Premýšľate nad pekným darčekom pre priateľku, kamarátku, manželku, ale aj naopak, pre muža vo vašom živote? Nikdy nesklame darček, ktorý nám pomôže zveľadiť našu korunu krásy – vlasy. Krásne vlasy túžia mať ženy, ale aj muži.

Darčekové poukážky pre krásne vlasy

Zabudnite na porekadlo „Šaty robia človeka.“ Dnes je omnoho reálnejšia alternatíva „Vlasy robia človeka.“ Preto venovať krásne vlasy je aj výborný nápad na darček. A ako to urobiť? Venujte darčekové poukážky do e-shopu, kde sa dajú produkty pre dokonalé účesy, farby i úpravu vlasov kúpiť. Nemusíte ani príliš pátrať Jeden z najlepších slovenských e-shopov, Alza.sk, ponúka kvalitnú vlasovú kozmetiku, vrátane špeciálnej, ktorá sa používa výhradne v kaderníckych salónoch, ale aj drobné elektro pre úpravu vlasov a ďalšie beauty pomôcky pre vlasy. Krásne vlasy nie sú o návšteve drahého kaderníctva, ale o pravidelnej starostlivosti, ktorá niečo stojí.

♥ TIP

Darčekové poukážky a vouchery ponúka vyhľadávač zliav Hitgo.sk

Aktuálne máte možnosť venovať ako darčeky nielen nákupné poukážky na Alza.sk, ale aj na ďalší obľúbený e-shop, ktorým je Astratex.sk. Ten sa zameriava predovšetkým na predaj spodnej bielizne pre ženy, ale tiež na pánsku a detskú bielizeň, plavky a tehotenskú bielizeň.

Prečo je Alza skvelou zastávkou na ceste za krásnymi vlasmi?

V Alza Beauty kúpite profesionálnu vlasovú kozmetiku

Značky, akými sú Kérastase, L’Oréal Professionnel, Schwarzkopf Professional, Toni&Guy, Olaplex a ďalšie, nie sú síce lacné, ponúkajú však výrobky v profi kvalite, presne tie, ktoré používajú kaderníci v profesionálnych salónoch. V bežných drogériách ich nekúpite. Vyššiu kvalitu si ale jednoducho overíte trebárs na obyčajnom korektore na odrasty. Ten od L’Oréal Professionnel, ktorý je určený pre salóny a predaj v salónoch, kryje a drží neporovnateľne lepšie, než o niečo lacnejší L’Oréal produkt z drogérie. Výborný je tiež vlasový styling od Schwarzkopf Professional. Ak si kúpite produkty Olaplex, dokážete si aj doma dopriať profesionálne farbenie bez poškodenia vlasov. Olaplex totiž renovuje desulfitové väzby vo vlasoch, ktoré sa farbením narušujú.

Darčeková poukážka aj na prístroje pre úpravu vlasov

Vouchery nie sú nijak obmedzené pokiaľ ide o výber tovaru. Takže ich obdarovaná či obdarovaný môžu použiť aj na nákup elektro výrobkov pre úpravu vlasov. Alza predáva kvalitné fény, kulmy, kulmofény, krepovačky, žehličky na vlasy, elektrické kefy, elektrické natáčky, strojčeky na strih a úpravu vlasov, a to aj v profi kvalite, ktorá je opäť určená pre použitie v kaderníckych salónoch. Ešte stále váhate venovať krásne vlasy?

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník