Neviete, ako na lesklé vlasy a lesk vlasov je pre vás prioritou? L’Oréal Paris prišiel s novou kozmetikou pre lesk vlasov – Nutri-Gloss Luminizer.

Každá máme rad želaní ohľadom našich vlasov, ale v jednom sa zhodujeme – pre naše vlasy chceme krásny a zdravý lesk. Nová vlasová kozmetika L’Oréal ParisNutri-Gloss Luminizer má byť tým, čo našim vlasom lesk bude vedieť dodať. Bez lesku sú vlasy často ako bez života a Nutri-Gloss Luminizer to sľubuje zmeniť. V reklamách sa vlasy vždy neuveriteľne lesknú, ale doma nech skúšame čo skúšame, nikdy to nie je ono. Nepomáha kozmetika, ani babské rady. Nový rad vlasovej kozmetiky L’Oréal Paris – Nutri-Gloss Luminizer obsahuje šampón, kondicionér a masku v spreji. Dohromady by tieto výrobky z radu Luminizer mali naše vlasy urobiť konečne lesklejšími. Lesk je totiž nielen odrazom krásy, ale aj zdravia našich vlasov. A krásne a zdravo chceme vyzerať všetky.

L'Oréal Paris prišiel s novou kozmetikou pre lesk vlasov – Nutri-Gloss Luminizer.

L’Oréal Paris prišiel s novou kozmetikou pre lesk vlasov – Nutri-Gloss Luminizer.

Viete, prečo sú vlasy bez lesku?

Naše vlasy často pôsobí unavene. Krepatia sa, sú bez lesku a dôvodom často ani nemusí byť to, že by boli príliš suché. Práve nedostatok lesku je jednou z najčastejších problémov normálnych vlasov. Tento problém vzniká hromadením mikroskopických nečistôt na vlasoch. Vlas má z tohto dôvodu nerovný povrch a ten uberá vlasom lesk. A vlasová kozmetika Nutri-Gloss Luminizer obsahuje technológie, ktoré vie tento problém vlasov vyriešiť a navrátiť im lesk.

Šampón z kozmetického radu Nutri-Gloss Luminizer od L'Oréal Paris

Šampón z kozmetického radu Nutri-Gloss Luminizer od L’Oréal Paris

Kondicionér z kozmetického radu Nutri-Gloss Luminizer od L'Oréal Paris

Kondicionér z kozmetického radu Nutri-Gloss Luminizer od L’Oréal Paris

Ako na lesk vlasov?

Nový rad vlasovej kozmetiky Nutri-Gloss Luminizer od L’Oréal Paris je obohatená o glycogel a silk elixir, ktoré odstraňujú nečistoty brániace odrážanie svetla. Zložky zahalia vlasové vlákno žiarivou starajúcou sa vrstvou, ktorá nezaťažuje vlasy a zvýrazní odraz svetla. Vlasy by tak mali vydržať lesklé až po dobu 48 hodín.

Maska z kozmetického radu Nutri-Gloss Luminizer od L'Oréal Paris

Maska z kozmetického radu Nutri-Gloss Luminizer od L’Oréal Paris

Booster z kozmetického radu Nutri-Gloss Luminizer od L'Oréal Paris

Booster z kozmetického radu Nutri-Gloss Luminizer od L’Oréal Paris

O Nutri-Gloss Luminizer od L’Oréal Paris

Dátum uvedenia radu Luminizer: október 2015

Odporúčaná predajná maloobchodná cena Nutri-Gloss Luminizer:

  • Šampon: 3,17 €
  • Kondicionér: 3,17 €
  • Maska: 5,49 €
  • Booster: 8,99 €

Zdroj obrázkov: L’Oréal Paris

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník