Extravagantná značka Broadway pochádza z Nemecka, hoci sú jej modely typicky americké. Práve preto si mnoho ľudí si mylne myslí, že sa jedná o americkú značku. Značka Broadway bola založená roku 1976.

Športové oblečenie pre mladých

Spočiatku sa jednalo len o oblečenie určené pre šport a mladú generáciu. Obľúbenosť značky Broadway však rýchlo rástla a dizajnéri tak dostali nielen viac priestoru pre tvorbu, ale aj značka samotná sa začala veľmi rýchlo rozširovať po celom svete.

01-moda-z-broadway

Čerpanie inšpirácie z celého sveta

V dnešnej dobe na ňu tak narazíte napr. V Taliansku, Francúzsku, Poľsku, Rakúsku, Grécku alebo aj Slovenskej republike – teda celkom v 8 mestách, samozrejme vrátane Prahy (vo veľkých obchodných domoch a centrách). Vďaka tejto „multikultúrnosti“ sa tak návrhári môžu nechať inšpirovať všetkými kontinentmi a vdýchnuť Broadwayi to najlepšie z každého – pre jarnú kolekciu tohto roka sa napr. Nechali inšpirovať „intuitívnym rodiskom“, teda New Yorkom.

Slobodomyseľnosť a odlišné kultúry

Charakteristikou seba samého značka Broadway značne pripomína taliansky Benetton. Pretože o sebe hovorí, že je stvárnením mierumilovné existencie odlišných kultúr, farieb pleťou a druhov. Ak slová ako extravagantné, experimentálne, náročný alebo slobodomyseľný majú vo vašom slovníku priestor a keď si radi hráte so strihmi, farbami a doplnky, je táto street móda určená presne pre vás! V ich ponuke nájdete sukne, nohavice, tričká, mikiny a dokonca aj spodnú bielizeň.

02-moda-z-broadway

Módny svet žien je veľmi pestrý. V minulosti sa museli ženy, dámy pridŕžať istých spoločenských konvekcií a pravidiel, inak povedané, nemohli si obliecť len tak hocičo. Ich šatník bol dosť obmedzený a jednotvárny. Táto doba je však už za nami a dnes môže byť ktorákoľvek žena kráľovnou v módnom svete. Nemusíte zostať len pri jednej farbe, obľúbené sú rôzne geometrické vzory, tiež aj nadčasové prúžky.

Zdroj obrázkov: Answear.cz

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník