Melír

Pozrite sa na veľkú fotogalériu melírov. Melír zažíva obrodenie a je viac než len zosvetlením pár prameňov. Melír dneška je doslova kadernícke umenie!

Účes ako melír nepatrí medzi účesy, ktoré sú za zenitom, aj keď by sa tak niekomu mohlo zdať. Naopak! Melíry dostali novú podobu a kolorovanie účesov je veľkým hitom. Módny melír je často nenápadný, iba presvetľuje a farbou modeluje účes. Moderné farby na vlasy vedia často zázraky samy o sebe, bez nutnosti rôznych zosvetľovania prameňov. Ale moderné melíry sú dnes aj extravagantné. Nestačí len časť účesu zosvetliť alebo stmaviť. Moderný melír patrí do rúk profesionálnych koloristov, ktorí vám vo vlasoch vytvorí doslova umelecké dielo. Nebojte sa ani farieb. Farebný melír je presne tým, kam vlasové účesy s melírom spejú. Farba je povolená, trendy a ružový, oranžový, žltý, modrý, fialový či trebárs zelený melír nie je nič extravagantného. Absolútnym hitom je multifarebný melír.

FOTOGALÉRIA: Melír

 

Melír – 10 tipov pre dokonalý melír

  1. Vyberte si skutočne dobre kaderníka, ktorému svoj ​​melír zveríte do ruky. Skúsiť môžete tiež špecialistov – koloristov.
  2. Módny melír má dnes podobu umelecky kolorovaného účesu. Môže vyzerať nenápadne a iba farebne modelovať účes, alebo môžu byť vlasy kolorované skutočne neprehliadnuteľne a kľudne multifarebné.
  3. Nezabudnite, že melír patrí medzi najdrahšie kadernícke úkony, Je náročný na materiál, spotrebu farby aj čas.
  4. S melírom sa musí pracovať a neminie vás pravidelná návšteva kaderníka optimálne raz za mesiac.
  5. Melír je farba ako každá iná. Používajte špeciálnu kozmetiku na farbené vlasy, ktorá vlasy zregeneruje, dodá im výživu a zachová farby.
  6. Do účesu s melírom nevstupuje len farba, ale aj lesk vlasov. Aj ten môže melír dotvárať do jeho dokonalej podoby.
  7. Nezabudnite, že melír najmä na dlhých či polodlhých vlasoch, môže umožňovať nádhernú hru s farbou. Vo výčesu alebo napríklad vo vrkoču sa môžu objaviť úplne nové krásy vášho melíru. Poraďte sa s kaderníkom vopred. Povedzte mu, aké účesy nosíte. Melír sa tomu dá prispôsobiť.
  8. Bez dokonale zdravých vlasov a dobrého strihu nebude melír nikdy dokonalý!
  9. Ak volíte melír v extrémnejších farbách alebo viacfarbený melír, zamyslite sa tiež, či sa vám jeho farby budú hodiť k šatníku, ktorý nosíte.
  10. Melír dokáže s vlasmi a účesmi divy. Dokáže navodiť pocit objemu, dať vlasom lesk a úplne dokonale zmeniť vašu image.

Zdroj obrázkov: účesy svetových kaderníkov a firiem

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný