Awards alebo Kaderník roka je prestížna nezávislá medzinárodná kadernícka súťaž. Môže sa jej zúčastniť každý kaderník z Českej republiky alebo zo Slovenska, bez ohľadu na to, s akou značkou vlasovej kozmetiky pracuje. Vyhlasovateľom súťaže je Schwarzkopf Professional, ktorý je divíziou spoločnosti Henkel. Najprestížnejšou cenou súťaže je udelenie už spomínaného titulu Kaderník roka. Cena Hairdresser of the Year je udelená na základe hodnotenia odbornej poroty súťaže.

Zostaňte verní nášmu špeciálu Kaderník roka, do ktorého budeme postupne pridávať ďalšie a ďalšie novinky týkajúce sa českej a slovenskéj súťaže HDA. Na stránkach tohto špeciálu nájdete najneskôr v septembri 2017 kompletnú nomináciu súťaže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2017 – Next level 2017 / Kaderník roka 2017 a 11. novembra potom finálne výsledky súťaže, vrátane absolútneho víťaza – Kaderníka roka 2017. Postupne sa však vo špeciálu vrátime aj k predchádzajúcim ročníkom súťaže a trochu zaspomíname na krásne kolekcie, ktoré je škoda nechať upadnúť do zabudnutia. Ďalšie zaujímavé články týkajúce sa súťaže Kaderník roka nájdete aj na našom partnerskom módnom magazíne Profimoda.cz.

Magazín Vlasy a účesy je mediálnym partnerom súťaže Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017 a partnerom pre hlasovanie laickej verejnosti o Cenu verejnosti / Consumer Awards 2017.

ŠPECIÁL: Kaderník roka 2017