Skrotiť objem, uhladiť účes, zabudnúť na krepaté vlasy a uhladiť vlasy – nielen to sľubuje nový krém na vlasy z radu Couture Styling od Kérastase.

Nový krém na vlasy Créme de la Créme je pomocníkom najmä pre hrubšie a krepaté vlasy. Je proti krepateniu vlasov, sľubuje dokonalé uhladenie vlasov a je to tiež ochrana vlasov proti vlhkosti! Nová vlasová kozmetika je prelomovým produktom Kérastase. Uhladenie vlasov bez použitia problematických žehličiek na vlasy je totiž túžbou mnohých žien – najmä tých, ktoré trápia krepaté vlasy. A Créme de la Créme od Kérastase z kozmetického radu Couture Styling uhladenie s luxusným vysokým leskom a tiež tvarovú pamäť účesu ponúka. Vlasy sú ukáznenejšie pri fúkaní a krém na vlasy ponúka súčasne ľahšiu ochranu pred nežiaducim objemom.

Krepaté vlasy a nielen tie majú nového pomocníka pre uhladenie vlasov, kontrolu objemu, s ochranou proti vlhkosti aj s tepelnou ochranou. Je ním krém na vlasy Créme de la Créme z radu Couture Styling od Kérastase.

Krepaté vlasy a nielen tie majú nového pomocníka pre uhladenie vlasov, kontrolu objemu, s ochranou proti vlhkosti aj s tepelnou ochranou. Je ním krém na vlasy Créme de la Créme z radu Couture Styling od Kérastase.

Skroťte nechcený objem charakteristický pre krepaté vlasy!

Každý kto bojuje s hrubými vlasy a ich nepoddajnosťou či krepatosťou, novinku od Kérastase, krém na vlasy Créme de la Créme, určite ocení. Vlasový krém má stredne silnú silu fixácie. Vie predchádzať krepateniu vlasov, vyhladiť vlasové vlákno a tiež predchádzať problémom súvisiacim s krepatosťou – nekontrolovaným objemom a stratou tvaru účesu. Hrubšie a krepaté vlasy bývajú často tiež suché a bez lesku a krém na vlasy Créme de la Créme týmto vlasom lesk dodá. Vlasy sa stanú výrazne pružnejšími, poddajnejšími a príjemnejšími na dotyk. Krém je dokonalá starostlivosť pre kučeravé vlasy a tiež starostlivosť pre vlnité vlasy. Nepoddajné vlasy sa môžu stať minulosťou.

Krém na vlasy Créme de la Créme z radu Couture Styling od Kérastase pomôže vyriešiť váš problém s krepatými vlasmi aj s nechceným objemom.

Krém na vlasy Créme de la Créme z radu Couture Styling od Kérastase pomôže vyriešiť váš problém s krepatými vlasmi aj s nechceným objemom.

Créme de la Créme je riešením, ako na vlnité vlasy, tak aj ako na kučeravé vlasy. Pozitíva zostanú, ale negatíva nový uhladzujúci krém vyrieši. Konečne tiež budete vedieť, ako na krepaté vlasy!

Tajomstvo technológie Créme de la Créme

Technológia nového krému na vlasy Créme de la Créme od Kérastase z radu Couture Styling spočíva na kombinácii kationového polyméru, ktorý poskytuje vlasom flexibilitu, lesk a pôsobí proti krepateniu, s jonickým polymérom, s ktorým znásobí fixáciu účesu a uhladzujúcim elastomerom. Ten dodáva vlasom uhladzujúcich efekt a uľahčuje rozčesávanie počas fénovania.

Krepaté vlasy vás už nemusia hnevať ani vo vlhku

Ako sa starať o vlasy vo vlhku? Technológia použitá v produkte Créme de la Créme nielenže poskytuje okamžitý efekt uhladenia vlasov, ale vlasy vie chrániť aj pred vlhkom. Práve vlhko býva často príčinou, že vlasy ešte rýchlejšie strácajú svoj tvar a viac sa krepatia a nechtiac vlnia. A krém na uhladenie vlasov Créme de la Créme rieši aj tento problém. Rovnako tak ale poskytuje vlasom termoochranu a to až do 230 stupňov Celzia, ak sa rozhodnete vlasy upravovať žehličkou na vlasy, kulmou alebo fénom.

Krém na vlasy Créme de la Créme z radu Couture Styling od Kérastase

Krém na vlasy Créme de la Créme z radu Couture Styling od Kérastase

Ako na vlasy aplikovať krém Créme de la Créme

  • Naneste množstvo krému Créme de la Créme veľkosti lieskového orieška do uterákom vysušených vlasov.
  • Vlasy vyfúkajte pomocou okrúhlej kefy.
  • Pre dosiahnutie ešte uhladenejšieho efektu aplikujte olej Elixir Ultime v pomere 1: 3 – jeden diel oleja ku trom dielom krému.
Créme de la Créme – cena a uvedenie na trh
  • Nová kozmetika na vlasy Créme de la Créme od Kérastase z radu Couture Styling bude uvedená na trh v novembri 2015.
  • Cena Créme de la Créme od Kérastase: 21 €

Zdroj obrázků: Kérastase

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník