Hľadáte inšpiráciu pre krátke účesy 2018? Máme pre vás veľkú fotogalériu, ktorá vám predstaví trendy a najlepšie dámske účesy pre krátke vlasy tohto roku. Aké krátke strihy sa nosia? A aký styling alebo farby použiť pre krátky strih? Pozrite sa na galériu najlepších 100 účesov pre ženy s krátkymi vlasmi.

Pozeráte sa do zrkadla a poviete si, že to nie je ono a že by to chcelo niečo urobiť s vlasmi? Máme pre vás tipy na krátke účesy 2018, ktoré vám k lepšiemu vzhľadu rozhodne pomôžu. Tento rok praje ešte viac farbám ako tie predchádzajúce. Najmä u krátkych vlasov sa nebojte farebných melírov, ktoré sa čím ďalej tým viac posúvajú skutočne k odvážnym kreáciám. A to nie je všetko. Keďže ruka v ruke s odvážnymi farbami idú aj odvážne krátke dámske strihy. Takže účesy pre ženy 2018 sú odvážne, neprehliadnuteľné a takisto mladistvé. Takže ak vás prvé dva argumenty nepresvedčili, tretí určite. Veď najhoršie je, keď nám nový účes pridá roky.

Najlepšie krátke účesy 2018 pre ženy - pozrite sa na veľkú fotogalériu trendy krátkych strihov pre tento rok.

Najlepšie krátke účesy 2018 pre ženy – pozrite sa na veľkú fotogalériu trendy krátkych strihov pre tento rok.

Krátke účesy 2018 milujú odvážnu farebnosť

Prvá vec, ktorú vás krátke vlasy 2018 dostanú, je ich farebnosť. Keď sa pozriete na najlepšie účesy svetových kaderníckych špičiek zistíte, že farba je dnes rovnako dôležitá ako strih. Je to štvrtý rozmer krátkych vlasov a bez dokonalého prefarbenia a exkluzívneho melíru nebude krátky dámsky účes nikdy dokonalý.

Krátke vlasy 2018 milujú odvážne farby a melíry. Hitom sú sivé a fialové vlasy, ale aj jemné či prechodovkové melírovanie.

Krátke vlasy 2018 milujú odvážne farby a melíry. Hitom sú sivé a fialové vlasy, ale aj jemné či prechodovkové melírovanie.

Aká farba vlasov 2018 je trendy?

  1. Šedé vlasy: sivá na mieru je hitom. Tento rok to už nie je iba farba pre odvážne, ale skutočná voľba, ktorá nás prekvapivo omladí a osvieži.
  2. Fialové vlasy: Farba roku 2018 je tmavo fialovaná Ultra Violet. A trend neminul ani účesy. Vlasy v Ultra Violet farbe dopĺňajú ďalšie fialové odtiene a melíry. Niekedy vo valérach fialovej, inokedy v kombináciách s ďalšími farbami.
  3. Jemné multimelírovánie: Veľa farieb v úplne tenučkých pramienkoch – to je nový hit melírovania. Obrňte sa veľkou dávkou trpezlivosti, u kaderníka si totiž chvíľku pobudnete. A aj plnšiu peňaženku. Pretože čas sú peniaze a navyše, za takto náročným melírom sa rozhodne chodí k najlepším z najlepších.
  4. Prechodovky v melíroch: Veľkým hitom pre krátke účesy sú tzv. prechodovky v melíroch. Jedna farba plynulo nadväzuje na inú, vzájomne sa premiešavajú a k tomu využívajú rôzne smery rezu.

GALÉRIA: Krátke vlasy 2018 – veľká fotogaléria

Dámske strihy 2018 sú o precíznosti

Dokonalý krátky účes nezachráni sebelepší styling. Dôležitý je predovšetkým dobrý a prepracovaný strih. Krátke účesy 2018 charakterizujú viditeľný strih, prestrihy, kombinácia strihu s farbou aj presah do iných vlasových dĺžok. Vrátilo sa podholenie, pixie a hitom zostáva bob čiže krátke mikádo.

Najlepšie nápady pre krátke strihy 2018

  • Netradičné ofiny: kaskádový strih, nepravidelné zuby, dokonalé oblúky a iné
  • Ofiny z pretiahnutých vrchných partií
  • Podholení u bobu, čiže krátkeho mikáda
  • Prestrihané vrchné partie v shag stylingu
  • Hra s rôznymi dĺžkami strihu
  • Asymetrické strihy
Účesy pre krátke vlasy 2018 milujú netradičné ofiny, veľakrát stiahnuté z vrchných partií hlavy. Hrajú sa s podholením, prostríháváním, asymetriou aj rôznou dĺžkou strihu.

Účesy pre krátke vlasy 2018 milujú netradičné ofiny, veľakrát stiahnuté z vrchných partií hlavy. Hrajú sa s podholením, prostríháváním, asymetriou aj rôznou dĺžkou strihu.

Zdroj obrázkov: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – špecialista na copywriting a vizualizáciu obsahu

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník