Navštíviť skutočné kasíno, to je naozajstný zážitok. Vo dvojici to ujde, ale pokiaľ sa vydáte na poriadnu kasíno party, je to omnoho lepšie.

Možno ste na kasíno party dostali pozvánku. Často ju pre svojich klientov a obchodných partnerov organizují rôzne firmy. Hitom je aj ako večierok pre vlastných zamestnancov. Viete, ako sa na kasíno party pripraviť?

Kasíno party je zábava – vo väčšom počte ešte lepšia!

Kasíno party je zábava – vo väčšom počte ešte lepšia!

Dôležitý je dress code

Na kasíno party len tak v džínách. To rozhodne nie! Sledujte predovšetkým riadok na pozvánke, označený ako dress code. Práve tam nájdete návod, ako sa obliecť. Pokiaľ nič také nemáte, určite to chce minimálne kokteilové oblečenie.

Pre dámy to znamená malé čierne. Teda evergreen, ktorý nám tu zanechala slávna Coco Chanel. Ale povolené sú aj kokteilové šaty v iných farbách. Rozhodne však zo slávnostnejších materiálov, ako je krajka, či v lesklých metalických odtieňoch. Určite zabudnite na letné bavlnené šatôčky! Áno, je to na nich poznať! Ale pozor aj na to, aby ste si party nesplietli s plesom. Dress code pre plesové šaty je predsa len iný.

Na party v kasíne patrí kokteilové oblečenie.

Na party v kasíne patrí kokteilové oblečenie.

Pre mužov je ideálny oblek. Tmavší, alebo dokonca smokingového typu. Ak kravatu nahradíte motýlikom, bude to vypadať skutočne super. Kľudne dreveným. Drevená móda letí a nič s ňou nepokazíte ani v kasíne.

Na nohy taktiež patrí party obuv. Pre mužov platia lakovky, pre ženy lodičky na podpätku. Faux pas nebudú ani metalické sandále na podpätku, ktoré ako viete na ples nepatria, ale v kasíne v nich zažiarite.

Najlepší firemný večierok? Skúste kasíno.

Najlepší firemný večierok? Skúste kasíno.

Hlavne žiadne aktovky, kufríky, už vôbec nie igelitky… Áno, aj to stále vidí. Veď kam si hodiť svetrík… Tak tieto „doplnky“ nechajte prinajhoršom v šatni, lepšie ale, keď ich úplne zo svojho šatníku vymažete. Dámy majú mať do kasína slávnostný lístoček, páni prázdne ruky.

Na kasíno party sa je treba pripraviť

Vyznáte sa v kasíno hrách? Ruleta, keno, kocky, blackjack, sloty, baccarat – hovoria vám niečo tieto pojmy? Ak pôjdete na kasíno party úplne nepripravení, príliš si ju neužijete. Miesto zábavy sa budete cítiť ako na výukovou kurze. Pritom máte šancu zažiariť ako špecialista na kasíno hry. Proste si ich dopredu natrénujte. Navštívte napríklad webové stránky casinohryzdarma.com kde si všetky hry môžete natrénovať zadarmo.

Na party v kasíne sa oplatí pripraviť. Nielen pokiaľ ide o vhodné oblečenie. Hodí sa aj vyznať sa v jednotlivých hrách.

Na party v kasíne sa oplatí pripraviť. Nielen pokiaľ ide o vhodné oblečenie. Hodí sa aj vyznať sa v jednotlivých hrách.

Nezabudnite na kaderníka – veď kasíno party je skutočná udalosť

To najdôležitejšie na koniec? Tak to nerobte! Na svoj účes pre kasíno party myslite naopak s predstihom. Dobrí kaderníci majú termíny obsadené. A zažiariť na podobnej party bez dokonalých vlasov nejde. Skúste zaujímavú štylizáciu. Nebojte sa ani tých extrémnejších. Perie do vlasov, čelenky – kľudne s trblietajúcimi uškami – to všetko kasíno party znesie. Veď sa ideme baviť. Čím viac lesku a extravagancie svojmu účesu doprajete, tým väčšou hviezdou večierku budete.

Nezabudnite na party účes. Patrí k správnemu dress code.

Nezabudnite na party účes. Patrí k správnemu dress code.

Páni určite pochopili, že predchádzajúci odstavec sa týkal dám. A čo teda doporučiť za účes mužom? Pekne uhladiť, navoskovať, nagélovať. Mokrý efekt party štýlu pristane, tak sa nebojte tentokrát tej kozmetiky na vlasy trochu pridať.

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník