Krém na suché vlasy – skúste Elseve Extraordinary Oil!

Trápia vás suché vlasy, ale oleje nie sú pre vás to pravé? Skúste krém na suché vlasy, v ktorom je do podoby krému koncentrovaných šesť vlasových olejov!

Hodvábny olej v kréme Elseve Extraordinary Oil je tohtoročná novinka vo vlasovej kozmetike pre každého, kto túži po lesklých zdravých prameňoch vlasov. Krém na suché vlasy od L’Oréal Paris sľubuje silu šiestich vzácnych olejov z kvetov, ktoré sa po nanesení okamžite vstrebú do vlasového vlákna a intenzívne ho zvnútra vyživujú až po dobu 48 hodín. Ľahká hodvábna textúra splynie s vlasom, bez toho aby ho zaťažovala. Mimoriadna sila vzácnych olejov premení suché vlasy na mimoriadne krásne.

Suché vlasy trápia až tretinu žien

Tretina žien má suché vlasy, ktoré potrebujú dôkladnú výživu. Len málo žien však využíva účinkov olejov pre vyživenie a obnovu vlasových vlákien. Dôvodov je niekoľko a jedným z nich je aj to, že sa vlasové oleje ako také horšie nanášajú a hrozí tiež znečistenie oblečenia alebo kúpeľne. Krém na suché vlasy s koncentrovanými olejmi Elseve Extraordinary Oil od L’Oréal Paris túto nevýhodu vytesnil. Nanáša sa ľahšie a navyše v sebe obsahuje hneď šesť druhov suchým vlasom prospešných olejov. Všetka sila šiestich olejov z kvetov splynula do jedného krému na vlasy.

Krém na suché vlasy Elseve Extraordinary Oil do seba skoncentroval silu šiestich vzácnych vlasových olejov.
Krém na suché vlasy Elseve Extraordinary Oil do seba skoncentroval silu šiestich vzácnych vlasových olejov.

Vlasový krém má ľahkú hodvábnu textúru, ktorá okamžite splynie s vlasom. Ihneď preniká hlboko do vlasového vlákna a vyživuje ho. Súčasne vlas nezaťažuje, nezanecháva vlasy spľasnuté a nespôsobuje pocit mastnoty. Vlasy sú po nanesení krému Elseve Extraordinary Oil tak ľahké, ako by ste olej ani nenaniesli. Zároveň ale oleje okamžite pôsobia na vlasové vlákno, ktoré je posilnené a na pohľad oslnivo lesklé.

Krém na suché vlasy – rozprávka 1001 použití!

Hodvábny olej v kréme je vhodný pre všetky typy vlasov. Krém na suché vlasy Elseve Extraordinary Oil je možné používať rôznymi spôsobmi. Pri nanášaní sa zamerajte na dĺžky a končeky, ktoré vyžadujú výživu viac ako korienky. Tri najobľúbenejšie spôsoby, ako krém na suché vlasy používať, sú:

  1. Do mokrých vlasov pred aplikáciou šampónu pre intenzívnu výživu.
  2. Do umytých vlasov pred fénovaním pre ochranu pred teplom a zároveň zabránenia krepovateniu.
  3. Do suchých vlasov (kedykoľvek) pre rozžiarenie a jednoduchú úpravu účesu.

Zaraďte hodvábny olej v kréme do vašej rutiny starostlivosti o vlasy. Vaše vlasy budú po použití krému pre suché vlasy Elseve Extraordinary Oil ako znovuzrodené.

Elseve Extraordinary Oil od L’Oréal Paris
Elseve Extraordinary Oil od L’Oréal Paris
Cena krému na suché vlasy

Odporúčaná maloobchodná cena: 5,49 €

 

Zdroj obrázků: L’Oréal