Kadernícka sieť Klier predstavuje svoju medzinárodnú kolekciu účesov pre tohtoročnú jeseň 2015 a zimu 2016 – dámske účesy dopĺňajú aj účesy pre mužov.

Nová kolekcia účesov kaderníckej siete Klier predstavuje účesy pre jeseň/zima 2015/2016. Do nového roku 2016 nás Klier kaderníci pošlú s módnou medenou farbou vlasov vpletenou do roztomilých účesov s vlnami a pletenými vrkočmi, ale aj s módnym mikádom a bob účesom v farbe roku 2015 Marsala. Blond účesy v novej kolekcii akoby kopírovali štýl filmových hviezd. Krátke vlasy s nádherným leskom zdobí hollywoodska vlna. Dlhé mikádo, ktorému sa hovorí lob, zase akoby spomínalo na slávnej roky, kedy sa rodila ženská nezávislosť. Vlny v účesoch dostávajú dynamiku tornáda a pyšne sa týčia do strán.

Klier účesy pre sezónu jeseň / zima 2015/2016 – kolekcia prináša nové dámske aj pánske účesy.

Klier účesy pre sezónu jeseň / zima 2015/2016 – kolekcia prináša nové dámske aj pánske účesy.

Účesy Klier sú pre krásne ženy bez kompromisov

Účesy z novej Klier kolekcie sa budú rozhodne dobre nosiť a ľahko udržiavať. Sú pre ženy, ktoré nevolia medzi krásou a praktickosťou. Žiadne „buď-alebo“! Chcú všetko a to im nová kolekcia účesov dáva. Klier vystríhal do novej sezónu sebavedomú a súčasne krásnu ženu. Vlasy pre ňu sú viac než handričky v skrini – sú jazykom jej osobnosti.

GALÉRIA ÚČESOV: Klier – jeseň/zima 2015/2016

Muž ako elegán – fúzy sú nevyhnutnosťou!

V kolekcii na jeseň a zimu 2015/2016 dostali priestor aj pánske účesy. Klier však jednoznačne stavil na doplnenie strihu bradou. Fúzy sú totiž symbolom elegancie a dnes patria do práce aj do spoločnosti.

Pánske účesy Klier pre jeseň/zima 2015/2016.

Pánske účesy Klier pre jeseň/zima 2015/2016.

O kadeřnické síti Klier

Klier je najväčšou kaderníckou sieťou u nás a jednou z najväčších sieťou na svete vôbec. Vo Slovenskej republike nájdete 11 Klier kaderníctev, ktoré nechýbajú v žiadnom z veľkých miest a salóny sa nachádza na frekventovaných miestach obľúbených nákupných centier. V salónoch sa pracuje s najkvalitnejšou vlasovou kozmetikou a kaderníckymi potrebami od značiek Kérastase Paris, Paul Mitchell, Schwarzkopf Professional, Redken, Bioionic, Tangle Teezer, GHD alebo Alterna Haircare.

Výhodou kaderníctev Klier je ich skvelá dostupnosť v rámci nákupných centier. Spojiť môžete víkendové nákupy smelo s tým, že sa ostrihá celá rodina. Salóny sú otvorené sedem dní v týždni a môžete do nich prísť kedykoľvek bez objednania.

V ktorých mestách nájdete kaderníctvo Klier?

Klier Bratislava

Klier Banská Bystrica

Klier Košice

Klier Martin

Klier Nitra

Klier Piešťany

 

Klier Poprad

Klier Prešov

Klier Trenčín

Klier Zvolen

Klier Žilina

Zdroj obrázkov: Klier.de

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník