Mazella&Palmer prichádza školiť do Prahy kaderníkov!

Ste kaderník a zaujímate sa o trendy v farbiacich technikách? Svetoznáma londýnska kadernícka akadémia vás pozýva na pražské školenie!

Kadernícka akadémia z Londýna, Mazella&Palmer, prišla opäť do Prahy! Kaderníkov, ktorý sa zaujímajú o posledné trendy v farbiacich technikách pozýva na svoje trojdňové školenie. Školenie farbiacich techník povedie Color Expertka Faye Turner. Školenie sa uskutoční v dňoch 18.-20. októbra 2015. Cena trojdňového školenia je 33 000 Kč (1220 €). Ďalšie informácie získate od Petry Vondrákovej z L’Oréal – Redken (tel. +420 722 093 841, petra.vondrakova@loreal.cz).

Príďte sa školiť! Kadernícka akadémia z Londýna Mazella & Palmer, bude školiť farbiace techniky. Školiteľka je Color Expertka Faye Turner.
Príďte sa školiť! Kadernícka akadémia z Londýna Mazella & Palmer, bude školiť farbiace techniky. Školiteľka je Color Expertka Faye Turner.

„Mazella&Palmer je naša spriatelená akadémie z Londýna, kde sú skvelí kaderníci a báječní ľudia. Rovnako ako my v Redken akadémii, aj oni premýšľajú nielen nad tím ako, ale tiež prečo. Vo vzdelávaní, ktoré nejde po povrchu a kladie dôraz na porozumenie danej problematiky do hĺbky a podnecovania kaderníkov k posúvaniu vlastných hraníc sú si naše značky veľmi blízke. Ich vzdelanie sa prelína naprieč svetovými trendmi, a pomáha tak kaderníkom vypilovať a prepracovať ich pracovné techniky. Zároveň im sprostredkováva tiež prístup k práci na špičkovej úrovni. Ich vlasové kolekcie sú ukážkou elegancie, krásy i precízneho spracovania.“ Petra Vondráková, Senior Education Manager and Sales Trainer – Redken.

Školiteľka Mazella & Palmer je Color Expertka Faye Turner.
Školiteľka Mazella & Palmer je Color Expertka Faye Turner.

Mazella&Palmer – celosvetovo uznávaná akadémia, ktorá školí kaderníkov po celom svete.

Školenie Mazella&Palmer sú veľmi vyhľadávané, pretože sa vyznačujú nielen vysokou kvalitou školiaceho tímu a ich schopností, ale taky originalitou a kreativitou. „Vzdelávame a poskytujeme skúsenosti už viac ako dve dekády,“ vysvetľujte Faye Turner. „Máme špeciálny univerzálny koncept vzdelávania, ktorý je dostupný a relevantný pre všetky úrovne kaderníkov. Učili a pracovali sme po boku popredných kaderníkov z celého sveta a to nás usmernilo v technickom aj kreatívnom smere.“ Ich známe heslo znie: Not just how to cut the hair but why.

Školenie Mazella & Palmer sa uskutoční v dňoch 18.-20. októbra 2015. Cena trojdňového školenia je 33 000 Kč (1220 €).
Školenie Mazella & Palmer sa uskutoční v dňoch 18.-20. októbra 2015. Cena trojdňového školenia je 33 000 Kč (1220 €).

Kto je Color Expert Faye Turner

Faye Turner začala svoju kariéru ako recepčná, kde si uvedomila, že to, čo chce vo svojom živote robiť je kaderníctvo. Svoju cestu si vyšliapala postupne z pozície asistentky salónu cez kvalifikovanú kaderníčku v jednom zo svetových špičkových salónov a vzdelávacej značky na svete, až po expertku na farbenie, ktorou je dnes. Ešte predtým, než sa Faye rozhodla o svoje vedomosti a skúsenosti deliť, pracovala v mnohých popredných londýnskych salónoch s dlhým zoznamom klientov. V Mazella & Palmer má na starosti rozsiahle množstvo aktivít, cez vzdelávanie študentov na začiatku kariéry, po akademické kurzy, fotenie kolekcií a show. Počas svojej kariéry precestovala Európu, Južnú Ameriku i Ázii, kde predviedla mnoho seminárov a predstavenie, taky pracovala na módnych, avantgardných a beauty vlasových foteniach. Tahle cesta ju doviedla k tomu, že sa v roku 2013 stala jednou z finalistiek v „Colorist of the year“ na British Hairdressing Awards.

Color Expertka Mazella&Palmer – Faye Turner
Color Expertka Mazella&Palmer – Faye Turner

Zdroj obrázkov: L’Oréal