Ľubica Kmošenová patrí medzi slovenské semifinalistky AICHI 2016. Je rada najmä za to, že ju práca aj po rokoch praxe stále napĺňa.

Kaderníčka Ľubica Kmošenová našla pri prihlásení sa do súťaže podporu vo svojej rodine. Svoje kadernícke štúdio L’Institut – Lady štúdio prevádzkuje v Bratislave. Nájdete ho na adrese Prievozská 4 / A, blok A. So svojou premenou sa Ľubica dostala medzi 24 finalistov. Teraz zbiera hlasy vás čitateľov k tomu, aby sa dostala medzi tohtoročné finalistami AICHI 2016. Podporte ju!

Ľubica Kmošenová: spovedáme kaderníkov v súťaži premien AICHI 2016

Prečo si sa prihlásila do súťaže AICHI 2016? Čo si myslíš, že Ti súťaž prinesie?

∴ Ľubica Kmošenová: Do sútaže AICHI som sa prihlásila po rozhovore s mojim synom Ondrejom. Podporil ma, a na moju odpoveď, že som už stará mi povedal, že súťažiť môže predsa každý. A čo si myslím o tom, čo mi súťaž prinesie? Nové skúsenosti a hlavne dobrý pocit, že mi môj syn verí. Že verí v to, že niečo vo svojom odbore viem a mala by som si veriť hlavne ja sama.

Súťažíš v AICHI prvýkrát, alebo máš za sebou už nejaké predchádzajúce účasti v tejto súťaži či dokonca úspechy?

Ľubica Kmošenová: V súťaži AICHI som súťažila prvýkrát.

Predstavíš nám svoj tím, ktorý Ti v súťaži AICHI pomáha?

Ľubica Kmošenová: Ako vizážistka mi pomáhala moja kolegyňa Ing. Lucia Malá a aj v semifinálovom kole ma podporil môj syn – bol tam dokonca so mnou. 

Ľubica Kmošenová – L’Institut – štúdio krásy, Bratislava | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do semifinálového kola

Ľubica Kmošenová – L’Institut – štúdio krásy, Bratislava | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do semifinálového kola

Čo by si žiadnej žene pri premene nikdy neurobila? Existuje strih, farba alebo styling, ktorý pokladáš skutočne skôr za pomstu?

Ľubica Kmošenová: Pri premene by som žiadnej žene neurobila strih či farbu, ktorú si vyberie, ale nepasuje jej. Určite každá žena túži mať strih aj farbu podľa nových trendov, no nie za každú cenu. Určite nie za cenu spálených vlasov či nevhodného strihu pre daný typ vlasov.

Čo Ťa v súčasnej dobe baví robiť s vlasmi klientiek a klientov najviac?

Ľubica Kmošenová: Baví ma tónovanie a melírovanie vlasov, ale hlavne večerné účesy.

Máš tip na kozmetický produkt, ktorý Ti pripadá ako skutočne top a rada ho doporučuješ?

Ľubica Kmošenová: V súčasnej dobe som spokojná s produktom od talianskej firmy TMT Miláno Inca Oil. Výrobky tejto značky, ako šampóny, masky na vlasy či výživný olej, sa páčia nie len mne, ale aj mojim zákazníčka.

Odhadneš, koľko zákazníkov si počas roka odnesie od Teba nový alebo upravený účes?

Ľubica Kmošenová: Behom roku sa u mňa vystrieda veľa zákazníkov – stálych aj nových. V dnešnej dobe chce skoro každá zákazníčka nejakú zmenu, ale ak mám hovoriť o úplnej a totálnej zmene v strihu a farbe vlasov, je to za rok niečo cez 100 zákazníčok.

Ako často meníš svoj účes Ty sama?

Ľubica Kmošenová: Ja sama mením účes veľmi často 🙂

Kaderníčka Ľubica Kmošenová patrí medzi slovenské semifinalistky AICHI 2016. Je rada najmä za to, že ju práca aj po rokoch praxe stále napĺňa.

Kaderníčka Ľubica Kmošenová patrí medzi slovenské semifinalistky AICHI 2016. Je rada najmä za to, že ju práca aj po rokoch praxe stále napĺňa.

Čo najzaujímavejšieho Ťa v Tvojej kadernícke praxi postretlo? Akých ľudí si stretla, aké máš za sebou úspechy a ako dlho už vlastne ako kaderníčka pracuješ?

Ľubica Kmošenová: V oblasti kaderníctva robím od vyučenia, teda skoro 30 rokov, a mojim najväčším úspechom je vlastne to, že ma moja práca baví. Isteže som sa v mladosti zúčastnila mnohých súťaží, som ale hlavne rada za to, že ma moja práca ani po rokoch neunavuje a stále sa mám v čom zdokonaľovať. Pracujem s ľuďmi, ktorí sú veselí a vedia poradiť – ako zákazníkom, tak aj mne. A to i vtedy, keď sú mladší 🙂

Prezraď nám svoje životné motto?

Ľubica Kmošenová: Najväčší zo všetkých majetkov je krása ženy. (Fridrich Schiller)

Zdroj obrázkov: AICHI, Ľubica Kmošenová Facebook

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník