Farby Olia Garnier majú nový odtieň pre červené vlasy. Tentoraz nás dostane nádherná karmínová farba vlasov.

Pýtate sa, akú farbu vlasov zvoliť v tejto sezóne? Jedna vec sú farby podľa posledných trendov – akou je napríklad nový hit, šedivá farba, druhú potom naše obľúbené farby, ktorou je často červená farba vlasov. A k portfóliu červených odtieňov teraz jeden pridáva tiež značka Garnier – je ním karmínová farba Olia Garnier. Na tému, aká to vlastne karmínová farba je, by sa medzi vami čitateľkami určite viedli diskusie celé dlhé hodiny. Karmínová od Garnier patrí medzi tmavo červené farby na vlasy a pripomína svojím odtieňom minuloročnú obľúbenú sangria červenú alebo tiež farbu burgundského vína.

Farby Olia Garnier majú nový odtieň – je ním nádherná karmínová farba, ktorá tak rozširuje portfólio odtieňov pre milovníčky červených vlasov.

Farby Olia Garnier majú nový odtieň – je ním nádherná karmínová farba, ktorá tak rozširuje portfólio odtieňov pre milovníčky červených vlasov.

Nový karmínová odtieň farby Olia Garnier dostal meno Scarlet

Permanentná farba Olia od Garnier je intenzívna olejová farba na vlasy s obsahom oleja v farbiacim krému. Olejová červená farba na vlasy Olia Garnier v karmínovom odtieni má nielen svoje číslo 6.66, ale tiež svoje meno. Farba sa volá Scarlet. Je to skutočne podarená a krásna farba u ktorej platí, že odtieňov červenej farby na vlasy je veľa, ale Scarlet je len jedna! Takže ak sú červené vlasy vašou krvnou skupinou, neváhajte tento odtieň červenej farby na vlasy vyskúšať!

Pozrite sa na ďalšie odtiene farieb Olia Garnier. Ak sa vám karmínová farba nezdá tou pravou, ponúkajú farby na vlasy Garnier tiež ďalšie odtiene červenej.

Ďalšie odtiene farby na vlasy Olia Garnier.

Ďalšie odtiene farby na vlasy Olia Garnier.

Karmínová farba Olia Garnier nie je len nádherná

Zloženie farby Olia Garnier je založené na olejovej báze bez amoniaku. Vlasom dodáva intenzívny lesk a navyše zlepšuje kvalitu vlasov. Olia Garnier je farba pre domáce použitie. Vďaka svojmu zloženiu zabraňuje, aby ste si vlasy pri domácom farbení zničili. Permanentná olejová farba Olia od Garnier obsahuje až 60% oleja v farbiacom krému. V farbe obsiahnuté oleje pomáhajú farbe preniknúť hlboko do vlasu, vďaka čomu farba poskytuje až 100% krytie šedín. Olia viditeľne zlepšuje kvalitu vlasov, a tak sú vlasy s každým farbením pružnejšie žiarivejšie a zamatovo hebké. V zložení produktu nenájdete amoniak. Nemusíte sa báť ani toho, že olej vaše vlasy zaťaží, čo je problém najmä u jemných vlasov. Olej funguje ako nosič pigmentov a vlasy nezaťaží.

Pozrite sa, ako chytí karmínová farba na vlasy 6.66 Olia Garnier na váš odtieň vlasov.

Pozrite sa, ako chytí karmínová farba na vlasy 6.66 Olia Garnier na váš odtieň vlasov.

Domáce farbenie vlasov s farbami Olia je hračka

Olia od Garnier je považovaná za najlepšie farby pre domáce farbenie. A to nielen kvôli obsahu olejov alebo podareným odtieňom. Zloženie farby Olia je uspôsobené aj ľahkému farbení v domácich podmienkach. Konzistencia zamedzuje stekaniu farbiaceho krému z vlasov a preto je aplikácia veľmi jednoduchá. Aplikuje sa rovnako, ako vlasová maska. Farbiaca zmes sa vytvorí v nádobke pomocou štetca a potom sa už len ľahko nanesie na vlasy. Kvalitné farby na vlasy bez amoniaku, akou je aj karmínová farba na vlasy Olia, navyše nepáchnu a aj preto je farbenie vlasov s nimi v domácom prostredí oveľa príjemnejšie.

Karmínová farba na vlasy 6.66 Olia Garnier

Karmínová farba na vlasy 6.66 Olia Garnier

Cena farby na vlasy – Olia Garnier karmínová červená 6.66

Cena: 5,99 € (odporúčaná maloobchodná cena)

Dátum uvedenia na trh: október 2015

Zdroj obrázkov: Garnier – L’Oréal

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník