Talianska kozmetická značka Framesi pripravila účesy, ktoré vás okrem iného zasvätí do aktuálnej módy. Módne trendy a účesy predstavuje ako Cultural shake.

Talianske Framesi predstavilo nové účesy pre jar 2015. Kolekcia sa volá Cultural shake a buzzoword charakterizujúci kolekciu je „mix“! Nemixujú sa len rôzne štýly, ale aj móda a účesy. Módne trendy 2015 sa tak predstavujú ako celkový look dokonalých strihov oblečenia aj strihov vlasov, ako koktail dokonalých farieb odevov a farieb vlasov, a tiež ako shake štruktúr účesov a vzorov tkanín. V kolekcii Framesi Spring 2015 nechýbajú dámske jarné účesy, ale ani jarné účesy pre mužov.

Módne trendy pre jar 2015 podľa Framesi: móda vs. účesy ako mix štýlov!

Módne trendy pre jar 2015 podľa Framesi: móda vs. účesy ako mix štýlov!

Módne trendy ako mix

Účesy Framesi mixujú grafické prvky, vzory a materiály so strihmi a účesy. Zdanlivo neformálne oblečenie aj neformálne účesy sú modernejšie, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Cultural shake, čiže kultúrny mix, je o slobode vyjadrenia každého z nás a súčasne o hľadaní ľahkosti. Z účesov aj celých outfitov je už cítiť nielen jar, ale dokonca leto, bezstarostnosť slnkom prežiarených dní aj víziu blížiacich sa dovoleniek pri mori na pláži. Módne trendy sa objavujú skutočne od A do Z a Framesi nezabudlo do svojho jarného mixe farieb pre vlasy a nové účesy primiešať farbu roka 2015 – Marsalu (podľa Pantone 2015). Marsala je farbou vína a je pre ňu typický hnedočervený odtieň. Framesi však prišlo tiež s White Marsala farbou. Nenechajte si ju ujsť!

VIDEO: Framesi – účesy Cultural shake

Patchwork štýlov v štýle 80. rokov

Mňa osobne celá kolekcia pripomína to najlepšie z účesov 80. rokov. Pánske strihy aj dámske účesy si doslova koledujú o to, aby boli s touto fashion érou porovnávané. Módne trendy sa v jarnej Framesi kolekcii predstavujú spojením zdanlivo nemíchatelných štýlov. Zatiaľ čo na outfitoch sa mixujú úplne rôzne vzory, pridávajúce sa etnopotisky, geometrické vzory aj multifarebné vzory na pánskom oblečení, v účesoch sa tiež miešajú rôzne protichodné smery. Mikádo je prestrihané a nastylované ako shag účes, u pánskych vlasov sa kombinuje extra krátke v podobe vystrihnutých bokov s extra dlhými vlasmi v hornej partii vlasov. Framesi vo svojej kolekcii odporúča Marsala odtiene, plážové vlny, prestrihané vlasy a nechýbajú ani vrkôčiky či mokrý efekt: módne trendy pre jar 2015 tak, ako majú byť!

GALÉRIA: Účesy Framesi pre jar 2015 v kontexte módnych trendov

Zdroj obrázků: Framesi

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník