Náušnice ­sú obvykle prvým šperkom, ktorý v živote dostaneme. Pre mnohé ženy potom zostanú tým najdôležitejším po celý život. Práve šperky do uší vedia celkom zásadne zmeniť náš vzhľad. Aj z tuctovej ženy dokážu urobiť femme fatale, alebo nás vedia o niekoľko rokov omladiť. Niekedy aj naopak. Preto je dôležité vedieť, po akých náušniciach siahnuť. Vyskúšajte náušnice TOUS. 

Žiadny iný šperk na nás nie je tak viditeľným, ako náušnice. Vedia nás behom sekundy omladiť, alebo nám pridať roky, dokážu z nás urobiť decentnú dámu, optimistku, biožienku, mamu, milovníčku zvierat a nekonečné množstvo ďalších osobností. Až tak silné dokáže byť symbolika a štýl náušníc.

Náušnice TOUS pre deti do kolísky aj ku krstinám

Trend, obdarovať dieťa po narodení, alebo pri krste zlatými náušničkami, trvá už dlhú dobu. Práve preto sú náušničky prvým šperkom, ktorý ako ženy dostávame. Väčšinou od starej mamy, od krstných rodičov, alebo od rodičov. Ak máme šťastnú ruku pri výbere, dokáže sa k tomuto prvému šperku dievča vracať behom celého svojho života. V TOUS pripravili pre novorodencov krásne detské náušničky, vhodné práve k tomuto účelu. Hlavným motívom je medvedík, ktorý je symbolom značky TOUS obecne. Nájdete ho na zlatých detských náušničkách, ale aj ako detské náušnice s perlou, do ktorej je zlatý medvedík intarzovaný.

TOUS náušnice pre malé parádnice

Akonáhle dievčatá rastú a začínajú experimentovať s módou, kúzlia aj so svojim vzhľadom, ktorý menia aj samotné náušnice. Je treba myslieť na to, že väčšina dievčat je v tomto veku veľmi aktívna, často športuje. Preto by náušnice v školskom veku mali byť radšej vždy menšie. Sú bezpečnejšie, nehrozí, že sa niekde zachytia. Hodia sa tiež viac k dlhým vlasom, ktoré v tomto veku nosia skoro všetky dievčatá. Aj v tomto prípade hlavne kvôli bezpečnosti, lebo nehrozí, že si ich pri manipulácii s vlasmi dievča strhne a poraní si pritom ucho.

Malé ale neznamenajú nudné. TOUS náušnice pre dievčatá ponúkajú pestré farby polodrahokamov, šarmantné kombinácie drahých surovín ­– napríklad periel a diamantov, ale aj rôzne mladistvé motívy v modernom dizajne. Takým hitom je napríklad čierny ónyxový TOUS medvedík zasadený do ružového zlata.

Šperky do uší, ktoré omladzujú

Nakoniec sú tu náušnice pre nás, dospelé ženy. TOUS náušnice vás prekvapia svojou rozmanitosťou. Medzi modelmi nechýbajú decentné každodenné kúsky, ale aj moderné nápady s náušnicami, ktoré sa nosia na chrupavke ucha. Hitom sú tiež klasické náušnice do dierky, ktoré sú však predĺžené a tvarom kopírujú ucho. Obecne náušnice TOUS charakterizuje doslova antiageing. O náušniciach to platí dvojnásobne. Veľmi ľahko ich kráse prepadnete.

O značke TOUS

TOUS oslávi budúci rok 100 rokov od svojho založenia. Táto pôvodne španielska hodinárska firma sa behom storočia zmenila v svetoznámy šepkársky gigant. Jej symbolom je už roky malý medvedík, ktorý vďaka skvelým dizajnérom získal už toľko podôb, že je to až k neuvereniu. Značka okrem šperkov vyrába taktiež hodinky, kabelky a módne doplnky.

Zdroj obrázkov: TOUS, koláže ContentPub s.r.o. – špecialista na copywriting a vizualizáciu obsahu