Máte kaderníctvo, beauty štúdio, alebo podnikáte v niektorej oblasti zdravia a krásy? Zadovážte si nožnicový párty stan. Pomôže vám nielen pri podnikaní.

Oddeliť podnikanie od súkromného života úplne nejde. Obvykle sa nám naša práca prepojuje s osobným životom. Naši klienti sú naši priatelia a známi, alebo sa ich z klientov snažíme urobiť. K tomu sa hodia firemné párty. Máte ale pre tieto akcie zázemie? Priestory vašej prevádzky k tomu nemusia stačiť. Naviac hitom sú párty po šírim nebom. Teda takmer. Dobré zázemie, kam sa ukryjete pred nečasom, ale aj príliš intenzívnym slniečkom, je nutnosťou. Ideálne sú pre tento účel nožnicové stany. Sú pevné, pritom ľahké a súčasne veľmi estetické.

Nožnicový stan je partnerom aj pre vaše podnikanie

Či už pripravujete firemnú párty, alebo plánujete predajnú akciu napríklad na trhoch či na výstave a veľtrhu, potrebujete pre tento účel zázemie. Nožnicové stany sú presne tým, čo váš problém vyrieši lacno, rýchlo a tiež trvalo. Promo stánky, predajné stánky, party altánky, záhradné stany – na to všetko sa dokážu premeniť stany od firmy MUTTON. Sú pripravené pre podnikateľov, firmy, ale aj pre použitie v súkromí. Ich veľká variabilita ponúka riešenie každému, kto potrebuje dočasne zastrešiť svoje aktivity.

Nožnicové stany sa ponúkajú vo veľkostiach od 2×2 metrov až po 6×3 metre. Navzájom sa však dajú aj spájať, takže veľkosť môže byť ešte väčšia a vyhráte sa aj s tvarom pôdorysu. K dispozícii je niekoľko farieb plachiet stanu. Tie sa dajú obrandovať. Strecha stanu je nepremokavá. Steny môžete, ale nemusíte používať.

Nožnicový párty stan je ľahký a prenosný

Nožnicové stany sú ľahké a prenosné. Jednoducho ich zložíte a rozložíte v jednej osobe. Nepotrebujete žiadnych špecialistov na montáž. Stany sú tiež veľmi skladné a aj na ich prevoz si vystačíte s minimom priestoru v osobnom aute. MUTTON naviac k stanom ponúka náhradné diely, takže poškodenie jednoducho opravíte a nožnicový stan vám pre firemné, obchodné, ale aj súkromné aktivity môže slúžiť dlhé roky.