Kojo náhrdelníky dokážu ochrániť naše vlasy pred nezbednými ručičkami bábätiek, ale aj pred nepríjemnosťami spojenými s bolesťou detských zúbkov. Že ste o nich ešte nepočuli? To je škoda. Budú sa vám totiž páčiť aj ako módny doplnok.

Bez gumičkou stiahnutých vlasov alebo drdolu sa k bábätkám takmer nedá priblížiť. Naše vlasy, hlavne tie dlhé, ich neskutočne fascinujú. Za vlasy nás preto ťahajú pri každej príležitosti. Pokukávate po nožniciach a ste odhodlaná sa kvôli tomu ostrihať? Nerobte to a skúste kojo náhrdelník.

Kojo náhrdelníky sú nádherné funkčné šperky pre mamičky novorodencov

A nielen pre ne. Jednotlivé koráliky sú vyrobené z potravinového silikónu, ktorý je zdravotne nezávadný, neobsahuje žiadne toxické látky ani BPA. Koráliky sú v nádherných farbách. Na jednom náhrdelníku sa obvykle striedajú v rôznych farbách, odtieňoch, veľkostiach aj tvaroch. Oči na takto krásnom náhrdelníku necháte vy, vaše okolie a predovšetkým bábätko.

Kojo náhrdelníky na kojenie a prerezávanie zúbkov pomôžu aj vo chvíli, keď vás bábätko rado ťahá za vlasy.

Kojo náhrdelníky na kojenie a prerezávanie zúbkov pomôžu aj vo chvíli, keď vás bábätko rado ťahá za vlasy.

Tieto náhrdelníky z mäkkého silikónu sú ideálne práve na dojčenie. Dieťatko, ktoré do tej doby neustále ťahalo vaše vlasy alebo oblečenie, bude zrazu zaujaté úplne novou vecou. Náhrdelník ale poslúži ako fascinátor aj keď budete mať dieťatko v kočíku, v nosiči, v autosedačke, pri prebaľovaní a pri ďalších činnostiach, kedy potrebujete svojho potomka zaujať.

Len nech to žužlá

Určite sa chcete spýtať, či to môže dieťatko ohrýzať. Samozrejme. O zdravotnej neškodnosti materiálu sme sa už bavili. Silikón je však naviac i pevný, a tak nehrozí, že by sa jednotlivé diely odtrhli a ohrozili tak dieťa.

Silikónové kojo náhrdelníky sú aj krásnym šperkom.

Silikónové kojo náhrdelníky sú aj krásnym šperkom.

To už asi tušíte, že žužlanie mäkkého silikónového náhrdelníku poslúži aj vo chvíli, keď vášmu dieťatku začnú rásť zuby. Prvé mliečne zúbky sa obvykle objavujú už v šiestich mesiacoch. Trápenie ale hneď tak nekončí. Silikónový náhrdelník je ideálnou pomôckou, ktorá pomôže bábätku prekonať nepríjemné pocity aj bolesť pri raste zúbkov. Ako správna mama budete so silikónovým náhrdelníkom vždy pripravená pomôcť svojej ratolesti – od bolesti zúbkov, ale aj od nudy. Perfektne poslúži aj ako náhrada cumlíka.

Pri prerezávaní zúbkov pomôžu aj špeciálne retiazky na cumlík

Retiazka na cumlík, nazývaná tiež hryzačka, je ďalšou pomôckou pre mamičky a oteckov bábätiek, ktorým rastú zúbky. Objednať sa dá aj priamo s menom vášho dieťatka. Vďaka praktickému klipu ju upevníte kamkoľvek na oblečenie alebo na nosič. Na koniec retiazky, ktorá je opäť z bezpečných silikónových korálikov, môžete pripevniť cumlík, alebo silikónovú hryzačku podľa vlastného výberu.

Špeciáne retiazky na cumlík pomáhajú aj pri prerezávaní zúbkov.

Špeciáne retiazky na cumlík pomáhajú aj pri prerezávaní zúbkov.

Hotové aj na mieru

Kojo náhrdelníky aj silikónové retiazky na cumlík si máte možnosť vybrať už v nádherne zostavených produktoch, alebo si ich nechať upraviť. Napríklad na retiazku pridať meno vášho bábätka. Kúpiť si však môžete aj samotné komponenty a napríklad silikónový náhrdelník si vyrobiť presne podľa svojich predstáv. Hotové produkty aj komponenty kúpite na Žužleme.sk. Za unikátnym projektom, ktorý oslobodzuje nás dlhovlásky od bolesti pri bábätkom vytrhávaných vlasoch a bábätká od bolesti zúbkov, stojí kreatívna duša, Tatiana, a prvý testér jej krásnych a praktických výrobkov, syn Samko. Ale príbeh, ako to sa žužlacie koráliky rozkotúľali po svete si prečítajte radšej rovno na Žužleme.sk. A pozrite sa aj na ďalšie praktické produkty: žužlacie náramky, ružence pre bábätká, praktické šperky pre oteckov, drevené náhrdelníky na kojenie a mnohé ďalšie.

Za Žužleme.sk je krásny príbeh jednej maminky. Nápad premenený na realitu teraz pomáhá ďalším maminkám, oteckom a predovšetkým bábätkám.

Za Žužleme.sk je krásny príbeh jednej maminky. Nápad premenený na realitu teraz pomáhá ďalším maminkám, oteckom a predovšetkým bábätkám.

Zdroj obrázků: Zuzleme.sk, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník