Matrix True Pioneers 2015 – účesy jeseň/zima

Účesové trendy Matrix fall/winter 2015 sa inšpirovali priekopníkmi amerického Západu. Podľa nich úžasná kolekcia dostala aj názov: Matrix True Pioneers.

Účesy Matrix True Pioneers inšpiroval americký Západ a pionieri Západu. Kadernícka esá do účesovej kolekcie Matrix fall/winter 2015 zakomponovali slobodného ducha tých, ktorí posúvali hranice a skúmali nové územia. Panoramatické farby Matrix True Pioneers F/W 2015/2016 našli inšpiráciu v surovosti červených skál Veľkého kaňonu (Grand Canyon) aj vo farbách divokej prérie a púšte. Matrix 2015 True Pioneers sú účesy, ktoré majú svoje tajomstvá a ich kúzlo spočíva v ponechaní neobjavených detailov pre ďalších „objaviteľov“.

Matrix True Pioneers – jeseň / zima 2015: prírodné inšpirácie, rustikálne efekty a detaily zahalené tajomstvom. Poďte objaviť čaro novej kolekcie účesov Matrix.
Matrix True Pioneers – jeseň / zima 2015: prírodné inšpirácie, rustikálne efekty a detaily zahalené tajomstvom. Poďte objaviť čaro novej kolekcie účesov Matrix.

Matrix Trend fall/winter 2015: True Pioneers

  • Inšpirácia Matrix True Pioneers 2015: Americkí pionieri a duch amerického západu.
  • Strihy Matrix True Pioneers 2015: Nadýchané účesy postavené na 3D strihoch kombinujúcich hladké aj rozvoľnené a divoko rozfúkané textúry.
  • Farby Matrix True Pioneers 2015: Hnedé, medené a zlaté prírodné panoramatické farby inšpirované vyprahnutou divokou prírodou amerického Stredozápadu.
  • Styling Matrix True Pioneers 2015: Rustikálne elementy účesu aj outfitov stavajúci na semišových textúrach a efektoch obnosenej kože. Nechýbajú zapletené vrkoče alebo výčes s vintage podtextom.
Dámske účesy Matrix 2015 True Pioneers.
Dámske účesy Matrix 2015 True Pioneers.

VIDEO: Matrix True Pioneers – trendy F/W 2015

https://youtu.be/USJQ_JOWPSw

Jesenné inšpirácie Matrix True Pioneers

Úžasná kolekcia účesov Matrix True Pioneers s rustikálnymi elementami stavia na vintage efektoch, kde trebárs nádherné rozvoľnené copy v účesoch pripomínajú robustné lano, textúry omšelej čipky a farby prašných chodníkov či červenej skaly Grand kaňonu.

Dámske účesy Matrix 2015 True Pioneers sú bohaté, nadýchané a v prirodzene vystínovaných farbách. Ani červená farba účesov inšpirovaná práve Grand Canyon v kontexte nepôsobí neprirodzene, naopak. Dlhé vlasy dostávajú ešte väčší objem vďaka nadýchaným vlnám aj výčesom. Najefektívnejšie potom pôsobia účesy s vrkočmi.

Matrix True Pioneers – účesy pre jeseň/zima 2015/2016 sa inšpirovali americkými priekopníkmi Západu.
Matrix True Pioneers – účesy pre jeseň/zima 2015/2016 sa inšpirovali americkými priekopníkmi Západu.

Pánske účesy Matrix 2015 True Pioneers sa takisto inšpirujú rustikálnymi prvkami. Zľahka nadredovaný objem podobne ako pletené vrkoče pripomenie masívne lano, nagélovaný hladký pánsky účes s vyholenými bokmi a triedeným strniskom nás prenesie do filmových Mayoviek a westernov.

GALÉRIA ÚČESOV – Matrix True Pioneers 2015

 

Zdroj obrázkov a videa: Facebook Matrix Portugal, Bangstyle.com, video Matrix YouTube